Travanj 19, 2024, 07:38:19 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Sunken root panjevi- uvoz!  (Posjeta: 3013 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Karas

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Borovo
  • Udruga "FENIKS" Borovo
    • Udruga "FENIKS" Borovo
Sunken root panjevi- uvoz!
« u: Prosinac 15, 2010, 21:19:01 poslijepodne »
Pošto se moj "2nd chance" bliži kraju i krajem sljedećeg mjeseca će doći do rescapea odlučio sam se na vrijeme opremiti hardscapeom. Mislio sam uvesti još koji sunkenroot panj. Neda mi se opet raditi sa istim panjevima, mora biti koji novi.  :up: Otvaram ovu temu da vidim ima li još zainteresiranih za uvoz sunkenroot panjeva. Cijene još neznam ali to ću lako riješiti, naravno biće manja što nas je više panjeva naručimo i što je više ljudi koji naručuju, mogli bi dobiti popust a cijene poštarina/transporta  će biti manje jer će se dijeliti na više ljudi.
Uvoz nije jednostavan i ako vidim da se ova tema pretvara u u offtopic i prepucavanja ja sebi naručim par panjeva pa koliko koštalo da koštalo, i ponudim ove koji su mi se lijepo javili.
Nudim ovu opciju da vam pomognem u nabavi hardscape materijala jer mi se javilo par ljudi koji su me lijepo zamolili pa ću im pomoći. Neću ništa zaraditi ako netko misli da ću ih dilati. Ako se može skupiti desetak ljudi koji bi uzeli po dva panja narudžba ide. Znam da je s ljudima teško raditi ali eto, pokušaću pomoći pa ćemo viditi šta će biti  :)
Odmah da naglasim, ako nekog zanima nek mi pošalje pp pa ću ja složit spisak i pregovarati. Znači nemojte u ovu temu pisati ja bih dva, a ja bih tri nego mi to pošaljite na pp.Neželim da se tema pretvori u aukciju Ovdje pitajte nešto u vezi tih panjeva ako vas zanima. Generalno, ja sam vrlo zadovoljan panjevima. Nisu dugo puštali boju (maksimalno 20ak dana, par izmjena vode u cikliranju i to je to), ne trunu, tvrdi i teški. Kada sam si kupovao panjeve naručio sam 7 komada, 2 su bila "lošija" a ostalih pet vrhunski. Još su dva  bila red moorwood. Preporučujem ovo: ako vam npr treba dva panja, naručite barem tri pa jednog iskomadajte sjekirom i dodavajte grane tako gdje fali jer nijedan panj nije idealan. Ja sam možda dva panja ostavio netaknuta a tri isjekao pa onda slagao.
Pogledajte panjeve u mom akvariju https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=45921.0
Samo molim ne offtopic i nek se jave oni koji su ozbiljno zainteresirani.
Panjevi bi mogli doći od 02.-15.01.2011. odokativno. Znači nije to tako daleko.
Nađoh jednu od slika. Očekivane cijene ćete dobiti na pp. Dosta variraju i sve ovisi koliko će velika naružba biti. Za sada mi se javilo par ljudi, znači postoji interes. :up: Također, biće vjerojatno i neka gornja granica narudžbe da nebi dobili carinu ili imali probleme u transportu. Panjevi su poprilično nesretni za transport, pogotovo u kutiji.
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2010, 10:35:56 prijepodne od Karas »
Karas Reef - morski akvarij

Offline Karas

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Borovo
  • Udruga "FENIKS" Borovo
    • Udruga "FENIKS" Borovo
Odg: Sunken root panjevi- uvoz!
« Odgovori #1 u: Veljača 23, 2011, 14:13:18 poslijepodne »
Uvoz panjeva ide vrlo uskoro. Najkasnije 05.03. su kod mene. Molim sve zainteresirane da mi se jave na pp pa da dogovorimo  :up:
Količina je ograničena.  ;)
Karas Reef - morski akvarij

Offline astralis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 187
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Novska
Odg: Sunken root panjevi- uvoz!
« Odgovori #2 u: Veljača 23, 2011, 15:17:56 poslijepodne »
kolika je cijena okvirno?
eruption of emotions