Travanj 25, 2024, 15:58:48 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Koji filter?  (Posjeta: 1286 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ImBoB

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 44
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Velika Gorica
Koji filter?
« u: Listopad 04, 2016, 15:55:31 poslijepodne »
Kroz par mjeseci htio bi sakupit sve potrebno za moj 130l akvarij, u njemu planiram imat biljke, ribe i kozice, e sad.. muci me koji filter da kupim, ne zelim da voda bude bas prljava i mutna pa reko da pitam ovdje za savjet od mahera :D Imam oko 60€ na raspolaganju, htio bi da se sto manje toga vidi pa ne bih uzimo unutarnje filtere, samo onaj vanjski hang on ili karnistar, pa sad ne znam koji od njih bi bio bolji i ako imate neke preporuke.

Hvala unaprijed.

Offline Monstrum

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 233
  • Spol: Muški   Dob: 41
Odg: Koji filter?
« Odgovori #1 u: Listopad 04, 2016, 18:22:46 poslijepodne »
Kroz par mjeseci htio bi sakupit sve potrebno za moj 130l akvarij, u njemu planiram imat biljke, ribe i kozice, e sad.. muci me koji filter da kupim, ne zelim da voda bude bas prljava i mutna pa reko da pitam ovdje za savjet od mahera :D Imam oko 60€ na raspolaganju, htio bi da se sto manje toga vidi pa ne bih uzimo unutarnje filtere, samo onaj vanjski hang on ili karnistar, pa sad ne znam koji od njih bi bio bolji i ako imate neke preporuke.

Hvala unaprijed.

za 130L mislim da ti je hangon premali ... vanjski kanister sumnjam da možeš novi naći za 60€, polovnjaka za te novce imaš odličnih, samo pazi pri kupovini polovnjaka, bilo bi super kada bi ga prvo mogao vidjeti u akciji ... ja sam se zeznuo, moj polovnjak došao s pokidanim propelerom, kad sam ga osposobio skontao sam da i pušta vodu na brtvama, kupio i nove brtve, utukao novaca u njega kao u pola novog i na kraju sam ga opet bacio ... mislim da je novo sigurnjak i s tim si miran dok si živ uz redovno održavanje ... preporučiti ti mogu jbl, za tu litražu 701e ti je sasvim dovoljan
"When I die bury me upside down, so the world can kiss my ass."

Offline ImBoB

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 44
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Velika Gorica
Odg: Koji filter?
« Odgovori #2 u: Listopad 04, 2016, 19:24:15 poslijepodne »
Kroz par mjeseci htio bi sakupit sve potrebno za moj 130l akvarij, u njemu planiram imat biljke, ribe i kozice, e sad.. muci me koji filter da kupim, ne zelim da voda bude bas prljava i mutna pa reko da pitam ovdje za savjet od mahera :D Imam oko 60€ na raspolaganju, htio bi da se sto manje toga vidi pa ne bih uzimo unutarnje filtere, samo onaj vanjski hang on ili karnistar, pa sad ne znam koji od njih bi bio bolji i ako imate neke preporuke.

Hvala unaprijed.

za 130L mislim da ti je hangon premali ... vanjski kanister sumnjam da možeš novi naći za 60€, polovnjaka za te novce imaš odličnih, samo pazi pri kupovini polovnjaka, bilo bi super kada bi ga prvo mogao vidjeti u akciji ... ja sam se zeznuo, moj polovnjak došao s pokidanim propelerom, kad sam ga osposobio skontao sam da i pušta vodu na brtvama, kupio i nove brtve, utukao novaca u njega kao u pola novog i na kraju sam ga opet bacio ... mislim da je novo sigurnjak i s tim si miran dok si živ uz redovno održavanje ... preporučiti ti mogu jbl, za tu litražu 701e ti je sasvim dovoljan
tak nes nebi proslo?

Offline ImBoB

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 44
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Velika Gorica
Odg: Koji filter?
« Odgovori #3 u: Listopad 04, 2016, 19:25:31 poslijepodne »
Ne radi slika, ugl 'AquaClear Power filter' za 50 galonski, to nevalja posto je HOF ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline kinggo

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4041
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Zagreb, Dumovec
Odg: Koji filter?
« Odgovori #4 u: Listopad 04, 2016, 19:57:21 poslijepodne »
i na plotu pise........
trebas eheim 2071, fluval 306, JBL e901 (701 je OK ali za tih 100kn razlike bolje uzeti 901)........ Uglavnom, trebas filter za 200-250 litara. I bez odgovaraujec filtera nemoj niti ici u to jer kad uzmes premali i skuzis kroz par mjeseci da je premali opet ces morati kupovati veci.

Offline ImBoB

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 44
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Velika Gorica
Odg: Koji filter?
« Odgovori #5 u: Listopad 04, 2016, 20:40:58 poslijepodne »
Aha, hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk