Travanj 25, 2024, 11:17:52 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Napokon gotov sa radovima na ciklidnom tanku  (Posjeta: 652 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Malawi988

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški   Lokacija: BiH
Napokon gotov sa radovima na ciklidnom tanku
« u: Rujan 28, 2011, 20:43:56 poslijepodne »
Nakon toliko dugo vremena i planiranja napokon sam si zavrsio i smjestio u sobu novi tank: tank je: 120x55x50cm, sa ojacanjima na vrhu, sve je moja kreacija, moj dizajn, moj novac ulozen i dosta mog truda i vremena, i jos samo cekam da si externi filter nabavim i pocinjem sa cikliranjem, sve pohvale, kritike, sugestije uvazavam  :D  sa radom je poceto prije 3mjc, od iverice 2 cm debljine pa mi je dosla ideja da od tatinih neuporabljenih prokromskih cijevi uradim postolje koje ce podnositi tezine, a unutar stola je kocka napravljena od 2cm zeljeza za drzanje tereta i prostoj u toj kocki je ostavljen za filter te rupa kroz koju cu cijevi voditi, zanci kocka od profila 2cm(samo skelet) radi tezine, prokromske cijevi su fi 338( ili kako se pise), sav projekat je od mene radjen izuzev iverice koju sam sjekao kod stolara  :up: ! Akvarij je 330l otprilike, kvarcni pijesak kupljen u fabrici u Tuzl-kvarc granulacije 0,3-1,25(inace sam trazio 0,4-0-8) 35kg, a kamen prikupljen u obliznjoj rijeci, pozadina farbana u crno akrilnim sprejem, filter cekam jos uvijek i nadam se da cu ga ubrzo dobiti  :)  rasvjeta je 2x36w