Ožujak 29, 2024, 14:00:39 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: teleskop  (Posjeta: 927 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gamber

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
teleskop
« u: Srpanj 18, 2018, 11:37:10 prijepodne »
Dobar dan,novi sam na forumu  pa nemojte zamjeriti na kakvoj grešci.Dobio sam akvarij 54L s pet karasa i dva teleskopa. Pred sedam dana jedan teleskop dobio bijele pruge i fleke na perajama koje kao da se ljušte,od početka se dosta skrivao i slabije jeo nego njegov kolega,izmjenio sam 50% vode  i otopio čajnu žlčicu soli sada stanje kao da se popravlja. Inače mjenjam vodu svakih dvvadeset dana i dodajem  easylife filtermedium i par kapi bacterijal combi system isto od easylife-a,filter čistim svakih sedam do deset dana. Kako mogu pomoći mom malom teleskopu,hvala vam

Offline Rybak

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 401
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Jarun
Odg: teleskop
« Odgovori #1 u: Srpanj 18, 2018, 13:17:04 poslijepodne »
Bok, to je premala litraza za te ribe, to je problem broj 1, nisi napisao koji je filter u pitanju, i kolko je akvarij star... slika isto nebi bila na odmet da se vidi u kakvom je stanju akvarij!

Sent from my Samsung Galaxy A8


Offline gamber

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: teleskop
« Odgovori #2 u: Srpanj 18, 2018, 18:50:49 poslijepodne »
akvarij je star mjesec dana,nije cikliran jer eto dobio sam na poklon. Filter je aquel piše da je 300l na sat filtracija

Offline gamber

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: teleskop
« Odgovori #3 u: Srpanj 18, 2018, 23:11:24 poslijepodne »
Bok, to je premala litraza za te ribe, to je problem broj 1, nisi napisao koji je filter u pitanju, i kolko je akvarij star... slika isto nebi bila na odmet da se vidi u kakvom je stanju akvarij!

Sent from my Samsung Galaxy A8
akvarij je star 20 tak dana