Travanj 16, 2024, 07:25:06 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Nabava opreme  (Posjeta: 1374 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline :Mario:

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
    • http://www.google.com
Nabava opreme
« u: Listopad 19, 2004, 18:54:00 poslijepodne »


Narucio sam kod staklara akvarij od 160 litara koji stize za koji dan.


Isto tako stize mi i stalak, ali nista osim toga nemam.


Sto bijos trebao nabaviti za pocetak?


Gdje kupovati i kakve su cijene pojedine opreme (filter, grijac...) da pripremim lovu i uputim se u Zagreb jer nisam bas blizu i ne bi mi bas pasalo da idem vise puta da bi sve skompletirao.


U principu me zanima sto jeftinije, ali ni kvaliteta nije za odbaciti.
 

Offline XoFoX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 619
  • Spol: Muški   Dob: 34
  • Lokacija: Žminj - Istra
    • Zminj24 web site
Nabava opreme
« Odgovori #1 u: Listopad 19, 2004, 19:29:00 poslijepodne »


Pa treba ti jos poklopac sa svijetlom, filter, grijac od nekih 180 wati i to je to.


Filtara ti je cijena oko 250 kuna(nešto manje, nešto više),a grijae oko 200 kuna.
Žminj/Istra/Hrvatska

Offline shadow_x

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1156
    • http://www.google.com
Nabava opreme
« Odgovori #2 u: Listopad 19, 2004, 22:43:00 poslijepodne »
dakle... prvo ti treba neki poklopac (kao sto je vec receno ) sa rasvjetom, treba ti filter sa protokom minimalno 500l/h ali nebi bilo lose ni da je nesto vise (to sve ovisi o vrsti riba koje mislis imat) zatim neki grijaci - preporucam 2 od 100w radi lakseg sirenja topline i to je to. mozda jos koja ljepa pozadina i avarij je spreman za punjenje i uzivanje
 

Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
Nabava opreme
« Odgovori #3 u: Listopad 19, 2004, 22:48:00 poslijepodne »


najjeftinije ti je u Pet Centaru što se tiae sitne opreme(traži iskaznicu) + popust za gotovinu = 10%


Ljubimac isto povoljan, ako imaju na lageru


U Viliju se da dobro proai


Belugo ima dobre cijene lampi i najbolje cijene svega vezanog za Juwel -10% gotovina


Uglavnom nazovi i obrati se na te adrese i iskalkuliraj
Vraćam se odmah - Godot

Offline Marko69

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 940
Nabava opreme
« Odgovori #4 u: Listopad 19, 2004, 23:27:00 poslijepodne »
U Ljubimca im se javi prije pa ae ti robu nabavit do kad budeš dolazia. Možeš i narueit pa ae ti poslat poštom. Poštarina ti bude oko 30kn i sve si rješia. Cijene filtera i grijaea možeš naa na njihovoj stranic. Od "normalnih" grijaea kaže da terini nisu loši. Pogledaj moj post o NEWATT gijaeu. Nije skup a ne izgleda loše. Filtere imaš skoro sve na njihovoj stranici pa ako i ne želiš uzimat od njih naai aeš barem ono što ti treba pa traži dalje. Poklopac napravi sam ili pitaj nekog-virujem da ima tkogod tko radi ih i na našem forumu. U principu ti imaju niske cijene samo im se javi ranije i to je to. Nabavit ae ti robu u roku dan dva. Ostale shopove lipo nazoveš na telefon i pitaš cijenu. Vanjski filter ti je najbolja opcija EHEIM.
Split/Hrvatska