Ožujak 28, 2024, 10:13:42 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: pirotehnika  (Posjeta: 14587 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: pirotehnika
« Odgovori #25 u: Prosinac 01, 2010, 00:57:21 prijepodne »
Komodo 3000  :D :D :D


Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: pirotehnika
« Odgovori #26 u: Prosinac 01, 2010, 11:43:05 prijepodne »
ja se nikad nisam morao nervirat oko tog...susjed ima trgovinu "Lovac" sa lovačkom opremom...i naravno uvijek sam dobivao veliki popust s tim da su oni radili ogroman vatromet... nekoliko puta su i sa Kleka palili nebo...

ivborosa...skup je taj konj..ima za 700 i 1000kn meni je i to preskupo..al da napravi lijep vatromet napravi...

baš skidam katalog sa mirnovec str. ima ga 27mb :D :D

http://www.mirnovec.hr/indexhr.html

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: pirotehnika
« Odgovori #27 u: Prosinac 01, 2010, 13:54:52 poslijepodne »
Meni petarde i ne zanimaju toliko bolje mi je uzet za 200kn nesto za akvarij nego kupiovat petarde  :D

Offline tikky2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 377
Odg: pirotehnika
« Odgovori #28 u: Prosinac 01, 2010, 14:22:24 poslijepodne »
napravite izlez do  bih tamo ima super vatrometa po pristupačnim cijenama... i ljepi su...

meni je najdraže napravit rafal u starom loncu do super odzvanjai buči...

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #29 u: Prosinac 01, 2010, 15:10:07 poslijepodne »
da da pa baš sam i naveo super konj box,imate na jednoj od snimki koje sam priložio i onda definitino uzimam 2 super konja jer koštaju oko 15KM i eventualno babu jagu koja ispaljuje 100 žviždećih raketica...
još kupim malo petardi i raketa i boooom..
ee da a koju mi raketu(rakete) od mirnoveca preporučujete a da nisu skuplje od 20 kn po komadu?
tnx
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: pirotehnika
« Odgovori #30 u: Prosinac 01, 2010, 18:13:34 poslijepodne »
da da pa baš sam i naveo super konj box,imate na jednoj od snimki koje sam priložio i onda definitino uzimam 2 super konja jer koštaju oko 15KM i eventualno babu jagu koja ispaljuje 100 žviždećih raketica...
još kupim malo petardi i raketa i boooom..
ee da a koju mi raketu(rakete) od mirnoveca preporučujete a da nisu skuplje od 20 kn po komadu?
tnx


one kaj lete 10m u zrak i pivće na kraju malo pucnu... :D :D mislim da su te po 20kn super konja nemožeš kupit ispod 500kn ni na crno.. ;)

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: pirotehnika
« Odgovori #31 u: Prosinac 01, 2010, 18:35:48 poslijepodne »
Za 500kn kupi radije 50 neonki

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #32 u: Prosinac 01, 2010, 18:51:27 poslijepodne »
kako ne mogu kad mu je cijena 15 KM po komadu...
imaš cjenik mirnoveca pa vidi da košta 70 kn...
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #33 u: Prosinac 01, 2010, 18:54:38 poslijepodne »
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: pirotehnika
« Odgovori #34 u: Prosinac 01, 2010, 20:37:03 poslijepodne »
da da to je to....vjeruj mi da sam sve te bokseve uzivo pogledo puno puta jer sam radio u mirnovcu a i prije toga sam kupovo kod njih od kad znam za sebe...od svega toga najbolje uloženo/dobiveno po meni je taj konj...
pa onda koliko love imas toliko tih boxeva kupis i ako iz zapalis po 2-3-4 odjednom bit ce ti bolje nego bilo koji drugi box...odnosno meni je...

Toncek neznam ja na kaj ti mislis ali si definitivno pobrko nesto...i kaj se tice pirotehnike mislim da jako mali broj kupuje na crno  :D cak sam i ja kupovo po prodajnim cjenama uz malecki popust....

a ako te zanima vatromet koji ne leti u zrak nego je u obliku vatrene fontane onda se tu da izabrat puno jaca stvar od raketa, naravno uz osjetno visu cjenu od konja....ovisi kaj tebe zadovoljava  :D(kako perverantski izreceno)
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #35 u: Prosinac 02, 2010, 12:56:41 poslijepodne »
pa eto mislio sam onda 2 super konja,babu jagu te rakete i petarde...
pa koje rakete preporučaš...
dalmatinka mi je super!...
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: pirotehnika
« Odgovori #36 u: Prosinac 02, 2010, 19:47:22 poslijepodne »
Hmm nemoj rakete opce kupovat....pogotovo ne one najskuplje jer one nisu skupe zato kaj su ljepe nego zato kaj idu vislje u zrak nego srednje skupe....a to tebi nije nimalo vazno....po meni te pojedinacne rakete su bacanje novca (ko uostalom i cijela pirotehnika :D) kupi si konja i zadovolji se s tim....eventualno ako ti je gušt kupis one najmanje kaj se samo deru, meni su te prelude  :D

Petarde si biraj sam, kaj god kupis dobro kupis....ja recimo u zadnje vrijeme(do prije dvije godine dok su starci financirali) kupim zenge jer su uzasno jake + imaju fitilj pa si ne zapalim pol ruke prije petarde + neznam kakve čepove imaju ali definitivno nešto naprednije od mega čiji čepovi najčešće završe u tvojoj glavi  :nerv:


I pazi jako s tim raketama, preporucam da ih ispaljujes iz boca od vode koja se nalazi u gajbi za boce da ti se ne okrene....I pazi na dalekovod....

I te petarde i rakete se rade, nebiste vjerovali vecim djelom ručno , pa je zato i greška u izradi dosta česta....a kad ti pojedinacna raketa nakon kaj se digne na 2 metra krene prema susjedu nije uopce ugodno....ja sam ispalio mozda 20 u svom zivotu i jedna od njih je eksplodirala susjedu na prozoru...zato i izbjegavam ta skupa shranja...one za 2 kune su prežestoke :D


Isuse baba jaga...kako ih mrzim...na svakom festivalu koriste to sranje, oglušio sam od tih raketica.....one su u vatrometu ko ona pjesma "juliška" gazdama :D.... ako ti ej zanimljivo to kaj su brutalno glasne onda si nabavi debelu bertu....to okine onak pristojno jako
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #37 u: Prosinac 02, 2010, 22:18:55 poslijepodne »
ok onda 3 super konja,koju petardu i bok...
a dobra mi je i alfa raketa...nije uopće skupa a super je...
možda još 4 alfe i bit će mi dosta...
a i to što kažeš zenge su super i nema opasnosti od pucanja u ruci jer ima fitilj... :up:
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: pirotehnika
« Odgovori #38 u: Prosinac 02, 2010, 23:14:36 poslijepodne »
dobra odluka....pretpostavljam da starci placaju pirotehniku xD

Da ja kupujem kupio bi isto ko ti
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline kresimirt

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 43
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: pirotehnika
« Odgovori #39 u: Prosinac 03, 2010, 13:21:43 poslijepodne »
Meni su velike rakete super jer imaju poprilicno mocan zvuk kada krecu a i snazno grunu.
Kupi si samo ono sta tebe veseli i nemres fulati.

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #40 u: Prosinac 03, 2010, 14:15:53 poslijepodne »
pa ako je tako kao što ivbrosa kaže onda mi se ne siplati,jer za 3 veće rakete mogu kupiti super konja sa 16 pucnjeva...
za sada je odlučeno:
3 super konja,4 rakete alfe,2 paketa zengi,2 paketa big bang(ali ako kažeš da nisu nešto,koje još malo jače preporučaš umjesto big banga?) i nekoliko paketa velikog pirata(za rafale...)
ivbrosa,koliko bi ovo otprilke koštalo?
ee da starci plaćaju pirotehniku xD
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: pirotehnika
« Odgovori #41 u: Prosinac 03, 2010, 17:31:31 poslijepodne »
hej hej hej....ja sam ti reko ono kaj je meni super....ti si sam odluci kaj ces, nemoj da poslije bude: "onaj Ivan mi je reko da je super a meni je sranje...bolje da sam kupio onaj profi box za 1000kuna...."

Jedino kaj bi ti preporucio na vlastitu odgovornost i bez griznje savjesti je da narucis njihov vatromet (najjeftiniji ti je 10 000kuna) s tim budes zadovoljan sigurno....ovo sve ostalo je relativno


Ja osobno ti velim kaj se meni svidja i na kaj ja imam fetis...mozda ce tebi bas onaj sugavi profibox za 1000kn i sa osjetno vise pucnjeva i zavrsnicom bit puno bolji od tog konja....meni nije, ja osobno da imam love uvjek bi kupio vise komada konja nego nekaj drugo  :D


Kaj se tice raketa, opet me netrebas slusat....raketa imas od 2 kune do 120 ako ne i skuplje....po meni najjace i najveci gust su ove od 2 kune....ako zelis da ljepo pukne onda ove oko 50-60 ako zelis da ode jako visoko i pukne jako veliko onda ovu za 120 ali te kupi samo ako imaš fetis da pogodis neki avion na par stotina metara...meni je tak svejedno jer prasne na 50 ili 100 metara...i opet za tih 50-60 mos dodat jos par kuna i kupit konja koji je za tu lovu pre pre dobar....


Ivan ti savjetuje da si nis ne kupujes nego stedi lovu za pauke i zmije i gledaj vatromet od susjeda  :D
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: pirotehnika
« Odgovori #42 u: Prosinac 03, 2010, 19:00:37 poslijepodne »
ma skini cijenik sa mirnoveca..ima ovih boxeva po 100kn a neki imaju i po 50 pucnjeva..taj box ti može zamijenit rakete...
« Zadnja izmjena: Prosinac 03, 2010, 19:03:52 poslijepodne od toncek12 »

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #43 u: Prosinac 03, 2010, 20:43:17 poslijepodne »
naveo sam da neću ništa osim alfa raketa,eventualno 1 dalmatinku jer mi izgleda efektno...(ovo mislim na rakete)...
a ne moraš se smatrati krivim ako mi se ne svidi ono što kupim,jer sam ja sam na početku rekao da oću npr. super konja,zar ne?
baš sam sad gledao u jednoj trgovini lovac se zove da ima i orion i mirnovec pirotehnike...
uglavnom super konj je 15 KM ili ti ga 60 kuna,alfa raketa 1,5KM ili ti ga 6 kuna,zenge 5 KM ili ti ga 20 kuna...
mislim da ću tu i kupiti jer mi se čini jeftino...
prošle godine u mirnovecu su boxevi kao super konj bili 20KM,alfa raketa 2KM,zenge 7KM...
ivbrosa nemoj se naljutiti xD...
a koje petarde da uzmem uz zenge,ako kako kažeš big bang i nije nešto...
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: pirotehnika
« Odgovori #44 u: Prosinac 03, 2010, 20:54:46 poslijepodne »
ma kakva ljutnja, oces ti kupovat u Mirnovcu ili neznam di to je tvoja stvar...niti meni u szep niti iz dzepa

kaj se tice izbora, ok je.... meni bi se sigurno svidio taj vartomet....

Kajs e tice petardi iz razreda kao i zenge, nemas zamjenu uzmi 2 paketa zengi ako ti jedan nije dosta  :D mege imaju jako puno nedostataka a i slabije su...a nedaj boze da ti cep odleti u oko....ja svaku novu na kojoj sam kurip mege sam doceko s rukom u lončeku s hladnom vodom jer ih je tesko zapalit s upaljacem a ako palis na kutiju od sibica ili na njihovo ovo prvih 5 zapalis i onda se istrosi....

Mislim na tebi je da odlucis....ja mislim da sam medju vecim piromanima tu na forumu pa cu novu godinu docekat s prskalicama :D :D
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #45 u: Prosinac 03, 2010, 21:57:58 poslijepodne »
 :D :D
znači od petardi:nekoliko paketa velikog pirata,2-3 paketa zengi i eventualno nindže radi boljih rafala...
a sviđa mi se onaj nlo što leti...nije skup a leti pa pukne...
znači: 3 super konja,4 alfe,1 dalmatinka,3 paketa zengi,veliki pirat,nindže i nlo.
to bi mi trebalo biti dovoljno(čak i previše,ali ne mogu se obuzdati... :))
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline koraljka

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 225
  • Spol: Ženski   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb,Dubrava
Odg: pirotehnika
« Odgovori #46 u: Prosinac 03, 2010, 22:26:02 poslijepodne »
Mislim da ti to neće prodati u niti jednoj trgovini ( bar ja mislim ) Mi smo to kao djeca znali pucati, to je koa neki kamen ali bijeli šupljikavi i kada dode u doditr sa vodom stvara plin neki koji kasnije puca!! Evo ovako, uzmeš jednu posudu limenu, najbolje neku konzervu koja ima poklopac, probušiš na dnu jednu rupicu, zatim tu rupicu sa prstom začepiš, ubaciš taj grumen ( karabit) koji si smo malo navlažio, držiš sve tako nekih 15 sek, ostavoriš tu rupicu i vatru prineseš toj rupici i treba da grmi... ;)


je, i onda te hitna pod rotirkom dopelja u bolnicu gdje ti osim opeklina, sanacije amputiranih prstića i rupture bubnjića osoblje zaželi ugodne blagdane, rađe ti micek moj  ostani kod akvarija i uživaj u blagdanima u krugu svoje obitelji i prijatelja, vjeruj mi nagledala sam se ovog o čemu pričam :a045k:   

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: pirotehnika
« Odgovori #47 u: Prosinac 03, 2010, 23:46:13 poslijepodne »
Isuse pa ti imas 14 godina a ja ti savjetujem koje petarde da kups....tek sam sad skuzio....

gle kak god da okrenes prskalice su najace...kupi 50 paketa i neces ih ispalit ako sad krenes do nove godine...

Nemoj se igrat s petardama molim te, 3 paketa zengi pa sta ti je??? Susjedi ce ti gadjat kucu jajima...Samo da ti napomenem da je zenga toliko razorna za željeznu cijev od 3mm rastepe, tak da od tvoje ruke nece ostat nista, a roditelji ju nece moc skinut s fasade 5 tjedana...(morbidno ali istinito)

Druga stvar da bi ispuco sve te petarde moras bit vani bar 10 sati...postoji vjerojatnost da ces navuc upalu pluca....

kupujes 5 raketa pa postoji mogucnost da s njima zapalis štalu susjedu, ostanes bez pol face, pogodis susjeda u glavu, zapalis kuću...

ako ne ucvrstis boxeve s 2 cigle ili nekim drugim patentom moze se okrenut (postoje minimalne sanse oko 0.01% za to) i onda imas 16 raketa direkt u tvojoj spavacoj somi...a da ne pricam da mozes prouzrocit nestanak struje u cijelom mjestu ako stepes žicu od struje...

od svake pojedinacne rakete onaj štap pada na zemlju brzimom kojom djeluje gravitacija...postize zavidnu brzinu i pada okomito tak da te osim tvoje, u glavu/oko/nos moze pogodit i susjedova raketa...( a obicno gledas u zrak da bi vidio vatromet tak da ti i zubi nisu sigurni)

Dok ispucavas svoj vatromet nemozes vidjet niciji drugi,

o stvarima vezanim uz ostale petarde sam ti vec reko (meni je zelena piratica puknula u ruci jer sam bio bas ko i ti, zaludjen i znam o cemu pricam)


PRSKALICE SU COOL, nadam se da se nakon ovog posta slazes
« Zadnja izmjena: Prosinac 03, 2010, 23:51:03 poslijepodne od ivborosa »
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline luxy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 933
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Mostar,BiH
Odg: pirotehnika
« Odgovori #48 u: Prosinac 04, 2010, 07:37:54 prijepodne »
kao prvo živim u gradu,kao drugo pucat ću kod tate na poslu zajedno sa njim a tu u blizini nema nijedna jedina kuća,a bome ni dalekovoda...a ono što mi ostane pucat ću ispred zgrade na velikom igralištu kako i radim svake godine sa prijateljima uz neku stariju osobu...
ja tu ne vidim nikakav problem,a nisam lud da ne pričvrstim box,a bome ni da držim zengu u ruci...
dobro preživjet ću bez dalmatinke,ali alfe mogu doći u obzir,pogotovo ako ih puca tata(kao što će i uraditi),a ja na sigurnoj udaljenosti gledam...
a nitko mi kuću neće gađati jajima jer se svi iz kvarta udružimo i pucamo(svi živio u velikoj zgradi...)
oni se bune samo ako se puca tjedan-dva prije dozvoljenog...
i ne znam zašto se tvoje mišljenje promijenilo kad si saznao da imam 14,mislim ipak nisam dječaćić od 7 godina koji nikad nije čuo za posljedice nepravilnog rukovanja petard
ama,ja sam itekako upoznat sa tim i smatram da pravilno rukujem sa njima...
a i nemislim 10 sati pucati petarde,nego sat-dva,jer se svi mi udružimo i pravimo rafale,ali naravno uz nadgledanje odraslih...
yesterday,all my troubles seemed so far away,now it looks as thought they are here to stay,oh i believe in yesterday...

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: pirotehnika
« Odgovori #49 u: Prosinac 04, 2010, 12:32:10 poslijepodne »
od zengi nemozes radit rafale jer imaju fitilj....za to bi trebao kupit neke piratice ili mege ili neke druge bez fitilja ali ako to radite onda pobjegnite stvarno daleko jer neke petarde pucajju brže neke sporije i onda ove koja pukne prva raznese ostale pa da nebi bilo problema....

I ne vjerujem ti da s starcima pucas...pa kakav je to gust? Ja sam uvjek zmisljo neke gluposti i bas kad su oni rekli ne Ivane nemoj, nesmijes, cekaj malo...e bas onda sam ja iso njima u inat  :D
I kad mi je puknula u ruc je bilo tak veselo, a mama nesmije saznat....nisam se opce plako i trpio bolove ali kad su izbili mjehuri nije mi bilo spasa, moro sam do mame....ali sam joj reko da mi je upaljac eksplodiro u ruci  :nerv: pa sam jos nadrapo zato kaj lazem

Ovo kaj se udruzite i je najveci problem...nas kak je to kod mene zavrsavalo?...skupimo se svi i pucamo petarde ko ludi ,onda neko pozove policiju ili dolazi ophodnja i svi se rastrce osim mene jer je meni uvjek bilo glupo trcat jer nemam kondicije a i uvjek sam im objasnjavo da sam ja samo gledo...pa ti oni fino pricaju bedastoce i utrpaju te u auto...onda se ti rasplaces pa te pusta  :D

Samo kaj smo mi bili mutavi i nismo pucali petarde da ju zapalis i bacis....mi smo to obavljali na nacin da zapalis pa drzis u ruci sto duze i onda hitis tak da eksplodira u zraku....ili ju zaljepis na stup da se bolje cuje....ili ju stavis u cijev pa ko da imas pistolj...ili hitis najopakijoj susjedi pod prozor i to najvecu kaj imate...ili one skroz male zelene primis za rub dolje i cekas da pukne (zamisli koji debilizam, mogu ti otic bubnjici, oci, lice)...i kad se samo sjetim kaj sam dozivio u tih tjedan dana oko Nove godine.....sam Bog nas je cuvo da se ne poubijamo....


Eto' ti zasto sam promjenio misljenje, a necu ti ispricat sve fore s petardaa koje smo radili da ti jos ne dam neku novu ideju....
Nemam ja nista protiv da ti pucas ali jako pazi....ja si nebi mogo oprostit da ti se nekaj dogodi a ja sam ti preporucio nekaj od toga
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)