Travanj 25, 2024, 07:42:32 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"  (Posjeta: 13373 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2800aaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 230
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #50 u: Listopad 01, 2010, 19:50:06 poslijepodne »
ja sam htio pitat da li ce pit uvijek reagirat tako agresivno ako mu nešto nije po volji? ja imam psa doma lovačkog(slika dolje)...laje na ljude i pse jako,sve mu se dlaka digne ,al nikad nebi ugrizao jer on koda se boji ugrist...laje i kad mu kažeš mir on prestane,malo ponjuši i ok,al želi pokazat da je to njegov teritorij..jbg.nije naučen da strga nekog ako želi uć u njegov dvorište...da li je moguće pita tako odgojit?? to mene zanima a ne sad tu neko pametovanje 2800aaaaa 

Frend nema tu pametovanja pit nikada ne nepada ljude to je pas za borbu ide na dr. pse ali na ljude NIKADA. Ima iznimaka svuda u svijetu ali to su maltretirani psi itd. Pitovi ti nisu čuvari provalnik ti uđe u stan i ovi se igraju s njim još dok Staffordi čuvaju isto kao i Bullterijeri. Ovako znaju lajati ali čovjeka ugrist nikad. Onda bi skoro svakom DEBILU koji bori pse falio komad mesa. Dobri su ti to psi BEBE.
Bull fight is bullshit!

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #51 u: Listopad 01, 2010, 19:56:00 poslijepodne »
Necu vise o psima cak je i meni dosadilo :D Ali da kazem da sam se dosta godina "bavila" jahanjem, imala sam svog konja a kasnije je jos godinama moj tata drzao konje do prije koju godinu.... NIKADA nebi okrenula ledja konju kojeg neznam jaaaako dobro. Toliko kako nisu opasni :D
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline 2800aaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 230
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #52 u: Listopad 01, 2010, 20:01:06 poslijepodne »
Za sve je bitan pristup i činjenica je da kaj im dopustiš to rade ali si mu ti gazda jebote pa mu objasni htio si psa ali ekipa bi gotove pse koji će jest, pišat, radit sve kaj želi a nebi se pomućili malo to je jadno takve gledam svaki dan .  :down:

Pa znam, al šta se onda čudiš da ljudi imaju krivo mišljenje, kad si i sam svestan cele situacije i problema?!

Veruj mi, ja dobro poznajem taj osećaj koji tebe muči, da imaš životinju koju obožavaš, a da je ljudi oko tebe
ne vole i imaju totalno iskrivljenu sliku o njoj, punu predrasuda, ali mi nikad nije padalo napamet da te druge
osudjujem zbog toga što se plaše, i što nemaju razumevanja za tu moju ljubav, već sam se uvek trudio da ih
na neki način upoznam sa materijom i predočim da opasnost postoji, ali da se može izbegnuti ukoliko postoji
odgovornost... A realno kod najvećeg broja ljudi koji čuvaju pitove, staforde i ostale, odgovornost ne postoji,
jer da postoji onda bi svi pri šetnji na otvorenom svojim ljubimcima stavljali propisane korpe, i onda se niko
nebi ni obazirao na vas, niti vas primećivao i osudjivao...

Drugo, mislim da je malo sebično sa tvoje strane da postaviš video klip unakažene žene, koju je pokidala
njena šimpanza, i kažeš "to je užas", ali kada neko postavi video gde se vidi tvoja vrsta ljubimca gde pokazuje
svoju mračnu stranu, ti se onda ljutiš i počinješ da vredjaš... Spusti malo gard, malo realnije sagledaj stvari,
i malo pažljivije pročitaj šta se ovde pisalo i šta se mislilo, jer apsolutno niko nije pozvao na bilo kakve lomače i linč...

I ako te nečiji komentar posebno iznervirao, onda ga lepo citiraj, a ne ovako da svi koji smo pomenuli pitove
(a mislili ne sve velike pse!) ispadamo kako ti kažeš jadni i zatucani mutavci koji su te zbog toga razočarali...

Pošto se osećam jednim od njih jer sam prvi spomenuo pita, odakle je sve i krenulo, samo da ti objasnim da
je moj post kad sam te "prozvao" za pitove bila šala, i to si trebao da shvatiš kada si video ona tri smajlija
koja se ubiše od smeha, a ti si se odmah primio i isturirao očnjake unapred me stavivši u grupu zatucanih
koji bi sve pitove kako ti kažeš na lomaču... Opusti se malo i uživaj, ovde ti niko ne misli loše ;)...






Sve je to istina kaj govoriš ali pazi paradoks . Moji potencialno opasni psi moraju kao imati brnjicu OK. Šećem ih po kvartu na nas se zaletava krdo jebenih maltezera , shitsua itd. koji GRIZU. A ja ko debil svoje pse učim pravilnom ponašanju bez režanja zaletavanja itd. Pa tko tu koga jebe onda . Jel me kužiš. Oni nisu agresivni ŠATRO i nemoraju furat brnjice. Tko se boji neka nejde blizu ima masa ljudi za koje su to najobičniji psi . Kada se na nas zaleti neki veći pas ja idem ne njega nedopuštam svome psu da ge potjera nedam mu šansu jel sada kužiš?
I da kaj briješ nitko vas ne napada pogotovo tebe objašnjavam neke stvari opet pas kao pas i čimpanza opet nije isto, to što ne stavljam smajliće na kraju ne znači da pokazujem zube i govorim da ste zatucani objašnjavam ti neke stvari  kao i ti meni  :up: :up:
« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2010, 20:11:53 poslijepodne od 2800aaa »
Bull fight is bullshit!

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #53 u: Listopad 01, 2010, 20:04:52 poslijepodne »
neću te podržat 2800aaa ,  ali onak sakriveno, ja bi pustil psa među njih, jer iskreno, i meni idu na jetra takvi cucki i još k tome sa takvim vlasnicima..jednom bilo i pustio svog bivšeg rotića, pa da viš natezanja za vrat i bacanja uoklo..drugi put nisu ni pomišljali spuštat cucke dole kad sam prolazio sa svojim..gade mi se takvi ljudi

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #54 u: Listopad 01, 2010, 20:07:32 poslijepodne »

Mislim da smo pitanje maltezera i tih sitnih cucaka već odgovorili... Jedan volej, i rešen problem :D...

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #55 u: Listopad 01, 2010, 20:08:54 poslijepodne »

Mislim da smo pitanje maltezera i tih sitnih cucaka već odgovorili... Jedan volej, i rešen problem :D...

tu je problem, onda si ti kriv, a ovak onak diskretnu pustišš cucka da ih malo prodrma i onda se kakti ispričavaš i još ih našpotaš zakaj si ne paze pse  :D

Offline 2800aaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 230
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #56 u: Listopad 01, 2010, 20:14:55 poslijepodne »
Ha i meni dođe. Ali takve ljude to nezanima ONI SU MALI pazi to . To je ok oni to smiju.
Radje dobacim nekaj pametno onak pomalo bahato.  :) :)
Bull fight is bullshit!

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #57 u: Listopad 01, 2010, 20:27:13 poslijepodne »

U Africi svako može da bude faca... Ili je problem da ne mogu da nabave pitove :D




Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #58 u: Listopad 01, 2010, 20:28:38 poslijepodne »
 :D :D :D
ne znam, ali čini mi se da hijena ima stisak od 5 tona po cm3, a pit oko 3  -?
.. u svakom slučaju i ja bi jednu, samo sam ćuo da jako smrde, pa je to onda veći problem  :D

Offline 2800aaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 230
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #59 u: Listopad 01, 2010, 21:14:47 poslijepodne »
:D :D :D
ne znam, ali čini mi se da hijena ima stisak od 5 tona po cm3, a pit oko 3  -?
.. u svakom slučaju i ja bi jednu, samo sam ćuo da jako smrde, pa je to onda veći problem  :D


Nebi vjerovao onaj mali Tazmanijski vrag ima najsnažniji ugriz a malo veći je od mačke . A hijene su cool  :up: :up:
Bull fight is bullshit!

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #60 u: Listopad 01, 2010, 21:42:25 poslijepodne »
:D :D :D
ne znam, ali čini mi se da hijena ima stisak od 5 tona po cm3, a pit oko 3  -?
.. u svakom slučaju i ja bi jednu, samo sam ćuo da jako smrde, pa je to onda veći problem  :D


Nebi vjerovao onaj mali Tazmanijski vrag ima najsnažniji ugriz a malo veći je od mačke . A hijene su cool  :up: :up:

Kad smo kod toga kornjaca ima najsnazniji ugriz a sljedi ju ara... gleda se u odnosu na tezinu i velicinu.
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #61 u: Listopad 01, 2010, 21:50:48 poslijepodne »
ja sam htio pitat da li ce pit uvijek reagirat tako agresivno ako mu nešto nije po volji? ja imam psa doma lovačkog(slika dolje)...laje na ljude i pse jako,sve mu se dlaka digne ,al nikad nebi ugrizao jer on koda se boji ugrist...laje i kad mu kažeš mir on prestane,malo ponjuši i ok,al želi pokazat da je to njegov teritorij..jbg.nije naučen da strga nekog ako želi uć u njegov dvorište...da li je moguće pita tako odgojit?? to mene zanima a ne sad tu neko pametovanje 2800aaaaa 

moj (ridgeback) će te pustit i u dvorište i u kuću ali van nebuš izašo XD
sjest će se pred vrata pa ti prođi  :D


Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #62 u: Listopad 01, 2010, 21:55:45 poslijepodne »
:D :D :D
ne znam, ali čini mi se da hijena ima stisak od 5 tona po cm3, a pit oko 3  -?
.. u svakom slučaju i ja bi jednu, samo sam ćuo da jako smrde, pa je to onda veći problem  :D


Nebi vjerovao onaj mali Tazmanijski vrag ima najsnažniji ugriz a malo veći je od mačke . A hijene su cool  :up: :up:

Kad smo kod toga kornjaca ima najsnazniji ugriz a sljedi ju ara... gleda se u odnosu na tezinu i velicinu.

je ako gledamo na veličinu, al gledamo na snagu pritiska po cm3  ;)

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #63 u: Listopad 02, 2010, 09:51:19 prijepodne »
Matija isto samo dodje i postavi neki link, i to bez komentara, ali to ti je to kad kreneš u privatni biznis pa
udješ u velike pare, odmah se zaboravi na staro društvo...



 :D :D :D :D :D :D e točno si rekao prijatelju...

ipak.. mene je sramota postavit svoje slike pored tvojih u tom je problem  ;) :D

ali počeo sam se sad trudit..fotkam i tovim svoje živine..pa kad stavim fotke svojih najskupljih ljubimaca..da pokažem kako sam ipak ja najveća faca na forumu..a i šire!  :D :D :D :D :D ;)

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #64 u: Listopad 02, 2010, 11:19:57 prijepodne »
a onda dođem ja, dignem kredit i kupim nekog tamo regiusa od 40-ak tisućica eurića...

 :D

Offline 2800aaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 230
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #65 u: Listopad 02, 2010, 12:28:48 poslijepodne »
a onda dođem ja, dignem kredit i kupim nekog tamo regiusa od 40-ak tisućica eurića...

 :D

Da ako si lud . Za te novce onda kupiš željeznog ljubimca . Ljubimac je ljubimac NE? Neš tipa ovog malo offtopic ali nadam se ok?
Bull fight is bullshit!

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #66 u: Listopad 02, 2010, 17:15:38 poslijepodne »
ha čuj, to ti je sve relativno.
meni je lud onaj ko te novce ostavi za auto (mama mi automehaničar a ja nemam ni želju naučit vozit :D), meni je lud ko te novce ostavi za jedno nočenje u hotelu, meni je lud onaj tko te novce ostavi u kladionici...da ne duljim.

svatko ima ono nešto na čemu će ostavit bogatstvo ^^

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #67 u: Listopad 02, 2010, 18:09:18 poslijepodne »
Ljudi kad vide brnjicu ne idu vise 5 metara od psa  nego 25  :D
Tad je pas jos opasniji u njihovim ocima i trebaju jos veci razmak drzati,iako ih pas jedino moze ogrebati  ;)

Brnjica je po meni potrebna u slucajevima kad vlasnik ne moze kontrolirati svog psa,koji napada iz cistog mira sve oko sebe i iznenada,znaci i ljude,u tom slucaju brnjica je svakako potrebna,i to su potencionalno opasni psi

Ako moj pas ne lovi ljude i bicikliste ne zalijece se na njih,doslovno se ne obazire na ljude ako je pusten,onda mu brnjica ne treba
Također mu brnjica ne treba ako je na lajni i trebam proci blizu drugih pasa,jer on do njih nece sigurno doci,samo drugi vlasnici trebaju paziti na svoje pse da se i oni ne nađu nama pred nogama
Iskreno nisu problem mali psi,ali kad netko vodi pustenog rota a da je moj na lajni i sad jos sa brnjicom i da se rot zaleti na njega on se nece moci braniti


Ne mogu vjerovati koja su ova dva lika frajera  :D
Bice da sigurno tamo ima jos veci frajera sa lavovima,samo ih treba pronaci  :D

Offline 2800aaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 230
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #68 u: Listopad 02, 2010, 18:23:50 poslijepodne »
Ljudi kad vide brnjicu ne idu vise 5 metara od psa  nego 25  :D
Tad je pas jos opasniji u njihovim ocima i trebaju jos veci razmak drzati,iako ih pas jedino moze ogrebati  ;)

Brnjica je po meni potrebna u slucajevima kad vlasnik ne moze kontrolirati svog psa,koji napada iz cistog mira sve oko sebe i iznenada,znaci i ljude,u tom slucaju brnjica je svakako potrebna,i to su potencionalno opasni psi

Ako moj pas ne lovi ljude i bicikliste ne zalijece se na njih,doslovno se ne obazire na ljude ako je pusten,onda mu brnjica ne treba
Također mu brnjica ne treba ako je na lajni i trebam proci blizu drugih pasa,jer on do njih nece sigurno doci,samo drugi vlasnici trebaju paziti na svoje pse da se i oni ne nađu nama pred nogama
Iskreno nisu problem mali psi,ali kad netko vodi pustenog rota a da je moj na lajni i sad jos sa brnjicom i da se rot zaleti na njega on se nece moci braniti


Ne mogu vjerovati koja su ova dva lika frajera  :D
Bice da sigurno tamo ima jos veci frajera sa lavovima,samo ih treba pronaci  :D

Vrlo jednostavno digneš psa na ruke kao ja svog kad sam s jednim. I kad frajer dođe po psa i zaveže ga onda ti svog spustiš zavežeš za stup i potrgaš mu noge i problem riješen. Dok u mom slučaju je drugačije ja imam 2 psa.
Bull fight is bullshit!

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #69 u: Listopad 02, 2010, 18:56:06 poslijepodne »

Ne mogu vjerovati koja su ova dva lika frajera  :D








Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #70 u: Listopad 02, 2010, 19:01:45 poslijepodne »
joj meni su tak lijepe te hijene...  :-[ :D
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline gmatanic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 844
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Slavonski Brod
  • ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #71 u: Listopad 02, 2010, 19:13:24 poslijepodne »
Meni je ova slika premoćna. Valjda isti lik:
Hehe zamisli da vidiš ovog kako šeta ljubimca po parku  :D

Give a man a gun, and he can rob a bank. Give a man a bank, and he can rob the world

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #72 u: Listopad 02, 2010, 19:15:20 poslijepodne »
a vidi ga... :D frajer, nema kaj... 8)
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Fily

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 789
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #73 u: Listopad 02, 2010, 19:24:11 poslijepodne »
Gledao sam na jednom domunetarcu...tip je pronašao malu hijenu ozlijeđenu pokraj ceste,uzeo je sebi doma,i evo sad je narasla i pravi je kućni "pas"  :D donosi lopticu,igra se,ma sve kao pas pravi  :up:

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: "Ako želite biti prava faca nabavite si najskupljeg kućnog ljubimca"
« Odgovori #74 u: Listopad 02, 2010, 22:03:29 poslijepodne »



 :D