Ožujak 28, 2024, 19:04:38 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: EGZOTIKA shop  (Posjeta: 7483 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
EGZOTIKA shop
« u: Svibanj 24, 2016, 15:41:01 poslijepodne »
samo info u Zagrebu imamo dobar dućan za akvariste i terariste,usko specijaliziran i nedavno otvoren...vrijedi pogledati,izbor je velik s obzirom na veličinu dućana,Tratinsaka 22
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline trpimirovich

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1067
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
    • trpimirovich design studio
Odg: EGZOTIKA shop
« Odgovori #1 u: Svibanj 24, 2016, 17:23:45 poslijepodne »
To je Matija otvorio maloprodaju :)

Offline MARIETO88

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 124
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: EGZOTIKA shop
« Odgovori #2 u: Listopad 30, 2019, 17:33:19 poslijepodne »
Nakon 3 razočaranja sa ovom trgovinom, ne bi je preporučio, pogotovo ako niste iz Zga.

Bio sam samo jednom tamo i ok za ovako, ali komunikacija preko svega osim u 4 oka je užas.

Prijatelj mi kupovao nešto za tearij, imali na stranici, narucio, nema..., ok kao doći će, zatim su ga navlacili 2 mj. da ce doci, itd itd, na kraju odustao od toga i kasnije trebao nesto drugo, zove ne javljaju se, salje mail ne odg, na kraju skuzio da su ga blokirali na svemu. Frend mi zna biti naporan malo, ali posto sam ja 2 puta doživio isto iskustvo, vjerujem mu...
2 puta sam narucivao i ista prica, ovaj dio nemamo, drugi tjedan dolazi dostava, pa nazovite..., pa ne nazovu, pa prode 2 tjedna, pa opet zoves i onda kao opet drugi tjedan, mi cemo Vas nazvati.... cca 2 mj. nakon i dalje niko ne zove. Zatim sam otisao osobno tamo da vidim, mozda su zaboravili, nema toga dijela ni nakon 3 mj. Odem drugdje kupim skuplje, drugaciju varijantu, ali rijesio za 10min, prema 5 mj. natezanja. Takva sam imao 2 iskustva, ne razumijem zašto ne kažu da nema, nije dobavljivio i amen + maknu sa stranice.

Trgovina je ok i ima zanimljivi stvari, ali radi puno cekanja i trosenja zivaca, vise tamo nejdem, niti prijateljima sugeriram ( kazem da nazovu, ako imaju neka odu, ako bude iduci tjedan neka poklope samo), eto mozda sam i cec ogorcen na spomen same trgovine, ali kako rekao nisam iz Zga, a masu puta sam krenio tamo, napravio puta, da odg bude "drugi tjedan".

P.s. ako vlasnik ovo čita, neka zna da sam u prosloj godini oko cca 15t kn potrosio samo na osnovnu tehniku, te sam po 70% opreme isao u SLO( Zg mi je usput). Eto, ako u Slo moja kuna vise vrijedi, neka tako bude.

Lp.

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk


Offline kinggo

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4041
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Zagreb, Dumovec
Odg: EGZOTIKA shop
« Odgovori #3 u: Listopad 30, 2019, 20:50:46 poslijepodne »
ne znam kaj da ti velim.......
Ja sam kod njega kupio samo jednom. Dosao u ducan, nema ali bude kroz par dana. Ostavio broj telefona, Matija me nazvao, sve se dogovorili i dosao mi je doma do dostaviti 3 dana kasnije.
Ali da, kuzim u cemu je problem. Svi listaju sve ono kaj im dobavljaci inace drze a ne ono kaj imaju stvarno u ducanu. I onda ako dobavljac nema a sleper se narucuje 2x godisnje....... Ja sam fluorite koji je u aquashop dolazio...... "ma evo, samo sto nije, sad ga istovarujemo" na kraju kupio u IT i frend mi to poslao preko nekog lika koji radi sa njim a zivi u BJ.

Ali nije ti to samo sa akvaristikom tako. Ja sam trazio jednu MB koja je kod nas bila rasprodana ali je nasljednik vec bio u najavi i trebao se pojaviti u kolovozu. Nakon gro natezanja kad ce pa i kad je vec postala kao dobavljiva kroz 5-7 dana sam  :-X i onda mi ju je buraz narucio iz Varsave samo za mene jer uvoznik kao ipak do kraja godine ne bude uzimao nista vise.