Ožujak 28, 2024, 21:40:57 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Novi podforum- diskusi  (Posjeta: 30050 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dubravec mario

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 180
Odg: Novi podforum- diskusi
« Odgovori #50 u: Ožujak 06, 2013, 13:03:13 poslijepodne »
tek sam sad primjetio da ste otvorili podforum, pa da vam pokusam i ja malo pridonijeti...   

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Novi podforum- diskusi
« Odgovori #51 u: Srpanj 08, 2013, 16:20:30 poslijepodne »
Ma radi se, radi...
samo malo presporo zbog posla na poslu...

U svakom slučaju, dogovoreni su neki akvariji, neke ribe, u ministarstvu se pitanje za "putovnice" paca, bit će 2 izložbena diskus akvarija, nabavljene su neke kocke i oprema, sponzor izložbe također...

služimo narodu...  :a045k: a pojedinci iz naroda će ovih dana (konačno) biti cimnuti za rukav.... ježi ga djeco, zbog svojih obaveza fizički ne stižem sve sam oko tih diskusa izorganizirati, kao i činjenice da zbog posla neću moći biti dobar dio vremena ni u pripremnom periodu ni za vrijeme AkTera na licu mjesta pa će neki minimalan angažman od manjeg broja prisilnih dobrovoljaca ipak biti potreban :diablolol:

čujemo se ovih dana kad završim nekoliko izvještaja, par zapisnika, dvije -tri nabave, xy sastanaka i još ponešto  :dead:

Offline stolar

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Lokacija: Zagreb ( Ivanić Grad )
Odg: Novi podforum- diskusi
« Odgovori #52 u: Kolovoz 27, 2013, 19:51:01 poslijepodne »
Dragi moji diskusari i svi koji se tako osjećaju ili se tek spremaju uploviti u ove vode, otvoren vam je podforum , samo za vas i vaše ribe , kao i dogovore oko izložbe na AkTeru 2013...

Teme o diskusima će se prebacivati ovdje pomalo, a vi otvarajte nove, kujte planove za izložbu, razmišljajte o čemu ćete pričati sa g.Bleherom ( koji će btw. biti u ocjenjivačkom žiriju na izložbi i tak... ;) )



Bok svima evo ja sam onaj od onih koji se spremaju uploviti u ove vode Diskusa, samo je jako teško naći adekvatne ribe ili one koji prodaju tako da još tražim i možda mi netko od vas može pomoć naći prave ribe  :klap:

Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: Novi podforum- diskusi
« Odgovori #53 u: Kolovoz 27, 2013, 19:52:48 poslijepodne »
javi se Ivici iz Osijeka 091 582 2089 ;) on ima ribe kakve ti trazis ;)

Offline dubravec mario

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 180
Odg: Novi podforum- diskusi
« Odgovori #54 u: Rujan 20, 2013, 18:02:56 poslijepodne »
postovanje svim ljubiteljima diskusa, nadam se da ste proveli ugodno ljeto i da ste se dobro iskupali u moru. Sad kad ste se vratili u slatke vode, mozete se potpuno posvetiti vasim omiljenim ribicama.Ako vam ostane malo slobodnog vremena pogledajte zanimljiv video iz male tvornice diskusa iz Milana. sjednite i opustite se...