Ožujak 28, 2024, 20:38:47 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: 1 ili vise paukova  (Posjeta: 1076 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline semse the ribić

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 89
1 ili vise paukova
« u: Studeni 06, 2009, 19:58:07 poslijepodne »
pozz nov sam u ovome upravo sam dobio terarij dimenzije 70*30*40.posto vec imam akvarij odlucio sam se napraviti smjestaj za tarantule....zanima me smijem li zajedno na istom prostoru drzati 2-3 pauka,razmisljam o nekima od ovih vrsta:b.smithi,b.aratum,b.boehmei,i ak ose malo bolje informiram maculata....ako imate neku zanimljiviju bilo bi m idrago da vas saslusam....

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: 1 ili vise paukova
« Odgovori #1 u: Studeni 06, 2009, 20:07:31 poslijepodne »
ti pauci koje i nabrojao ne žive u kolonijama i poubijali bi se međusobno...u te dimenzije možeš strpat jedno 100kom H.incei-a :D :D :D ali imam bolji prijedlog...stavi staklenu pregradu i prepolovi taj ter.na pola i nap.dva poklopca i imaš smiještaj za dva lijepa pauka ;)

btw dobro došao!

Offline puska

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 669
  • Spol: Muški  
Odg: 1 ili vise paukova
« Odgovori #2 u: Studeni 06, 2009, 20:47:48 poslijepodne »
Bas to nijedan od tih paukova bas i nije za drustvo osim tijekom parenja, a i to je diskutabilno, tak da ono najpametnije je da poslusas toncekov savijet, ne onaj sa iceima, vec da pregradis to i napravis mjesta za dva pauka...

Al stvarno to sam i ja htio na pocetku napravit strpat ih sve u jedan veliki zajednicki al hebiga nejde to tak, nema zezancije s prirodom...

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: 1 ili vise paukova
« Odgovori #3 u: Studeni 06, 2009, 21:05:51 poslijepodne »
htio sam reći da ako već želi više paukova da može stavit koloniju incei-a zajedno jer su to pauci koji žive u koloniji

Offline puska

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 669
  • Spol: Muški  
Odg: 1 ili vise paukova
« Odgovori #4 u: Studeni 06, 2009, 21:27:24 poslijepodne »
htio sam reći da ako već želi više paukova da može stavit koloniju incei-a zajedno jer su to pauci koji žive u koloniji
Ma skuzio sam te ali nisu mi oni bas nest posebno(moje misljenje), a i mislim da bi mu za pocetak bilo pametnije da uzme jednog pauka pa da vidi jel je za to ili nije pa onda ako mu pase navali, sve sta dohvatis samo nosi doma ;)

Offline semse the ribić

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 89
Odg: 1 ili vise paukova
« Odgovori #5 u: Studeni 07, 2009, 12:04:25 poslijepodne »
ok ajd hvala krenut cemo s jednim pa cu vidjeti...