Travanj 25, 2024, 08:42:41 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: B. boehmei  (Posjeta: 12406 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kija88

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zagreb
Odg: B. boehmei
« Odgovori #50 u: Srpanj 27, 2012, 05:53:12 prijepodne »
ja svoju već hranim sa laterima, samo biram da su malo manji, a ne skroz odrasli. uglavnom biraš prema veličini pauka sa čime češ ga hranit  :)

Offline acidorange

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 718
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Osijek
Odg: B. boehmei
« Odgovori #51 u: Srpanj 27, 2012, 12:32:03 poslijepodne »
Kao što je već milijun puta rečeno na forumu (opet se ne čita  -?), najhranijiva hrana su žohari, dok brašnari nekako spadaju u najlošiju hranu. Tarantulama ne treba raznovrsna prehrana, već hranjiva tako da nije potrebno davati im različite vrste kukaca. Obično se gleda da kukac kojega daješ za hranu nije veći od duljine tijela tarantule, iako dosta puta tarantula ne odbija malo veći plijen.

Moj savjet je da nabaviš žohare jer su (opet milijun puta pisano na forumu, potraži malo u tražilici zašto) najlakši za uzgoj i odustaneš od tih brašnara  ;)

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: B. boehmei
« Odgovori #52 u: Srpanj 27, 2012, 12:46:46 poslijepodne »
O vrstama prehrane sam upoznat donekle (nije baš da nisam ništa čitao) :)

Tarantulama ne treba raznovrsna prehrana, već hranjiva tako da nije potrebno davati im različite vrste kukaca. Obično se gleda da kukac kojega daješ za hranu nije veći od duljine tijela tarantule, iako dosta puta tarantula ne odbija malo veći plijen.

Moj savjet je da nabaviš žohare jer su (opet milijun puta pisano na forumu, potraži malo u tražilici zašto) najlakši za uzgoj i odustaneš od tih brašnara  ;)

Ovo me najviše zanimalo, hvala  :up: