Ožujak 28, 2024, 14:35:04 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Diskusi iz Njemačke  (Posjeta: 1344 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adrian

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Diskusi iz Njemačke
« u: Rujan 26, 2005, 10:46:00 prijepodne »


Naručujem diskuse iz Njemačke, ribe bi trebale stići za cca. 3 tjedna,pa ako se još netko želi pridružiti... sve ostalo na PM .
Velika Gorica

Offline mmatej

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški   Dob: 62
  • Lokacija: Velika Gorica
Odg: Diskusi iz Njemačke
« Odgovori #1 u: Rujan 16, 2014, 15:05:11 poslijepodne »
Dal si iz Velike Gorice, trenutno imam Malawi Mbuna ciklide, naručio sam akvarij cca 360l 120x50x60 od čovjeka iz Vukovara, za cilkide, sad nešto razmišljam da u njega stavim diskuse, pošto sam i ja iz Velike Gorice, a o držanju diskusa znam nešto teoretski dobro bi mi došao pokoji savjet u svezi nabavka riba, držanja, prehrani, uređenja akvarijuma, mrijesta itd itd. Znam da mi je za mrijest potreban RO aparat, (nabavit ću ga kad bude potrebno) međutim čuo sam da se mogu držati i u našoj pipovači ako se ih postepeno privikne, nabavio bih cca 40 mladih sa raznih strana 10 tu 10 tamo itd, pa ih selektirao za uzgoj kad odrastu. Ovo iz Njemačke mi zvuči interesantno no ne znam dal ih mogu staviti u pipovaču, jer bi ostale uzeo od naših uzgajivača njihove ribe su na tu vodu navikle bar tako kažu. Dosta pitanja ili da se i dalje držim Malawaca. Ako želiš javi se bilo bi mi drago.
email [email protected]
Moj gsm 098479055,

S poštovanjem,
Mladen