Travanj 20, 2024, 05:06:48 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Nabava manjeg akvarija (25L - 30L)  (Posjeta: 753 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MateoBot

  • Trade Count: (+7)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 143
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Kloštar Ivanić
  • volim akvarij i želim postati iskusan akvarist
Nabava manjeg akvarija (25L - 30L)
« u: Travanj 11, 2017, 21:26:22 poslijepodne »
Pozdrav! Evo prvo da se predstavim. Zovem se Mateo, imam 15 godina. Htio bih si kupiti mali akvarij, zbog nedostatka novca za veliki i manjka prostora. Htio bih si kupiti rabljeni akvarij sa opremom do nekih 250 kn, trebao bih i pomoć oko nabave riba i bilja.. Ako netko želli pomoći ili prodaje takav akvarij neka se javi! Unaprijed hvala :)
Uvijek sam spreman pomoći

Offline trpimirovich

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1067
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
    • trpimirovich design studio
Odg: Nabava manjeg akvarija (25L - 30L)
« Odgovori #1 u: Travanj 12, 2017, 21:43:45 poslijepodne »
Prvo da pitam što je s tvojim starim akvarijima? Nisi baš nov u slatkovodnoj akvaristici, barem po postovima i temama!

Offline MateoBot

  • Trade Count: (+7)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 143
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Kloštar Ivanić
  • volim akvarij i želim postati iskusan akvarist
Odg: Nabava manjeg akvarija (25L - 30L)
« Odgovori #2 u: Travanj 12, 2017, 23:31:01 poslijepodne »
Brat mi je imao akvarij, prodao ga je. Ja sam nov u slatkovodnoj, samo što se koristim bratovim accauntom.
Uvijek sam spreman pomoći

Offline ImBoB

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 44
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: Velika Gorica
Odg: Nabava manjeg akvarija (25L - 30L)
« Odgovori #3 u: Travanj 15, 2017, 19:07:07 poslijepodne »
Ja sam svoj kozicnjak platio negdje 300kn kad se sve zbroji. 54 litarski stakleni akvarij doso me negdje 150 kn u pet centru, za filtraciju mozes HOB filter nabavit za nekih 70kn i to bi ti bilo ok za neki manji akvarij ako neces drzat previse riba i ak ces mjenjat vodu svaki tjedan. Ako ce ti akvarij bit u sobi negdje di je toplije onda ti ni ne treba grijac, ja sam sad shvatio da sam ga bezveze kupovo jer meni akvariji bez grijaca ostaju na 25 stupnjeva stalno. Podlogu platis nekih 20 kn, biljke i ribe nabavis od nekog sa foruma jer su puno jeftinije i kvalitetnije. Biljke naravno uzmes neke jednostavne kao npr ludwigia sp mini red, mahovine itd.. Za poklopac napravis DIY. Ima negdje na forumu ovom, kupio sam u bauhausu neku plasticnu plocu napravio jednu udubinu i stavio unutra neku lampu koju sam isto kupio u bauhausu za nekih 60 kn. I to ti je uglavnom to... kupis profito gnojivo za biljke 250ml kosta 30kn a trajat ce ti godinu dana ak ces imat neki akvarij ispod 50l.


Sent from my iPhone using Tapatalk