Travanj 26, 2024, 04:34:53 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Terarij-Vivarij mjeseca  (Posjeta: 1059 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Terarij-Vivarij mjeseca
« u: Ožujak 08, 2007, 12:54:00 poslijepodne »
Pozdrav,

Dragi moji teraristi, ne znam da li vi to pratite, ali na našem webu već dugo se bira akvarij mjeseca...  

Odlučili smo sljedeće …. Ne želimo da terra (tamna) strana pučanstava ;) bude zapostavljena, pa od sada i u buduće birati će se i terarij mjeseca. Naravno ukoliko bude kandidata .
Ovo nije nagradna igra, nego jednostavno želimo da se ljudima pokaže kako terarij-vivarij može izgledati.

Što je potrebno napraviti da i moj terarij možda bude izabran za terarij mjeseca?  

  ... pa to je baram jednostavno... :), potrebno je da otvorite temu u podforumu  *vaši terariji-vivariji* te u nekoliko redova opišete vaš terarij te da stavite nekoliko fotografija istoga. Ukoliko će Vaš terarij-vivarij biti izabran,  netko od admina će Vas kontaktirati te vjerojatno obići i pofotkati, ili u nedostatka vremena poslati mailom nekoliko pitanja na koje bi trebali odgovoriti. Početkom mjeseca objaviti će se članak na početnoj strani  akvarij.NET-a.

Kako bi to trebalo izgledati možete pogledati ovdje sa primjerom ovomjesečnog  Akvarija mjeseca

Lijepi pozdrav
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti