Travanj 20, 2024, 06:18:03 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Kako sam ja sredio svoj akvarij  (Posjeta: 17686 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bopacak

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1058
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Čakovec
Kako sam ja sredio svoj akvarij
« Odgovori #50 u: Svibanj 19, 2006, 23:59:00 poslijepodne »


Davore prijatelju, oprošteno ti je! Jel može jedna dobroćudna frendovska konstruktivna kritika? Naravno da može: Smatram da si previše vezan uz neke postavljene temelje u umjetnosti i da se/nas podcjenjuješ, jer te "temelje" postavili su ljudi (obični ljudi sa nešto malo talenta, podosta znanja i puno truda), a prije njih ti "temelji" su se smatrali kao smeće. Pa zar je nerealno za očekivati da mi kao grupa i pojedinci nemožemo pomaknuti barem za milimetar neke granice? Mislim da nije,i mislim da možemo. Evo jedan konkretan primjer : ja osobno pokušavam srušiti neke ciklid predrasude o kojim sam već pisao, i mislim da argumentima, iskustvom i dokazima mogu uvjeriti neke ljude da griješe. A to dali sad u ovom trenutku možda JA griješim, to će pokazati vrijeme...


BDW: dare, do savršenstva nećeš doći, njega nema, jedino pravo, neuništivo, nepromjenjivo i savršeno je ideja, a svaka realizacija te ideje završit će kao nesavršena kopija ideje...

Offline Njofra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1200
Kako sam ja sredio svoj akvarij
« Odgovori #51 u: Svibanj 20, 2006, 02:06:00 prijepodne »
Ljudi pa  kud bi došli kad bi svaki akvarij bio kao po nekom predlošku(pravilu)pa svi bi bili isti,zato je ovaj baš osvežavajuć.
I\'VE WATCHED THE MOON GROW OLD

Offline dare

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zdenci Brdovečki
  • 091/5892288
Kako sam ja sredio svoj akvarij
« Odgovori #52 u: Svibanj 21, 2006, 11:07:00 prijepodne »


Kad sam svojim akvarijem bio prezadovoljan nazvah ga princezom ali sad vidim da se da još štošta napraviti. Naravno savršenstvo ne postoji pitanje je samo koliko smo mi sami zadovoljni sa onim što smo postigli i TO rado povjeravamo VAMA na ovom forumu. U prirodi svaki kutak ti i ne oduzima dah, mi pokušavamo složiti svoj mali dio toga što idealiziramo o onom o čemu sanjamo.Ja osobno imam ciklide sa biljem i ne prave mi neke štete a osim toga preostale su mi neke tetre -sjekirice iz stare postave zajedno sa platijem i svi su živi i zdravi i nitko ih ne proganja. Eto to su dvije -NEMREŠ TO SKUPA- ideologije koje metodom pokušaja i pogreški uspijeh pobiti. Ako netko složi nešto novo i to funkcionira to je onda samo za dobrobit ostalima i hvala na dobronamjernim kritikama. Meni su više štete napravili skalari nego lifallili ili neki drugi afrički ciklidi.


LIJEPOTA i ostale formule mogu pomoči ali bez vizije i talenta to sporo napreduje.I pitanje+ ne bavimo li se mi to nekim HOBIJEM ??


Eksperiment koji funkcionira je pronalazak i svakako ga treba cijeniti(pa ni leonardo da vinchi nije bio svačen a sada ga svi kuju u zvijezde).


Za uvrijeđene-molim oprostite mi , nadam se da sam se objasnio i ne stavljajte mi riječi u usta bez cijelog konteksta, jer mi nije bio nikog uvrijedit nego podržati nove ideje u akvaristici.

Offline Senna6666

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Gunja
Kako sam ja sredio svoj akvarij
« Odgovori #53 u: Lipanj 03, 2006, 20:10:00 poslijepodne »


Dare care i njofra slazem se u potpunosti se slzem s vama i pojedinim komentarima prije !!!


Svako ima svoj ukus a o UKUSIMA SE NE RASPRAVLJA !!!


Meni se osobno aq uistinu svidja i sama zamisao i ono sto je dobiveno je ono sto je izaslo iz njegove glave i upravo iz tog razloga je prelijepo !!!


A ako neko ganja biotop odredjenog podrucja onda bi morao otici tamo osobno i ponijeti aq tamo i preseliti povrsinu dna u svoj aq-cm po cm !!!


Napravite sami svoj biotop i napravite nesto sto nema nigdje a sto se vama osobno svidja a od ostalih prihvatite samo prijedloge sto bi se moglo jos ubaciti ili izvaditi - nikad ne pitajte druge jel im se to svidja-ovisi o tome tko ce pogledati vas post !!! A ne vole svi isto,i na kraju krajeva bitno je da se vama svidja,jer cete vi biti ti koji se odmaraju uz njega i koji ga gledaju !!!


Nemorate znati kako ta jezera zbilja izgledaju da biste napravili svoje malo jezero u tih 0,5-3 m2 povrsine iz razloga :


MASTOVITOST JE DALEKO VAZNIJA OD ZNANJA !!!
Riba je riba-nigros je nigros

Offline Kive

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zg
Kako sam ja sredio svoj akvarij
« Odgovori #54 u: Lipanj 07, 2006, 12:29:00 poslijepodne »
Ja kazem da ste svi malo zabrijali i unistili temu
zg.centar

Sve bi cure htjele spavati sa mnom, ali ja nikad nisam pospan

Offline mars

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Kako sam ja sredio svoj akvarij
« Odgovori #55 u: Lipanj 09, 2006, 14:13:00 poslijepodne »
Što god vi svi rekli ovaj akvarij izgleda cisto ok.!!!! svaka cast majstoru, ako nista drugo a onda na trudu.
slavonski brod!!!!