Ožujak 28, 2024, 20:19:49 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Kupovina Diskusa  (Posjeta: 18939 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #50 u: Veljača 19, 2016, 19:42:20 poslijepodne »
ja sam isto uzeo od Ivice dosad barem 30-40 malaca pa sebi ostavija 10-15 i sve jedan baš sve jedan je izrastao u vrhunsku ribu i ove što su kod mene i sve druge koje su otišle od mene niti jedan nije ostao mali svi su ogromni diskusi i zato mi se gadi to prozivanje Ivice jer nitko u HR nikog ne proziva tako da je to debilizam  :klap:
Debilizam je braniti nekoga tko je zajebao drugoga, a s kojim TI NEMAŠ veze niti si uključen u priču.
Ja ću ga prozivati sve dok me osobno ne nazove tj.uključi se u javnu raspravu i demantira me. I naravno, nakon toga riješimo problem.
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline krix

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Osijek
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #51 u: Veljača 19, 2016, 20:11:47 poslijepodne »
ja sam isto uzeo od Ivice dosad barem 30-40 malaca pa sebi ostavija 10-15 i sve jedan baš sve jedan je izrastao u vrhunsku ribu i ove što su kod mene i sve druge koje su otišle od mene niti jedan nije ostao mali svi su ogromni diskusi i zato mi se gadi to prozivanje Ivice jer nitko u HR nikog ne proziva tako da je to debilizam  :klap:
Debilizam je braniti nekoga tko je zajebao drugoga, a s kojim TI NEMAŠ veze niti si uključen u priču.
Ja ću ga prozivati sve dok me osobno ne nazove tj.uključi se u javnu raspravu i demantira me. I naravno, nakon toga riješimo problem.
U nedjelju se nalazim s Ivicom i bas cu ga pitati sto je u pitanju i zasto si toliko ogorcen nakon toliko vremena.
Bez uvrede, ali mene bi vec proslo i da sam htio civavu, a kupio slona.

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #52 u: Veljača 19, 2016, 20:34:04 poslijepodne »
sam sebe demantiraš!
znači tada nisi imao znanja pa su ti ribe nazadovle i ostale male i izgubile svoju formu i postale kripli!
Ok, jedan si od rijetkih da ih nisi pobio u toj fazi, ALI si ih prodao dalje (uvalio) !
Prodao si ih takve u lošem stanju i znao si to kakvi su i sad se pitam koga bi tu trebalo prozivati??!
na svom neznanju si se naučio i sad imaš super discuse, super-vjerujem ti i želim ti da tako i ostane sve super!
A gdje sam ja to napisao da sam ih prodao ili uvalio?  O čemu ti pišeš? Zakaj se miješaš?!?!
Da, tada sam se prvi put susreo sa diskusima. Sa malim diskusima. Kad sam vidio da je nakon par mjeseci izgled "diskusa" isti, da nema napretka progutao sam ponos i pitao iskusnije da mi kažu o čemu se radi. Dotad su svi šutjeli i nisu javno htjeli pisati o rabotama tog prevaranta Ivice Krajčeka.
Jedan dio tih riba koji je preživio se još nalazi "u obitelji". I grdo izgledaju. A dobili su svu njegu koju su trebali
Sorry -otišle su ! :h022: :bike1: :abducted:

Offline dinozd

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: zadar
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #53 u: Veljača 19, 2016, 20:46:21 poslijepodne »
Da sam ja na mistu Ivice javija bi ti se kad bi mi se izvinija 100 puta jer vec postajes zabrinjavajuce smisan jednostavno pilas sve ove ljude na forumu i ti se nemoj misati na teme diskusa na forumu i svi ce biti zadovoljni jer unosis nemir a
to nije lipo

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #54 u: Veljača 22, 2016, 07:26:14 prijepodne »
Da sam ja na mistu Ivice javija bi ti se kad bi mi se izvinija 100 puta jer vec postajes zabrinjavajuce smisan jednostavno pilas sve ove ljude na forumu i ti se nemoj misati na teme diskusa na forumu i svi ce biti zadovoljni jer unosis nemir a
to nije lipo
Nemoj se ni ti miješati na moje komentare pa će biti još jedan zadovoljniji na forumu - JA.
Ivica je sklon varanju ljudi (nisam ja jedini, samo jedini lajem) i gdje god vidim da se upućuju ljudi njemu, ja ću iznositi svoju stranu istine.
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #55 u: Veljača 22, 2016, 07:28:35 prijepodne »
ja sam isto uzeo od Ivice dosad barem 30-40 malaca pa sebi ostavija 10-15 i sve jedan baš sve jedan je izrastao u vrhunsku ribu i ove što su kod mene i sve druge koje su otišle od mene niti jedan nije ostao mali svi su ogromni diskusi i zato mi se gadi to prozivanje Ivice jer nitko u HR nikog ne proziva tako da je to debilizam  :klap:
Debilizam je braniti nekoga tko je zajebao drugoga, a s kojim TI NEMAŠ veze niti si uključen u priču.
Ja ću ga prozivati sve dok me osobno ne nazove tj.uključi se u javnu raspravu i demantira me. I naravno, nakon toga riješimo problem.
U nedjelju se nalazim s Ivicom i bas cu ga pitati sto je u pitanju i zasto si toliko ogorcen nakon toliko vremena.
Bez uvrede, ali mene bi vec proslo i da sam htio civavu, a kupio slona.
Razlog zašto sam ogorčen je jednostavan... Uvaljao mi je škartirane ribe i uzeo 100€ za njih dok je drugima prodavao zdrave i lijepe ribe. To je to...nikakve zavjere...
Tebi možda 100€ nije puno za čivavu, meni je...pogotovo ako sam htio slona
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline krix

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Osijek
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #56 u: Veljača 22, 2016, 12:24:21 poslijepodne »
Razlog zašto sam ogorčen je jednostavan... Uvaljao mi je škartirane ribe i uzeo 100€ za njih dok je drugima prodavao zdrave i lijepe ribe. To je to...nikakve zavjere...
Tebi možda 100€ nije puno za čivavu, meni je...pogotovo ako sam htio slona
Naravno da je 100€ puno. Želim reći, dosta je vremena prošlo i ja bih osobno već prešao preko toga. No, to sam ja, a tvoja je volja kako ćeš istjerivati pravdu i koliko dugo. Ne mislim glumiti ničijeg odvjetnika i toliko od mene. Sretno.

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #57 u: Veljača 22, 2016, 13:15:59 poslijepodne »
Ma prešao bi i ja vjerojatno da ne vidim svako malo da ga kujete u zvijezde i preporučate svakome, a istina ima dva lica...
pozz
Bolje švert u ruci nego diskus na grani