Veljača 25, 2018, 02:48:56 prijepodneNajnoviji Član: akvarij1950

Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Vaši morski akvariji / Odg: Još veći greben u Dubravi
« Zadnji post od bura2 u Danas u 00:09:25 »
E moj Bura, a ja taman mislio da si se "opametio" gašenjem velikog akvarija kad ono ideš ti na još veći..  :a045k: :biggrin: :biggrin:   :klap:

Aj nek ti je sa srećom!  :122:
Vjerojatno bude došao i taj dan kada se budem riješio svih akvarija ali još mi nije vrijeme  :)
2
Vaši morski akvariji / Odg: Još veći greben u Dubravi
« Zadnji post od Renta u Danas u 00:01:32 »
E moj Bura, a ja taman mislio da si se "opametio" gašenjem velikog akvarija kad ono ideš ti na još veći..  :a045k: :biggrin: :biggrin:   :klap:

Aj nek ti je sa srećom!  :122:
3
Vaši morski akvariji / Još veći greben u Dubravi
« Zadnji post od bura2 u Jučer u 23:46:44 »
Pozdrav svima

Nadam se da se sjećate mog akvarija i teme nazvane "veliki greben u Dubravi". Taj akvarij je još u pogonu ali ne bude još dugo, kako u zadnje vrijeme se dosta gase morski akvariji i ja sam odlučio ugasiti svoj.
Evo i moja stara tema
http://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=79237.0

E sad dolazi najzanimljiviji dio, ja gasim akvarij jer radim novi koji bude malo veći ali stignem o tome pisati.
Baš mi je žao što sam prestao stavljati slike na forum a i sve je nekako krivo krenulo i baš zato sam odlučio sve pisati o nastajanju novog tanka i stavljati ću i slike svih radova pa da ima lijepa evidencija.

Nadam se da ima još "života" na forumu i da bude ljudi koji budu pratili moj rad.

Evo i par slika velikog grebena u Dubravi dok je bio u punoj snazi i te slike nisu bile u temi
4
Vaši slatkovodni akvariji / Odg: Novi projekat 620l
« Zadnji post od Marko_Sp u Jučer u 23:20:01 »
da, ali 80W žarulje sa žarnom niti, koja ima nikakvu iskoristivost. djeca više ni ne znaju za te žarulje
5
« Zadnji post od Danijel-CH u Jučer u 22:31:38 »
Pa te kao od 10w imaju jacinu od 80w, dakle dve bi imale jacine od 160w. Tako bar pise...
6
Vrtna jezerca i ribnjaci / Odg: Ribnjak sa staklenim zidom
« Zadnji post od max-max u Jučer u 17:41:08 »
Uzeo sam ga zbog keša  :D :D
7
« Zadnji post od Marko_Sp u Jučer u 15:32:13 »
ja te ništa ne razumijem  :roll:
akvarij od 620l i ledice 2x10W? to će ti bit za moonlight?
8
Uradi sam / Pomoč oko TC420 kontrolera
« Zadnji post od Žika_110 u Jučer u 10:15:24 »
Pozdrav svima  :)
Prelazim na led na svojih 100 litara pa sam po savjetu kolega s foruma narucio Tc420 kontroler za slozit sunset sunrise.
E sad planiram stavljat 3w led chipove: 6x6500K, 6x4500, 4x440-450nm(Royal Blue), ali sam zašteko koje napajanje uzet -? -?
Svaku "boju" bi stavio na svoj kanal pa me zanima savjet iskusnih kako sve spojit i najbitnije koje napajanje uzet. :bc:
10
Uređenje akvarija / Odg: Krecem u akciju..
« Zadnji post od đule u Veljača 23, 2018, 00:04:45 prijepodne »
Dosla beba
 Str: [1] 2 3 ... 10