Travanj 25, 2024, 16:04:49 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Pet-centar i ostali shopovi  (Posjeta: 21008 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline darac_zg

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Pet-centar i ostali shopovi
« Odgovori #75 u: Ožujak 25, 2004, 16:50:00 poslijepodne »
u pet centru sam bio prije dva dana mogu vam rec da nema takvog izbora zdrave ribe i zivozinja nigdje,a i prodavaci su ljubazni i nitko nikom ne uvaljuje samo da prodajui i mislim da je to kriva informacij!,dobili su nove prodajne akvarije
 

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
Pet-centar i ostali shopovi
« Odgovori #76 u: Ožujak 25, 2004, 20:11:00 poslijepodne »
Jesi li bio u Voltinom naselju u Zgb. pa mi reci kakvi su tamo akvariji i u kakvom su stanju,koliko riba ima u jednom premalom prodajnom akvariju,pa onda i u svim ostalim koji se tamo nalaze- misliti je cvijeće brati!
Ponavljam ti ako je tako ODJEDNOM tamo postalo kao u raju (kamo sreče) nadam se da će onda i tako ostati barem godinu dana(što sumnjam) mogao bi se kladiti u svoj akvarij da ću za godinu dana opet vidjeti situaciju istu kao što je bila i prije svih ovih tema o pet-dučanima!!!

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Pet-centar i ostali shopovi
« Odgovori #77 u: Ožujak 25, 2004, 21:08:00 poslijepodne »


Dubravko nemoj si to srcu uzet, svako ima pravo na svoje mišljenje, pa tako i darac_zg... istina, malo ih dijeli njegovo razmišljanje...


A darac_zg ti bi ipak mogao malo manje direktno provocirat... ak več nemreš izdržat, probaj bar malo to indirektnije...Edited by: Amater no1

Offline leopold

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
Pet-centar i ostali shopovi
« Odgovori #78 u: Ožujak 25, 2004, 22:36:00 poslijepodne »


Eto mene, nisam vas zaboravio


Dođem, malo pročitam i odem.


No, da se vratim na staru temu. Malo sam sabrao zapažanja posljednjih mjesec dana i evo rezultata:


Pet centar Drvinje 1 najgora situacija što se tiče usluge i držanja riba. Nitko te ne šljivi ni 5%, ribe i akvariji su u očajnom stanju. Izbor jako dobar (i riba i opreme) ali je sveopči dojam jadan.


Pet centar Heinzlova 3, prodavači isti, možda se malo više trude, no stalno su u muvingu i teško ih je uloviti. Izbor riba dobar, stanje tako tako, neznanje veliko. Oprema jako dobra (i izbor i cijene)


Vili (Utrine) 4+ jako dobro. Nešto slabiji izbor nego inače, par akvarija (riba) u jadnom stanju, ali sve skupa dobro.


Tukano -2. Ribe bolesne, bilje trune, a prodavači nemaju pojma šta prodaju. Oprema koma.


Belugo 4-, najviše zbog izbora riba, oprema tako tako, ljubaznost i znanje na zavidnom nivou, akvariji besprijekorni, atosfera jako pozitivna.


Zoo Zeba, 2, jadno, prljavo, nabacano. Dosta neznanja.........


Ukratko: Nakon rasprave su se dučani nešto popravili, posebno Pet centar Heinzlova, no, više nije tako. Iz priča saznajem da ljudi ne stižu, Neno izgleda više nema snage da se bori sa ljudima, a čuo sa da ga ubijaju i razne priče sa strane,????!?


Kod Vilija je slično: malo se i on trgnuo, ali je došlo do opuštanja.


Ostali shopovi, tužna slika svega.





 

Offline koka

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 122
Pet-centar i ostali shopovi
« Odgovori #79 u: Ožujak 25, 2004, 22:47:00 poslijepodne »
jučer bio na drvinju u u par akvarija bete ,manje više na izdisaju ,one još žive u tako groznom stanju i oni ih uredno prodaju.u akvariju s gupijima od 20 ribica pola ih opče nema repnih peraja ,pa ti vidi

B\\gajnice

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Pet-centar i ostali shopovi
« Odgovori #80 u: Ožujak 25, 2004, 22:59:00 poslijepodne »


Leopolde jel ti to pod "atmosfera" u Belugu misliš na one tete tamo a???


da, Belugo i Vili su glavni na tržištu... Pet centar(Heinzlova 62) je puna dečkiju iz kojih baš i ne "zrači" znanje(nadajmo se da mogu ti dečki bolje!)... ali toliko kvadrata mora se nečim popunit, a robe imaju...


U biti na pet centar se zgražam zbog loših uvjeta držanja nekih drugih živinca(prerijski psi, papige...)

Offline acancar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 165
Pet-centar i ostali shopovi
« Odgovori #81 u: Ožujak 25, 2004, 23:58:00 poslijepodne »


svako ima svoje misljenje i ja imam svoje ali ga drzim za sebe, svako ima svoje misljenje,


mislim da nije lijepo pljuvati ducane i ako su dobri ili ako su po vasem misljenju losi!!!


meni je glavni uvijet kod kupnje cijena ribe i stanje ribe, i cijena opreme,


zato sto kod opreme zna biti zazila u cijeni velika cca do 30-40kn, od ducana do ducana, i naravno kupit cu tamo di je najeftinije!
zagreb/zapad

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Pet-centar i ostali shopovi
« Odgovori #82 u: Ožujak 26, 2004, 23:26:00 poslijepodne »


Dosta je bilo i ove teme ljudi, jer se ponovno zakuhava bez veze...baš kako i Anel kaže


"mislim da nije lijepo pljuvati ducane i ako su dobri ili ako su po vasem misljenju losi!!!"


Dosta je bilo i pljuvačnice na Forumu, ova tema je ostala otvorena da se svi prozvani mogu javiti i obraniti i sad se zatvara.


...Nova pravila ponašanja u ovom dijelu Foruma- nema komentara - bilo dobrih bilo loših u vezi BILO KOJEG PET SHOPA! ...do daljnjeg...