Travanj 20, 2024, 01:00:54 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: GODISNJICA  (Posjeta: 1227 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Pippi

  • Gost
  • Trade Count: (0)
GODISNJICA
« u: Listopad 19, 2014, 21:26:32 poslijepodne »
Lijep pozdrav nakon duuugo vremena svim riboljupcima :)
Dakle, prosla je  godina dana od prvog zaranjanja u za mene eto ..... carobni svijet druzenja sa ribicama. Tesko bi bilo bez ovog foruma i ljudi koji nesebicno dijele svoja iskustva. No, danas sam ponosna vlasnica dva akvarija......malog pocetnickog 54 l i 180 l u kojima zdravo i vjerujem sretno zive moje plivajuce zverke :-) U medjuvremenu smo uz sve uobicajene prinove zivorotki  ( do sada uspjesno udomljenih) bili pocasceni i prvim leglom ancistrusa koji lijepo napreduju uspjesno se skrivajuci vise od mjesec dana od uvijek gladne yo-yo botie medju biljem i panjevima.
Davim, ali morala sam podijeliti s nekim tko razumije moju radost i ponos, tko zna kako je poceti dan s pogledom na zdrav akvarij i isto tako zavrsiti dan.
I........naravno......sanjareci o novom bar 450 litarskom vodenom stanu za sutljive prijatelje. HVALA cijeloj ekipi.....znam. da se ovo ne moze nazvati temom, ali mislim da je jako vazno ponekad ljude koji stoje iza svih korisnih tema, odgovora na niz pitanja, rijesenja niza problema podsjetiti da je njihov trud od neprocijenjive vrijednosti za svakog pocetnika koji se upusta u jedan prekrasan ali izuzetno suptilan i osjetljiv hobi. Nista me do sada nije toliko ekoloski senzibiliziralo kao akvaristika, nista mi nije uspjelo toliko pribliziti te fine niti o kojima ovisi opstanak svakog oblika zivota i planete same........te paucinaste i krhke  mreze koja nas sve povezuje i cini medjuovisnima. Sretno i hvala. :-)

Offline Šima

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 892
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Požega
Odg: GODISNJICA
« Odgovori #1 u: Listopad 20, 2014, 18:24:59 poslijepodne »
delbi samo u zenskom obliku  :D :D

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: GODISNJICA
« Odgovori #2 u: Listopad 20, 2014, 21:54:38 poslijepodne »
Lijepo. :122:

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: GODISNJICA
« Odgovori #3 u: Listopad 20, 2014, 23:13:38 poslijepodne »
...a vidi se...međimurka moja  :zagrljaj:

Offline sinisa1hr

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 132
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka -
  • ZDS
    • ZA DOM SPREMNI BRAĆO MRIJET is from song "U BOJ!" from OPERA !  "Nikola Subic Zrinski" by Ivan Zajc from Rijeka,Croatia.
Odg: GODISNJICA
« Odgovori #4 u: Listopad 21, 2014, 02:27:54 prijepodne »
to zaista "zaroni" ne "izranja".. emotivno pravo iskreno. uživaj.