Travanj 26, 2024, 18:50:34 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Hop  (Posjeta: 2873 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kliker

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1155
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Donja Lomnica VG
Hop
« u: Ožujak 03, 2014, 19:35:21 poslijepodne »
Jeli tko bio u toj novoj trgovini za kućne ljubimce?
Danas sam navratio i akvariji su onak žalosni, ali sam vidio nekoliko do sad ne viđenih riba.
Jedna je bila jesetra, htio sam ju slikat ali mi nije prodavač dozvolio.
Tko bi to stavio u akvarij, pa to naraste ogromno.

Galaxy SIII


Offline vidopulos

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 412
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hop
« Odgovori #1 u: Ožujak 05, 2014, 00:56:10 prijepodne »
Bio sam ja. cini mi se da nisu do kraja isciklirani akvariji ali mi se izbor riba cini super. Ima nekih koje nikada nisam vidio. Fora su mi one puffer fish. To jos i zgu nisam vidio

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk


Offline Kwan

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 462
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Ravnice
Odg: Hop
« Odgovori #2 u: Ožujak 05, 2014, 08:26:13 prijepodne »
Jel  taj dućan na mjestu gdje je bio zoo city?
Baš se nešto spremam u zoo vili pa bi i tu mogao malo ići sliniti  :D

Offline wickerman999

  • Član redakcije
  • Trade Count: (+7)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2041
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Rain can't soak what is not there...
Odg: Hop
« Odgovori #3 u: Ožujak 05, 2014, 09:06:28 prijepodne »
Ne, taj dućan je 100 metara nakon Zoo Cityja (ako ideš iz smjera porezne, tj. prema jugu) s lijeve strane ulice

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk

Neki od mojih akvarija:
1 2 3 4 5 6 7 8

Offline vidopulos

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 412
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hop
« Odgovori #4 u: Ožujak 05, 2014, 17:37:26 poslijepodne »
Jel  taj dućan na mjestu gdje je bio zoo city?
Baš se nešto spremam u zoo vili pa bi i tu mogao malo ići sliniti  :D

I si bio?

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk


Offline Kwan

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 462
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Ravnice
Odg: Hop
« Odgovori #5 u: Ožujak 05, 2014, 17:40:30 poslijepodne »
Jel  taj dućan na mjestu gdje je bio zoo city?
Baš se nešto spremam u zoo vili pa bi i tu mogao malo ići sliniti  :D

I si bio?

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

pod spremam nisam mislio da obuvam cipele već  :D

ići kroz koji dan pa ću svakako napisati jesam li štogod pametno i vidio  ;)

Offline wickerman999

  • Član redakcije
  • Trade Count: (+7)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2041
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Rain can't soak what is not there...
Odg: Hop
« Odgovori #6 u: Ožujak 05, 2014, 17:45:44 poslijepodne »
Meni je to u kvartu, doslovno 100 metara, ali nisam jos otišao vidjeti, nekak znam da neće biti ništa posebno :D

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk

Neki od mojih akvarija:
1 2 3 4 5 6 7 8

Offline Filio

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Hop
« Odgovori #7 u: Ožujak 05, 2014, 18:23:39 poslijepodne »
Ja sam bio 2 puta.Nista posebno.Aqa odjel mi se čini kao da su imali ful malo para kad su ga punili.Mali izbor hrane i opreme,od svega minimalac.

Offline kliker

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1155
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Donja Lomnica VG
Odg: Hop
« Odgovori #8 u: Ožujak 05, 2014, 20:42:41 poslijepodne »
A neznam baš što se tiče hrane ja baš kupio JBL spirulina u viliu i onda usput navratim da vidim šta ima i tamo za cca 4kn jeftinije
Kwan to ti je preko puta bazena Utrine

Galaxy SIII


Offline Kwan

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 462
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Ravnice
Odg: Hop
« Odgovori #9 u: Ožujak 09, 2014, 23:21:31 poslijepodne »
Bio u hopu!
Od riba puffer fish jedino zanimljivo stvorenje po cijeni od 20kn što mi se čini malo neznam  -?
Par akvarija je uglavnom zeleno totalno od cvatnji algi kojekakvih, neki su prekriveni cijano i tak, šokantno zapravo.Dve cure kaj stoje tam i rade kod akvarija su tuntleki opaki, jedna nekaj drugu uči a blagevezesamozgomnema,tak da sam preletio pogledom i pobjegao na drugi kraj dućana  :D

Akvarijsko bilje je nikakvo tj. jako ga je malo, al bar nisu "košarica mix" i cijena im je donekle niža, no zato je ponuda nikakva.
Cijene su šarolike,neke stvari su jefitnije neke skuplje, razlika kojih 5kn, pa sve skup ni vrijedno truda ako nisi blizu.
Imaju više granja,kora i sličnih kerefeka za teraristiku nego što neki drugi drže, to mi se dopalo pa sam se tu uglavnom zadržao :)

No ajde, kad te primi volja plazit po dućanima, bar možeš cijeli dan izgubit dok ih sve obiđeš!
A i hobi se širi automatski što isto nije loše obzirom da jedan dio na kraju ipak zagrize za njega :)

Offline sinisa1hr

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 132
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka -
  • ZDS
    • ZA DOM SPREMNI BRAĆO MRIJET is from song "U BOJ!" from OPERA !  "Nikola Subic Zrinski" by Ivan Zajc from Rijeka,Croatia.
Odg: Hop
« Odgovori #10 u: Ožujak 23, 2014, 05:53:28 prijepodne »
Bio u hopu!
Od riba puffer fish jedino zanimljivo stvorenje po cijeni od 20kn što mi se čini malo neznam  -?
Par akvarija je uglavnom zeleno totalno od cvatnji algi kojekakvih, neki su prekriveni cijano i tak, šokantno zapravo.Dve cure kaj stoje tam i rade kod akvarija su tuntleki opaki, jedna nekaj drugu uči a blagevezesamozgomnema,tak da sam preletio pogledom i pobjegao na drugi kraj dućana  :D

Akvarijsko bilje je nikakvo tj. jako ga je malo, al bar nisu "košarica mix" i cijena im je donekle niža, no zato je ponuda nikakva.
Cijene su šarolike,neke stvari su jefitnije neke skuplje, razlika kojih 5kn, pa sve skup ni vrijedno truda ako nisi blizu.
Imaju više granja,kora i sličnih kerefeka za teraristiku nego što neki drugi drže...

Eto ima i u Rijeci,točnije na Viškovu Hop, bio i neke ocjene zapažanja su iste,(dosta pojedinačnih proizvoda povoljniji ,ili slična cijena  proizvoda u usporedbi sa lokalnim 5shopom i dućančićima), ali
    u konkretno ovome i dijametralno suprotna ocjena djelatnika,od ljubaznosti,poznavanju robe i tematike u odnosu na taj zagrebački Hop,
    akvariji odskaču čistočom, ribe su im zdrave,uhranjene,izbor biljaka se ne svodi na salatu, i imaju i dio boljih biljaka,koje drže u akvarijima,sa ribama,
što je po meni idealno,za biljke,i naravno da naročito biljke nisam propustio kupiti,i vratiti ču se sigurno po još..svaka(osim nekih salata) je imala deklaraciju naziva,visine rasta,potrebe za svjetlom..zaista, sve djeluje održavano,zdravo i čisto..nije mi blizu,u biti to mi je najudaljeniji shop,ali kako rekoh..ima svoje adute. Istina u vrlo malim gotovo jediničnim količinama su biljke,ali su toliko  reprezentativne da se nisam mogao suzdržati kupiti istovremeno i onu za min light i max light,..aah :clown:  Od stvari za izdvojiti je i box sa ribama za bočatu vodu,(mislim da sam isto vidio ribu puffer fish) a i odlična ponuda za vrtna jezerca( jesetra.itd ) ,da ne zaboravim i živu hranu..poput živih crva brašnara i ostalih živih insekata na dijelu teraristike..čisto i lijepo upakirano u prozirne kutijice..
kuriozitet je i da se mogu kupiti istina po nemaloj cijeni i biljke več vezane koncem za dekorativan kamen..
jedino malo kvari dojam stanje smeđilo,salate u otvorenim bazenima za biljke koje zovem pogrdno salata,ali u identičnim uvjetima pa i  puno gore i gušče i drugdje ih nažalost drže.. ..ali vidim u par dolazaka da rade i na tome i da to proredjuju,odstranjuju,raščiščuju...prema tome govorimo li o istom Hopu?? ,kao lancu trgovina..čudno...

p.s. moj dojam je što se cijena tiče neke stvari su malo(npr podloge,supstrati i šljunak) ,neke znatno povoljnije(npr analogni grijači),a neke drže cijenu(večinom hrana,kemija,ribe) ili su čak i nešto skuplje(neke od riba),ali ima i kvalitetnijeg/skupljeg hardweraja, ovisi što vam treba,vrijedi posjetiti..ambijent je ugodan,akvaristika je na katu..