Travanj 27, 2024, 01:09:44 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Grammostole rosea više nema?!?  (Posjeta: 1951 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zulu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 644
Grammostole rosea više nema?!?
« u: Veljača 15, 2005, 15:08:00 poslijepodne »
Bok ljudi ja sam nova! Prije 4 godine dobila sam pauka (grammostola rosea) i jako sam ga voljela. Zvao se Friki. Bio je miran i dao se primati u ruke. Stvarno je bio super. Imala sam stari veliki akvarij koji sam odlueila preurediti u terarij. Nažalost nisam dobro složila poklopac i jedne je veeeri Friki izašao van. Krenuo je prema svjetlu u kupaoni a moja ga mama nije vidjela i nažalost je stala na njega. Nije preživio. Odlueila sam se za novog pauka tako?er grammostolu rosea ali u koji god sam pet-shop otišla nije ih bilo. Jedan mi je eovjek iz pet-shopa rekao da se više ne uvoze jer se više ne uvoze crvi brašnari?!? Pa ako nema hrane nema ni pauka. Ali mi to sve zvuei nelogieno jer se ti crvi još uvijek prodaju, a i ostali se pauci prodaju pa mi nije jasno jer i oni isto jedu te crve! Dal je to meni eovjek nešto zmuljo ili je to stvarno istina? Gdje da nabavim novu grammostolu (ženku)? Oprostite na predugaekoj poruci.
Helou ljudovi!!! Hau ar vi duing tudej? Dec oukej!

Natura in minimis maxima!

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Grammostole rosea više nema?!?
« Odgovori #1 u: Veljača 15, 2005, 18:45:00 poslijepodne »
   sorry ovo nije smijeh za stradalog pauka zbog toga mi je stvarno jako žao ,nego smijem se  zbog izjave glupog radnika. Daj mi molim te reci gdje ti je to reaeno. Skupljam bisere iz raznih duaana i zapisujem ih...jednom au i knjigu o takvim biserima izdati.....nadam se.....

...btw ako jako povoljno trebaš mladu grammostolu roseu .....javi mi se PM porukom da se dogovorimo oko detalja!
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline zulu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 644
Grammostole rosea više nema?!?
« Odgovori #2 u: Veljača 15, 2005, 22:10:00 poslijepodne »


To mi je reko tip iz Amazone u importane galeriji. I meni je bilo eudno
Helou ljudovi!!! Hau ar vi duing tudej? Dec oukej!

Natura in minimis maxima!

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Grammostole rosea više nema?!?
« Odgovori #3 u: Veljača 16, 2005, 12:41:00 poslijepodne »
Ajoooj! No dobro...više nemoj iai tamo i sve ok. No nisu oni krivi kaj ne znaju.....a kad pogledaš sa druge strane?! Možda bi se i sami morali malo potruditi oko skupljanja informacija.
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline zulu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 644
Grammostole rosea više nema?!?
« Odgovori #4 u: Veljača 16, 2005, 15:34:00 poslijepodne »
To je skroz toeno. Zato sam ja i sretna kaj sam našla ovaj forum pa se mogu napokon negdje kvalitetno informirati, ali i družiti se s osobama koje imaju sliene interese kao i ja!
Helou ljudovi!!! Hau ar vi duing tudej? Dec oukej!

Natura in minimis maxima!