Travanj 19, 2024, 07:26:23 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Vrtno jezero - nekoliko pitanja  (Posjeta: 21182 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tuljan

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1504
Vrtno jezero - nekoliko pitanja
« Odgovori #25 u: Lipanj 24, 2005, 17:36:00 poslijepodne »
Mislim da sam iznio sasvim dovoljno argumenata i pozvao se na jednu od vodečih firmi u europi za proizvodnju vanjskog vodenog bilja dok se sve to vrijeme ti samo pozivaš na svoje osmogodišnje iskustvo u vlastitom jezercu. Što cijeli svijet i ljudi koji žive od toga znaju ipak ti imaš osam godina iskustva. Završavaš cijelu priču s postom koji nema nikakvu vezu s prijašnjom raspravom.
Moja tvrdnja da nemaš veze s hrvatskim nije uvreda nego činjenica lako vidljiva iz svih tvojih prijašnjih postova.Puno je žalosnije da akademski građanin piše na taj način nego to što ga ja pitam da li je stranac i na kojem je faksu dobio diplomu s takvim poznavanjem materinjeg jezika.
ZAGREB-SESV. KRALJEVEC/HRVATSKA

Offline Balasevic

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Vrtno jezero - nekoliko pitanja
« Odgovori #26 u: Lipanj 26, 2005, 09:54:00 prijepodne »
Citat: KikosX



Hvala! Što misliš o ribnjaku bez betoniranja? Samo iskopanu jamu i obloženu onom folijom baš za vrtna jezerca? Možda napravim još jedno, a to mi se èini jednostavnije rješenje, samo neznam jeli dobro.Neki ljudi kažu da je ok.








Gdje je moguće nabaviti tu foliju za vrtna jezerca? Dali u trgovinama tip Pet centar, ili negdje drugdje
Svašta se rodi u mutnoj vodi,
lukava mrena i glupavi smuð,
karaš i bandar, lopov i džandar
i ribe što žive na račun tuð.

Offline mtomasic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 142
Vrtno jezero - nekoliko pitanja
« Odgovori #27 u: Lipanj 27, 2005, 09:43:00 prijepodne »


Balasevic, foliju moguće je u PET, ZOO (nekima) naručiti a BAUHAUS ima je skoro stalno (neke širine, debljine, boje).


Tuljan, šaljem sliku teksta "Akvarij" a citiram: "Akvarij je zatvoren biološki sustav koji sačinjavaju biljke, ribe i ostali organizmi prisutni u njemu. Akvaristika omogućava znanstvenicima, koji se bave proučavanjem života u vodi, neometan rad na eksperimentima, koje bi u prirodi, zbog raznih vanjski utjecaja, teško mogli kontrolirati."


Izvuci iz konteksta što želiš, no, možda, možda, iznavoda uvidiš, nisi jedini koji nešto zna o ribama, vodenom bilju. Možda, možda, te podstakne da biraš riječi u komunikaciji s drugima,makar zato štoihne poznaš. Meni je žao što znalac u svoj profil nenavede hobi, u raspravi neda jedan podatak=argument (recimo ph, PO4, kako rješava alge .... svog vrtnog ribnjaka), sliku, oprosti, za priče nemam vremena stoga budi mi pozdravljen, zbogom.


mtomasic

Offline Balasevic

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Vrtno jezero - nekoliko pitanja
« Odgovori #28 u: Lipanj 27, 2005, 22:23:00 poslijepodne »
Citat: mtomasic



Balasevic, foliju moguæe je u PET, ZOO (nekima) naruèiti a BAUHAUS ima je skoro stalno (neke širine, debljine, boje).








Zahvaljujem na odgovoru
Svašta se rodi u mutnoj vodi,
lukava mrena i glupavi smuð,
karaš i bandar, lopov i džandar
i ribe što žive na račun tuð.

Offline pocetnik

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 130
    • http://www.akvarij.info
Vrtno jezero - nekoliko pitanja
« Odgovori #29 u: Lipanj 30, 2005, 17:50:00 poslijepodne »