Ožujak 28, 2024, 13:51:14 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Dogi trade Osijek  (Posjeta: 34474 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aqua-cro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 129
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Osijek
Dogi trade Osijek
« u: Veljača 28, 2011, 15:46:17 poslijepodne »
Osječani jel netko bio u zadnje vrijeme u Dogy trade da mi kaže šta imaju u ponudi i kakve su cijene trebam sutra otić mal akvarij opremit pa da ne idem bezveze ako nemaju ništa  :)

Offline Ingwar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 139
  • Spol: Muški   Dob: 40
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #1 u: Veljača 28, 2011, 15:58:35 poslijepodne »
najpovoljniji u gradu i najbolja usluga. imaju gotovo svega

Offline acidorange

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 718
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Osijek
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #2 u: Veljača 28, 2011, 16:03:43 poslijepodne »
najpovoljniji u gradu i najbolja usluga. imaju gotovo svega

Slazem se  :up:

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #3 u: Veljača 28, 2011, 16:05:18 poslijepodne »
najpovoljniji u gradu i najbolja usluga. imaju gotovo svega

Slazem se!
"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline IggyOS

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 624
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Osijek
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #4 u: Veljača 28, 2011, 16:10:03 poslijepodne »
A ono što nema, mogu ti naručiti u kratkom roku... ;)
I Love Animals... They’re Delicious

Offline aqua-cro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 129
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Osijek
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #5 u: Veljača 28, 2011, 16:25:31 poslijepodne »
hvala na brzim odgovorima  :D nisam bio 2 godine u dogiju uzimo sam u pet shopu ribe al dosta mi je više donesem 5 riba kuć ostanu mi 3  :punch:

Offline bedemgrad

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški   Dob: 57
  • Lokacija: Našice, Croatia
    • http://www.bedemgrad.hr
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #6 u: Veljača 28, 2011, 20:04:44 poslijepodne »
Povoljni što se tiče riba i biljaka. Za opremu nisam siguran.
Biljke su u akvariju koji ipak ima dodavanje CO2, doduše premalo, cijene 25-65 kuna po biljci, biljke loše (premalo CO2, premalo svjetla).
Ribe, klasika, gupi, moli, skalari i naravno zlatne ribice. Bio nekidan nakon što ih nisam obišao skoro godinu dana. Nisam ih obilazio jer sam tražio ponudu za CO2 opremu. Za bocu od 5kg, manometar, iglični, EM ventil, difuzor i drop čeker si mi tražili 7000 kuna! Previše.
Jedino što sam uspio snimiti onako na brzinu, imaju izgleda sve od Easy Life preparata - gnojiva, FFM i slično.
Nasice/Croatia
Glasujte za mene !!!!
Ne možete Vi od mene toliko puno tražiti koliko ja Vama mogu puno obećati !

Offline Karas

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Borovo
  • Udruga "FENIKS" Borovo
    • Udruga "FENIKS" Borovo
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #7 u: Ožujak 01, 2011, 20:38:24 poslijepodne »
I meni je masa riba od njih pokrepavala  :down: :down: :down: i to 99,99% ne zbog moje greške jer sam ih dodavao u stvarno zaciklirane akvarije i to po pravilima (adaptacija na temperaturu...). nervira me  pametovanje one radnice  :punch: da budem slikovit - pokušala mi je prodati jaja pod bubrege  :nerd:  i nisu nam htjeli okačiti plakat u radnji od akvarističko-terarističke izložbe  :down:  :-X a nisam došao moliti za sponzorstvo...i tako, ima još negativnog ali mislim da je ovo dosta od mene (za sada)
Karas Reef - morski akvarij

Offline jakov_os

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 103
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Osijek
  • catch & release
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #8 u: Ožujak 02, 2011, 20:03:31 poslijepodne »
joj ni ja nevolim taj dogi trejd... akvariji su im uzasni, nemaju pojma o pojmu... uf... idite u ul republike u aqua art kod igora, em covjek zna puno o akvaristici, em ima cdrave ribe, em su mu cijene normalne...
rođen da peca, nateran da radi...

Offline Puffy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 798
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Valpovo (Osijek)
  • univ. bacc. biol.
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #9 u: Ožujak 02, 2011, 22:09:29 poslijepodne »
Uvijek sam bio zadovoljan Dogi trade-om.

Prodavači okej, a poneki i više nego okej.

Bilje je u jako lošem stanju i kontam da ga valja kupiti isti ili drugi dan nakon što dođe. Nakon toga je za baciti.

Ribe koje sam tamo kupio su uglavnom poživjele, nije bilo nikakvih većih problema.
Okej, kroz godinu dana je uginuo možda primjerak-dva ribice, ali ništa alarmantno.
Ribice koje čudno plivaju ili su čudnog oblika, a ne daj Bože imaju kakvog parazita, niti ne kupujem.
Obično biram svaku ribicu i kada ih kupujem po 15komada, volim vidjeti što kupujem....

Cijene su dosta povoljne, ima cijela paleta hrane za ribice po okej cijenama, oprema - super što se eheim unutarnjih filtera tiče, i tako i tako.

Cijelokupan dojam - mala trgovinica, ali ja se nekako osjećam ugodno u njoj, daklem - zadovoljan sam. U globalu...
FILIP (Valpovo)

Offline Ingwar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 139
  • Spol: Muški   Dob: 40
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #10 u: Ožujak 02, 2011, 22:15:28 poslijepodne »
joj ni ja nevolim taj dogi trejd... akvariji su im uzasni, nemaju pojma o pojmu... uf... idite u ul republike u aqua art kod igora, em covjek zna puno o akvaristici, em ima cdrave ribe, em su mu cijene normalne...
dogi trade postoji godinama i nije istina da su im akvariju uzasni, a ovaj je tek otvorio i trgovina je ..... a radno vrijeme dvokratno!
« Zadnja izmjena: Ožujak 02, 2011, 22:22:48 poslijepodne od Ingwar »

Offline aqua-cro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 129
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Osijek
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #11 u: Ožujak 03, 2011, 14:45:11 poslijepodne »
moram reć da sam bio u dogyu uzeo par riba i začudio sam se cijenama cijene su i do 20 kuna jeftinije nego u pet centru...npr. ancistrusi su 15 kuna u pet centru 33, botie 42 u pet centru 53... dosta jeftino za razliku od pet centra a za ovu kvalitetu riba ja sam uzimo nekad ribe u dogyu ( rasbore i neonke) i nijedna mi nije riknula dok u pet centru kupim 10 riba a 6 mi ostane  :dead:

Offline Ingwar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 139
  • Spol: Muški   Dob: 40
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #12 u: Ožujak 03, 2011, 19:09:12 poslijepodne »
jednom sam samo uzeo u pet centru ribe, to su mi bile prve, i sve su pokrepale, a iz dogija jos ni jedna. mozda koincidencija samo, al eto zive su. a i cjena opreme, recimo filteri su znacajno jeftiniji.
 jedino ako neznas  striktni sta zelis kupit uvale ti bilo sta, pogotovo kemiju razno raznu. i druga zamjerka je sto nemozes vidjeti robu na policama pa moras za svaki klinac pitat, da je bar malo veci prostor

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #13 u: Ožujak 03, 2011, 19:21:02 poslijepodne »
Evo da ih i ja pohvalim jer mi ni jedna ribica kupljena kod njih nije uginula, oprema jeftinija i radi bez greške, preparati jeftiniji...
Danas me njihova radnica nazvala da me obavesti da je stigla lampa za koju sam par puta pitao kad dolazi (bez ikakvog dogovora). Kineska 80kn, da ne pomislite da je nesto skupo pa zato.
Tako da od mene sve pohvale za Dogi!   :up:
"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline gorani

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #14 u: Ožujak 03, 2011, 20:09:01 poslijepodne »
Danas sam potegao dobru turu pješice do Zoo Repića da bi naišao na zatvorena vrata i natpis: zatvoreno zbog preuređenja.

Bio sam u potrazi za nekim nano kompletom, pa me zanima da li ima takvog nešta u Dogi tradeu, a ako nema kompleta, da li bi mogao nešta složiti do 300-350kn (bez pdologe, biljaka, znaći, samo akavrij, staklo, filter,rasvjeta)  :)

Offline Ingwar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 139
  • Spol: Muški   Dob: 40
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #15 u: Ožujak 03, 2011, 20:17:18 poslijepodne »
u repicu su sve kineska plasticarija,jedino sto su akvariji stvarno lijepi, a i nisu bas jeftini. imas u baumaxu za oko 400 kn eheim koplet, aq, poklopac s rasvjetom, flter i grijac.
ima i u dogiju nekih kompleta, samo zavisi kaki trazis.  meni najljepsi nano atman cr320, smo sto ga trebas frizirat, filter promjenit, jer ima onaj los podni koji je glupost i grijac bubnit unutra. pa te izadje skup ko vrag

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #16 u: Ožujak 03, 2011, 20:27:25 poslijepodne »
da li bi mogao nešta složiti do 300-350kn (bez pdologe, biljaka, znaći, samo akavrij, staklo, filter,rasvjeta)  :)

Pa bilo je u pet centru za 299kn 25L komplet ako se nevaram,a on ti je pored repića,trebao si i tamo otići.Pisali su ljudi da je taj za 299kn komplet solidan.

Offline gorani

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #17 u: Ožujak 03, 2011, 20:35:23 poslijepodne »
Svratio sam i do pet centra, pregledao sam na brzinu samo, ali nisam uoćio taj komplet, a bila im je gužva pa nisam imao za pitati nikoga od prodavača

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #18 u: Ožujak 03, 2011, 21:06:07 poslijepodne »
Stajali su lijevo od ulaza,preko puta blagajne,a bilo je i onih 54L za 399kn,ali su iskustva ljudi loša sa tim akvarijem.U baumaxu su bili 54L kompleti za 570kn otprilike,e sad nisam dugo bio,pa neznam kakve su cijene sad.Moja iskustva sa dogijem su kao i kod drugih,neke ribe su krepavale,neke su i sad žive,po meni usluga je bolja nego u pet centru.Neki dan sam se išao žaliti,ali sam se na koncu ispričao jer je bila moja greška,išao sam kupiti sak i kupim dvije kutijice različite granulacije dvojka i 00,dođem doma i prvo načnem dvojku i prospem koliko je bila napunjena do vrha,za one koji neznaju sak nema zaštitnu foliju ispod poklopca,ima samo naljepnicu sa vanjske strane koja ako je pokidana znači netko je otvarao kutiju.Poslije toga krenem otvoriti kutiju sa 00 granulacijom i na njoj pokidana naljepnica,otvorim i ono u kutiji fali,e sad se ja pitam da li fali zbog toga jer je netko uzeo ili se čini manje zbog granulacije???I tako prvom prilikom ja nazad u dogi i kažem da imam reklamaciju,objasnim u čemu je stvar i gospođa sva u nepovjerenju uzme drugu kutiju i na vlastito iznenađenje ustanovi da kutije nemaju zaštitnu foliju i da je različita količina u kutijama,pa se čovjek lako zabune,uglavnom djelatnici dogija su naučili neke nove stvari koje nisu znali o sak-u iako ga već dugo prodaju,a ja sam uredno platio tu otvorenu kutiju i ispričao se.

Offline Ingwar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 139
  • Spol: Muški   Dob: 40
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #19 u: Ožujak 03, 2011, 21:36:08 poslijepodne »
ja sam kupio ph minus i kad sam dosao doma puknit pokopac, kupio dvije botie doso doma dvije razlicite vrste. colisa lalia trazim musko i zensko, jos pitam onu zensku jesu par sigurno jer su mi brze bolje spicili u vrecicu , kaze onu staru foru ako je pojeo musko,pojela zensko.naravno dodjem doma, jedna colisa zenka, druga riba trihogaster zenka.trazim sredstvo za pripremu vode, uvali mi ekstrakt mangovine kao, tanin glupi sam platio masno, a trazio za uklanjanje klora.ima takvih puno kiksova...

Offline bedemgrad

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški   Dob: 57
  • Lokacija: Našice, Croatia
    • http://www.bedemgrad.hr
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #20 u: Ožujak 03, 2011, 23:12:22 poslijepodne »
ja sam kupio ph minus i kad sam dosao doma puknit pokopac, kupio dvije botie doso doma dvije razlicite vrste. colisa lalia trazim musko i zensko, jos pitam onu zensku jesu par sigurno jer su mi brze bolje spicili u vrecicu , kaze onu staru foru ako je pojeo musko,pojela zensko.naravno dodjem doma, jedna colisa zenka, druga riba trihogaster zenka.trazim sredstvo za pripremu vode, uvali mi ekstrakt mangovine kao, tanin glupi sam platio masno, a trazio za uklanjanje klora.ima takvih puno kiksova...
O, pa gazdarica zna često tako! Prije puno godina mi je prodala SunGlo 18W za 180 kuna. Kad sam došao kući u ambalaži obična daylight lampa. I ne, nisu uvažili reklamaciju.
Gazda Željko je puno bolji, jedino što me kod njega živcira je da sve o svemu zna. Tražio sam one dugačke škare za biljke i probao mi uvaliti plastičnu štipaljku s obrazloženjem da baš takvu koriste "pravi aquascaperi".
Nasice/Croatia
Glasujte za mene !!!!
Ne možete Vi od mene toliko puno tražiti koliko ja Vama mogu puno obećati !

Offline gorani

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #21 u: Ožujak 04, 2011, 19:35:32 poslijepodne »
Danas prije faksa na brzinu svratio do dogia. Imaju nekih kompleta, ali samo je jedan bio litraže koju ja tražim.
Da sam slažem sve, ispalo bi me jeftinije nego da kupujem cijeli komplet, po računici prodavaćice ovako nekako: filter 115kn, grijač nekih 70-80 a isto tako i rasvjeta, znaći nekih 250-270kn bez akvarija. Budem se vjerjatno odlućio za tu soluciju  ;) inače, trgovinica je zgodna, iako malo, imaju dosta toga  ponudi   ;) budem sljedeći tjedan svratio i do one nove (Aqua Art?) u ulici Hrv Republike, zanima me kako oni stoje sa opremom?

Offline aqua-cro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 129
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Osijek
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #22 u: Ožujak 04, 2011, 21:49:57 poslijepodne »
bolji je željko da samo sve zna  :D

Offline bedemgrad

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški   Dob: 57
  • Lokacija: Našice, Croatia
    • http://www.bedemgrad.hr
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #23 u: Ožujak 04, 2011, 22:42:29 poslijepodne »
U Aqua-artu nisam vidio opremu. Nešto malo kamenih difuzora za zrak iz puta i par rotora za pumpe. Ako sam dobro vidio.
Nasice/Croatia
Glasujte za mene !!!!
Ne možete Vi od mene toliko puno tražiti koliko ja Vama mogu puno obećati !

Offline pepi21

  • Član redakcije
  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1876
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Đakovo
Odg: Dogi trade Osijek
« Odgovori #24 u: Ožujak 10, 2011, 12:40:39 poslijepodne »
Pozdrav svima imam pitanje: Aqua art što ga drži taj Igor, da to nije isti vlasnik što je držao Zoo tropic u Kapucinskoj? Ima li još drugih shopova u Osijeku osim Dogija i Pet centra? Hvala!