Travanj 18, 2024, 07:42:54 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Novi(polovni) akvac 300L  (Posjeta: 881 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laki8472

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 39
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Osijek
Novi(polovni) akvac 300L
« u: Ožujak 11, 2011, 02:27:43 prijepodne »
Pozz, novi sam u aqvaristici(imam pomoc brata i kuma koji imaju aqvac duze vrijeme) i primam savjete.U njemu nema nista upravo sam ga postavio da se voda ciklira,sitni sljunak koji je prije par sati bio kod covjeka kod kojeg je radio punom parom i 6 kamenja.Ovo iza je rucno pravio i ima oko 15 skrovista,sve odvojeno bio je problem sve ribe izvuc iz njih  ;)
Aqvac je 300L 2 lampe od 60cm,jedna obicna i druga ona za biljke,znam da je malo to mi je vec savjetovano samo bih htio preporuku koliko kojih s tim da zelim imati srednje gusto bilje.
Grijac 300w, filter je fluval 203 model i stalak sam dobio s njim  :up:

Zelim drzati rijecne rakove, one dunavske kao jastog sto izgledaju i trebam savjete sto oni jedu i kakve uvjete unutra trebam imati i ono najvaznije oce mi ostat koja biljka  :'(
Takodjer primam savjete i za ribice, posto ima skrovista dosta valjda imam sanse da i neke ribice :nerd:

I da na kraju hvala forumu preko kojeg sam i nasao akvac  :klap:

Offline Laki8472

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 39
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Osijek
Odg: Novi(polovni) akvac 300L
« Odgovori #1 u: Ožujak 11, 2011, 02:30:50 prijepodne »
E da web kamerom na laptopu sam slikao pa su losije slike a i voda se jos treba smiriti malo  ;)

Offline Laki8472

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 39
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Osijek
Odg: Novi(polovni) akvac 300L
« Odgovori #2 u: Ožujak 12, 2011, 02:56:41 prijepodne »
Uuuu OMG ovo jos nisam cuo, izgleda da nam je prilikom seljenja ostao jedan cistac(plehic) i u stjeni iz valjda je bila mala lokvica ostao oko 6 sati bez vode, i nakon toga 300l direkt iz spine hladne vode(ispod 10 C) napunjen akvac i danas primjetio da ima ziva riba u njemu  :up:
Nzm kako je to sve prezivio, al ja jos nevjerujem sve izgleda ok zasad! :klap: