Ožujak 28, 2024, 16:04:08 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Osiguranje akvarija preko Grawe  (Posjeta: 2300 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ribovlasnik

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Osiguranje akvarija preko Grawe
« u: Studeni 08, 2016, 10:35:27 prijepodne »
Osigurao bih u Grawe osiguranju stan sa "vrhunskim osiguranjem domaćinstva" gdje je između ostalog i izljev vode iz akvarija. Zanima me, da li to pokriva i štetu prema trećim osobama, tj. prema susjedima ispod? Agentica mi nezna reći, ona pretpostavlja da da pokriva. A radi tog razloga zapravo i osiguravam  :nuclear:
Zagreb, Kvatrić

Offline Rybak

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 401
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Jarun
Odg: Osiguranje akvarija preko Grawe
« Odgovori #1 u: Studeni 08, 2016, 10:53:22 prijepodne »
Ako ona nezna tesko da ce tu netko znati... Ja kucu imam osiguranu u alianzu, i iskreno neznam dal imam osiguranje izljeva vode iz akvarija, ali imam osigurano to da ako nesto moje padne na susjedovo tipa crijep grana ili nesto onda to placa osiguranjed

Sent from my LG G4 using Tapatalk


Offline gradele

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 793
  • Spol: Muški   Dob: 59
  • Lokacija: Zagreb
  • ponekad drvo, ponekad pas...
Odg: Osiguranje akvarija preko Grawe
« Odgovori #2 u: Studeni 08, 2016, 14:23:52 poslijepodne »
imao sam obično osiguranje kuće prek Grawea koje nije pokrivalo izljev vode tak da sam policu moral apgrejdat nakon punjenja tanka.
odgovornost prema trećim osobama posebno se ugovara i nema veze, konkretno, s akvarijem tj. ja sam to imao plaćeno i kod one "obične" police!
biljni 450, u nastajanju, godina treća

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Osiguranje akvarija preko Grawe
« Odgovori #3 u: Studeni 14, 2016, 16:23:20 poslijepodne »
Osigurao bih u Grawe osiguranju stan sa "vrhunskim osiguranjem domaćinstva" gdje je između ostalog i izljev vode iz akvarija. Zanima me, da li to pokriva i štetu prema trećim osobama, tj. prema susjedima ispod? Agentica mi nezna reći, ona pretpostavlja da da pokriva. A radi tog razloga zapravo i osiguravam  :nuclear:
prodaje ti policu, a nezna šta ona pokriva  :klap:

odi kod druge agentice koja zna šta prodaje ili ako joj je stalo do posla nek zove šefa ili središte firme, pa nek pita šta pokriva proizvod koji prodaje i to može saznati za nekoliko minuta, ali očito joj nije do posla i to što radi radi tek onako usputno...

Offline Šima

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 892
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Požega
Odg: Osiguranje akvarija preko Grawe
« Odgovori #4 u: Studeni 27, 2016, 11:45:18 prijepodne »
Osigurao bih u Grawe osiguranju stan sa "vrhunskim osiguranjem domaćinstva" gdje je između ostalog i izljev vode iz akvarija. Zanima me, da li to pokriva i štetu prema trećim osobama, tj. prema susjedima ispod? Agentica mi nezna reći, ona pretpostavlja da da pokriva. A radi tog razloga zapravo i osiguravam  :nuclear:

99% sam siguran da je osigurano samo ono sto je tvoje
susjedovo ne
da bi bilo i susjedovo onda se posebno ugovara polica osiguranja od odgovornosti LINK