Ožujak 29, 2024, 14:04:12 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Novi akvarij Juwel Rio 125 i par pitanja...  (Posjeta: 1131 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tony Aquarium

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Novi akvarij Juwel Rio 125 i par pitanja...
« u: Lipanj 25, 2018, 22:43:14 poslijepodne »
Pozdrav!  :)
Odlucio sam se svoj Cayman 60 zamjeniti za JUWEL Rio 125 i njegov original stalak...i sad imam par pitanja i molio bih vas za pomoc.
U uputama za Juwela pise da se ispod njega ne stavlja nikakva podloga to znaci ni stiropor, no kod mene pod/laminat bas nije ravan i malo vibrira te imam strah da ne dodje do pucanja akvarija ili popustanja silikona usljed pritiska ili nedaj Boze potresa. Zanima me moze li se staviti stiropor od 2cm izmedju Juwelovog akvarija i stalka kako bi ublazio vibracije ili pak da bude sve po uputama proizvodjaca.? Uzrokuje li mozda stiropor kod Juwela dodatnu nestabilnost ili...? Kod Caymana uredno drzim stiropor od 2cm.
U velikoj sam nedoumici  -? ,a u akvaristici sam tek 6 mjeseci i ne bih zbog straha odustao od toga od tog predivnog hobija. :)

Offline Rybak

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 401
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Jarun
Odg: Novi akvarij Juwel Rio 125 i par pitanja...
« Odgovori #1 u: Lipanj 26, 2018, 08:27:56 prijepodne »
Ako je proizvodjac napisao da se ne stavlja nista ispod akvarija, ja neznam zasto se svaki put pametuje oko toga? Bilo je hrpa tema sa takvim pitanjem i uvijek se govori da se treba drzati toga sto proizvodjac pise, a ne neki znalac na forumu ili faceu....

Sent from my Samsung Galaxy A8