Ožujak 29, 2024, 15:33:11 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Vinova loza u akvariju...  (Posjeta: 5279 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Vinova loza u akvariju...
« u: Veljača 25, 2009, 16:28:51 poslijepodne »
Danas sam nešto kao obrezivao "vinograd" i nabavio nekoliko predivnih komada drva koje bi rado vidio u akvariju... Nešto o obradi znam, nešto ne znam pa ako vam nije teško... koji dobar savjet da bacite.. . Znam da moram skinut svu koru i doooooobro ga prokuhat. Zanima me u čemu vi kuhate takve stvari? Jer mama nema u kuhinji tako veliku padelu, a i da joj uzmem koju, vjerojatno bi bila velika frka kad panj pusti boju :)

Offline Ikota

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1270
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Zagreb, Sv. Duh 0959152157
Odg: Vinova loza u akvariju...
« Odgovori #1 u: Veljača 25, 2009, 16:30:21 poslijepodne »
Mislim da ju treba i dobro osušiti prije kuhanja ;)
Amerikanci su bijelci koji su natjerali crnce da se bore sa žutima za zemlju koju su uzeli crvenima ;-)

Offline cigo

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2453
Odg: Vinova loza u akvariju...
« Odgovori #2 u: Veljača 25, 2009, 16:47:55 poslijepodne »
kuhaš ju upravo zato da bi lakše skinuo koru. Mislim da sam čitao da su ju ljudi držali potpljenu u bačvi po mjesec dana tako da ispusti sve pesticide i smeća koja su u njoj.

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Vinova loza u akvariju...
« Odgovori #3 u: Veljača 25, 2009, 17:00:32 poslijepodne »
Za ovu znam da nikad nije špricana! A za sušenje nisam znao, koliko i kako? I šta se mora držati baš toliko potopljena u bačvama?

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vinova loza u akvariju...
« Odgovori #4 u: Veljača 25, 2009, 18:09:08 poslijepodne »
Pa uglavnom ako nije spricana Prokuhaj ju skini koru i to je to...e sad ovisi nije kod svih isto ali najcesce pliva po povrsini i tesko ju je "podesit" da bude na dnu kak mi ocemo...e sad tu ima citavo cudo stvari koje bi mogle upalit, ja sam cito o prouhavanjima svakojakim po par dana pa u hladnu vodu pa u kipucu, pa namakanje u bacvama kak je spomenuti...uglavnom nakon par metoda uspijes samo neke prije neke kasnije...najbrze ti je obesit kamen na nju i nebu proplivala vise  :D

Neznam malo jos proguglaj da vidis sve metode pa si izaberi...a kaj se tice lonca za kuhanje, neznam koliko je veliko zemi bacvu
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline lonicera

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 132
Odg: Vinova loza u akvariju...
« Odgovori #5 u: Veljača 27, 2009, 16:06:41 poslijepodne »
što se tiče lonca, što stariji to bolji, najbolje ako imaš neki koji više nećeš ni za što drugo koristiti jer ga panj kuhanjem potpuno oboji. ja sam svoju lozu prvo sirovu ogulila koliko je išlo i stavila na kuhanje, pa opet ogulila, pa opet kuhanje, pa guljenje, pa kuhanje, i tako 4 puta u dva dana. svaki put se kuhalo po 2-3 sata i svaki put je još malo puštalo boju. nisam ga sušila prije, ali moj panj je već bio oko godinu dana u podrumu.
zatim ju ostavila preko noći u vodi i sutradan u akvarij. potonulo je odmah i nije trebalo ništa vezati za panj da ostane na dnu.  nakon par dana panj je u akvariju počeo sliniti, nakupilo se oko 3 mm one bijele sluzi, ali kad su došli otocinclusi i puževi, počeli su to pomalo skidati i polako nestaje.

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Vinova loza u akvariju...
« Odgovori #6 u: Ožujak 02, 2009, 15:08:46 poslijepodne »
Znači može sirova u akvarij ako je doooobro oguljena i još bolje prokuhana?