Ožujak 19, 2024, 08:00:15 prijepodneNajnoviji Član: EugenLaxa

Autor Tema: Dozirke  (Posjeta: 10661 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Slim_okrug

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Okrug Gornji
Dozirke
« u: Studeni 04, 2016, 06:49:31 prijepodne »
Prvi review kolega phrsak https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=103087.0 jako opsirno i jako dobar review.

Offline Slim_okrug

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Okrug Gornji
Odg: Dozirke
« Odgovori #1 u: Studeni 04, 2016, 07:03:29 prijepodne »
Proizvodac: Marine colors
Model: MCD-3
Vrijeme koristenja: 2 godine
Ocijena: 9/10


Iako sve svi uzasavamo kineskih proizvoda a pogotovo dozir pumpi ( bar ja jer ipak volim Njemacku preciznost a kinez nesto lemi i misli oce li se bacit s 4 ili 5 kata ) moram priznat da sam nakon dugo razmisljanja i postova vani ipak dao sansu kinezu. Izgled dozirke podsjeca na bubble magus serije a i pumpe su identicne sta poteze zakljucak da se radi o istom g.. drugo pakovanje. Vani se dosta diskutiralo bas o ovom modelu ( ima na RC negdje oko 200 stranica rassprave :D ) pa kazem ja ajmo provat jer ipak cijena je mizerna naspram ovih renomiranijih uredaja. Kuciste i tipke su u rangu koliko para toliko muzike ali sasvim solidno. Displey je dvoredni i jako jednostavan. Nalazi se s prednje strane sta je meni odgovaralo jer je dozirka smjestena na postolje koje se nalazi u kabinetu tocno ispid display tanka te one dozirke sta imaju ekran gore mi nisu igrale. Uputstva su stura ali opet sasvim dovoljna , malo konfuzna ali udes u stos nakon 5 minuta. Kalibriranje je jako jednostavno i preciznost je od 0.1 do 999. Uredaj u osnovnom paketu dolazi s 3 kanala ali ima dodatna opcija za 6 kanala. Evo kod mene radi 2 godine i nikad ama bas nikad me nije iznevjerila. Jedina zamjerka je da su pumpe malo bucne pa kada dozira onda se cuje. Posto ne dozira svkih 10 minuta onda joj tu ne mogu puno oduzeti nego jedan bod. Preporuka s moje strane ako trazite dozirku koja ne kosta puno a radi posao onda je to ovaj proizvod. Cijena je bila cca 700 kn moze bit da je sada i manja.