Travanj 19, 2024, 02:21:14 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Zavođenje  (Posjeta: 3300 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zlatkica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 425
Zavođenje
« u: Veljača 25, 2007, 15:40:00 poslijepodne »
Eto...koliko god je to moguće pokušala sam uhvatiti Nemu u svom omiljenom poslu...barenju komada......evo Nemo kreće u akciju...
...e sad treba odlučiti koju će danas...

dohvatio je Leu...ali ona je zbrisala....

...i tko kaže da je veličina važna???



Eto...tako otprilike izgleda zavođenje kod zlatnih...bar u mom aquaču...
U početku mi nije bilo jasno šta to rade ali su mi iskusniji pojasnili da to mužjak ženku gurka po trbuhu i tako je stimulira da izbaci ikru...istina...kod mene od ikre ni i.ali ja vjerujem da moje ribice još nisu spolno zrele ali očito taj nagon za parenjem dolazi puno prije stvarne spolne zrelosti...barem kod mužjaka,jer mi cure pogotovo ove male ne izgledaju zainteresirane nego bježe glavom bez obzira...dok karasica...kako kad... Znala sam ih naći odvojene,u čošku jako blizu jedan drugom i meškolje se...pa pretpostavljam da je to isto neka ljubavna igra...

 

Offline Andariel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 244
Zavođenje
« Odgovori #1 u: Veljača 25, 2007, 22:52:00 poslijepodne »
Uh, vidim da tebi ne treba grijač u akvariju taman da je najljuča zima.... Stvari su i bez njega prilično vruče!

Go, Nemo, go!

 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Zavođenje
« Odgovori #2 u: Veljača 26, 2007, 08:40:00 prijepodne »


Čuj, veličina nikad nije previše važna....važno je da pupak dođe na pupak...pa što bude...(fuj me bilo!)


Inače Nemo je legenda, ali Leu ću ti ukrasti za mog Jozu, što misliš kakav bi to par bio, ne bi trebalo niti praviti vjenčanicu .....

Offline Andariel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 244
Zavođenje
« Odgovori #3 u: Veljača 26, 2007, 12:24:00 poslijepodne »
Hihihi, nisam baš sigurna da ribice imaju pupak, ali jasno mi je što si htio reči.
 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Zavođenje
« Odgovori #4 u: Veljača 26, 2007, 12:31:00 poslijepodne »


Ma nisam ja tako nekulturan, ali kad se zatelebaju onda ih ništa ne spriječava...moja rodica ima akvarij sa crnim i bijelim molijima koji se tobož ne miješaju...i, ajd pogodi kakve su bebe.......


Andariel, kako je tvoja škvadra? Mislim da bi i tvoja bijela zavodnica bila opasno ugrožena od mog Don Juana...al bi to bio rusvaj (Bože sačuvaj!)...


Moram prestati bit dvosmislen...još će me optužiti za nemoral...ali ljudi....ma proljeće je....ljubav svuda oko naaas (to ja kakti pjevam, dobro da nemrete čut, pobjegli bi glavom bez obzira i s foruma i s kompića zavijeke...)Edited by: babyboom

Offline zlatkica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 425
Zavođenje
« Odgovori #5 u: Veljača 26, 2007, 13:48:00 poslijepodne »

A jeste me sad vas dvoje nasmijali...
Čuj što se mene tiče...posudim ja Jozi Leu...kad Nemo nju stalno vara što ne bi i ona malo švrljala ... samo ne znam kako bi Nemo jadan to podnio...
A vidiš Andariel...ja se stalno čudim od kud 23 stupnju u mom akvariju...a kod tebe 21...E sad mi je i to jasno ...

 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Zavođenje
« Odgovori #6 u: Veljača 26, 2007, 14:48:00 poslijepodne »


Eto i mene, nemrem izdržat da ne komentiram...što ćete...baba muška...e da me majka vidi što joj radim na poslu....(ne obazirite se na ovo bljezganje)


Znaš, mislim da je Lei ipak ljepše s tvojim lopovom...Jozo je totalno lud od ljubavi prema Tini, a ona ga ne šljivi više ni pol posto...sad imam komada koji se pravi važan i blesana koji se samo duri...Ah, ti muški...


A vidiš, sad mi je jasnija i temperatura i akvariju....