Ožujak 28, 2024, 21:59:01 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: kutni akvarij  (Posjeta: 11713 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline tg-boy

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
kutni akvarij
« u: Prosinac 11, 2005, 12:55:00 poslijepodne »
moolim pomoć , imam novo napravljeni kutni akvarij oko 160 litara ali mi ne izgleda nešto bolji mi je bio obični kvadratni zbog veće površine valjda, ne znam koje ribice staviti unutra ( stavio sam par neonki, 4-5 tetri, 3 udovice, bikolora, skalara, 2 kulija, botiu, ancitrusa a i dalje mi je nekako bez duše ) da li je to zbog toga što mi je akvarij relativno nov i stran ili su zaista kvadratni bolji od kutnih ( do sada sm imao 3 kvadratna od po 45,70 i 120 litara) evo slike pa presudite
ako ti roditelji nisu mogli imati djece sigurno nećeš ni ti, sve je ostalo relativno

Offline Strega

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 77
kutni akvarij
« Odgovori #1 u: Prosinac 11, 2005, 13:02:00 poslijepodne »
Ja imam dva akv.Jedan je klasični kvadratni ,a drugi kutni,ali manji od tvog,svega 50l,a što češ staviti unjega nije definirano oblikom akv.dakle prvo se "zaljubi" u njega,a onda idi dalje,ako si u nedoumici.A ne izgleda kao da je tek fotmiran,možda zbog veličine biljaka...
Zg/D.Selo

Offline tg-boy

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
kutni akvarij
« Odgovori #2 u: Prosinac 11, 2005, 13:08:00 poslijepodne »
imam posebni akvarij u kojem uzgajam biljke , nešto vode i materijala je iz formiranih akvarija pa je ovaj jako brzo "proradio" imam ga oko mjesec dana
ako ti roditelji nisu mogli imati djece sigurno nećeš ni ti, sve je ostalo relativno

Offline BOORNA

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 351
kutni akvarij
« Odgovori #3 u: Prosinac 11, 2005, 21:33:00 poslijepodne »


Moras se naviknuti...


Meni su kutni jako lijepi zbog dubine, bilje se da jaaaako lijepo sloziti unutra, a i ribe se imaju gdje skriti kad se netko priljubi uz prednje staklo...

Offline Damir1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Split
kutni akvarij
« Odgovori #4 u: Prosinac 11, 2005, 21:46:00 poslijepodne »
Meni su klasični puno draži ,ali moram priznat da ovako na prvi pogled,izgleda da si napravio jako dobar posao!!!
Iz Dioklecijanovog grada!