Travanj 20, 2024, 06:20:28 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku  (Posjeta: 3182 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrej

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« u: Prosinac 15, 2013, 15:06:10 poslijepodne »
Pozdrav svima
Ima li ko kakvih iskustava sa kupnjom bilja preko online shopa iz AQUASHOPA.
Kakvo im je bilje?
Mislim postaviti novi slatkovodni akvarij. Živim u Rijeci. Kod nas je izbor bilja u trgovinama katastrofalan. Imamo Pet centar i HOP. Cjene su visoke, ali to nije glavni probliem. Bilje im je u katastrofalnom stanju, puno algi.
Zato razmišljam o kupnji preko neta.
Koliko im treba za isporuku od dana uplate, da nekako isplaniram vikend za slaganje akvarija.
U kakvom stanju dođe to bilje?
Planiram najviše naručiti Microsoruma (Java Fen) i Anubiasa i još ponešto što mi se svidi za početak.
Ako netko još zna da se u Rijeci negdje može dobiti bilje, svaka informacija je dobro došla.
Hvala svima na pomoći.
Andrej
 

Offline marinjo

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 126
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #1 u: Prosinac 29, 2013, 18:39:49 poslijepodne »
Pozdrav,

Ne znam za kupnju preko neta i dostavu ali ja sam osobno nekoliko puta kupovao u aquashopu. Bilje im je u odličnom stanju, košarice pune, samo je uzgoj emerzan. To je koma npr. za staurogyne jer ga moraš sasjeć i čekat da krene. Isto tako je i hygrofila izgubila skoro svo emerzno lišće al je zato krenila luđački. Nema nikakvih puževa ni algi, ja nisam ni u jednoj košari našao trulog lista ali doslovno, a uzeo sam: HC, staurogine, jednu hygrofilu, ranunculus, ludwigiu repens rubin (ova mi divlja i predivna je). Tank u kojem drže biljke je ok, na stalku iznad su složeni nitro, fosfo i ostalo od Easylifea (u smislu da ih koriste za taj tank). Još planiram do njih po ludwigiu perrenis, možda još nešto.

Dobijaju jednom mjesečno nove pošiljke i redovito oglase popis na fejzbuku. Najbolja stvar je da se možeš telefonom dogovorit s njima o svemu! Cijena je oko 25 kuna za košaricu. I imaju ogromnu stock listu ali imaju i neke uvjete ako je rjeđa biljka...

Eto


Sent from my iPad using Tapatalk

Offline natty

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
  • Spol: Ženski   Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #2 u: Ožujak 05, 2014, 08:32:01 prijepodne »
Andrej, jesi probao naručiti bilje preko neta na kraju? Baš me zanima jer bih i ja nešto ubola možda. :)

Offline Rufinjo

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #3 u: Ožujak 05, 2014, 11:00:33 prijepodne »
Ja sam isto iz ri...narucio sam 4 hc-a i odmah drugi dan su me zvali da nemaju trenutno ali da ce me zabiljezit i da mi salju cim dođe (2 tj. Max je receno).to bi trebalo biti ovaj tj. Tako cim dodje javim kakvo je stanje.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk


Offline outsider

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 45
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #4 u: Ožujak 05, 2014, 11:24:33 prijepodne »
Jučer sam bio u zoo shopu na Viškovu (ne hop, nego onaj mali kod groblja) i tip mi je rekao da kod njega mogu dobiti sve iz aquashopa po istoj cijeni koja je na netu s tim da ne plaćam dostavu jer ne plaća ni on. Moram to još provjeriti a to bi moglo biti brzo jer planiram nabavu nekog bilja za svoj akvarij. Inače tu na forumu imaš viktori koji ti prodaje bilje iz vlastitog uzgoja.

Offline natty

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
  • Spol: Ženski   Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #5 u: Ožujak 05, 2014, 11:29:16 prijepodne »
Jučer sam bio u zoo shopu na Viškovu (ne hop, nego onaj mali kod groblja) i tip mi je rekao da kod njega mogu dobiti sve iz aquashopa po istoj cijeni koja je na netu s tim da ne plaćam dostavu jer ne plaća ni on. Moram to još provjeriti a to bi moglo biti brzo jer planiram nabavu nekog bilja za svoj akvarij. Inače tu na forumu imaš viktori koji ti prodaje bilje iz vlastitog uzgoja.

Odlična informacija - hvala!

Offline outsider

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 45
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #6 u: Ožujak 05, 2014, 11:32:31 prijepodne »
Da li je nekoga od vas kontaktirao ribara tu na forumu? Dobio sam na pm da prodaje svašta za akvaristiku a onemogućio je primanje privatnih poruka :) i sad ne mogu provjeriti o čemu se radi. Možda i kod njega ima nečega zanimljivog :)

Offline Rufinjo

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #7 u: Ožujak 05, 2014, 14:34:38 poslijepodne »
Jučer sam bio u zoo shopu na Viškovu (ne hop, nego onaj mali kod groblja) i tip mi je rekao da kod njega mogu dobiti sve iz aquashopa po istoj cijeni koja je na netu s tim da ne plaćam dostavu jer ne plaća ni on. Moram to još provjeriti a to bi moglo biti brzo jer planiram nabavu nekog bilja za svoj akvarij. Inače tu na forumu imaš viktori koji ti prodaje bilje iz vlastitog uzgoja.
moze on...ja sam preko njega uzeo aq. Sa ormaricem iz aquashopa. Covjek je stvarno ok

Sent from my LG-P880 using Tapatalk


Offline zzorann

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #8 u: Ožujak 05, 2014, 15:33:29 poslijepodne »
Jučer sam bio u zoo shopu na Viškovu (ne hop, nego onaj mali kod groblja) i tip mi je rekao da kod njega mogu dobiti sve iz aquashopa po istoj cijeni koja je na netu s tim da ne plaćam dostavu jer ne plaća ni on. Moram to još provjeriti a to bi moglo biti brzo jer planiram nabavu nekog bilja za svoj akvarij. Inače tu na forumu imaš viktori koji ti prodaje bilje iz vlastitog uzgoja.
moze on...ja sam preko njega uzeo aq. Sa ormaricem iz aquashopa. Covjek je stvarno ok

Sent from my LG-P880 using Tapatalk

Drago mi je da je covjek ok, ali to ipak ulazi u spam, pa bi bilo dobro da osmisli neki drugi nacin 'oglašavanja'. Pardon, mislim konkretno na ribara (ili ribari ne znam točno) ne viktori da ne bude greške (spominje se u par postova iznad).

Offline outsider

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 45
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #9 u: Ožujak 05, 2014, 15:46:40 poslijepodne »
Ja mislim da je rufinjo htio pohvaliti zoo shop na Viškovu :) a siguran sam da nisam htio nikoga reklamirati nego samo pomoći a za ribari sam pitao jer mi je čudno da netko komunicira  jednosmjerno a znatiželjan sam da vidim šta nudi pa sam mislio da je netko kontaktirao :)

Offline zzorann

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #10 u: Ožujak 06, 2014, 10:58:29 prijepodne »
Ja mislim da je rufinjo htio pohvaliti zoo shop na Viškovu :) a siguran sam da nisam htio nikoga reklamirati nego samo pomoći a za ribari sam pitao jer mi je čudno da netko komunicira  jednosmjerno a znatiželjan sam da vidim šta nudi pa sam mislio da je netko kontaktirao :)

Nisi me skužio, nisam mislio na tebe već sam isto dobio PM od člana foruma RiBara da prodaje sve i svašta za akvaristiku. Ako ima firmu, može otvoriti podforum, ako je fizička osoba, ima oglasnik, a random slanje poruka je čisti spam i to ne podržavam.

Offline outsider

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 45
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #11 u: Ožujak 06, 2014, 11:07:45 prijepodne »
Nesporazum ali nema veze :) meni je ok kad dobijem spam koji me zanima pa nisam išao za tim. Ni tebi nije ostavio kontakt?

Offline zzorann

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #12 u: Ožujak 06, 2014, 11:09:29 prijepodne »
Ne, ali sve mi se čini da ga je admin blokao..

Offline Karla

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 273
  • Spol: Muški   Dob: 63
  • Lokacija: Slav. Brod
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #13 u: Ožujak 06, 2014, 15:53:33 poslijepodne »
Kolega Viktori iz Rijeke ima solidnog bilja na prodaju... :up:

Offline outsider

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 45
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #14 u: Ožujak 07, 2014, 14:06:18 poslijepodne »
Da li ste ikada radili grupne narudžbe s dostavom za rijeku? Možda to ne bi bilo nezanimljivo što se tiče popusta i dostave

Offline natty

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
  • Spol: Ženski   Lokacija: Rijeka
Odg: Nabavka biljaka iz AQUASHOPA za Rijeku
« Odgovori #15 u: Ožujak 07, 2014, 14:29:37 poslijepodne »
Ja sam zainteresirana.