Ožujak 29, 2024, 00:19:52 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Moja mišura (agama)  (Posjeta: 1650 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline inemec

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 293
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Slavonski Brod
Moja mišura (agama)
« u: Prosinac 11, 2012, 14:08:10 poslijepodne »
Evo par slika moje agamice...moja mišura mala. Trenutno se nalazi u terariju 160x50x50 koji je privremeno napravljen. Htijeo sam joj napraviti terarij od rigipsa u jednom čošku dnevnog boravka al žena se baš neslaže sa radovima po kući pred božić, a pošto kod mene se često ti radovi znaju razvući, pa ono  :D
Tako da sam bio prisiljen napraviti jedan nabrzak jer je malena počela na oko rasti. A ovaj stalni će morati pričekati do proljeća.
Agamica je od skorpca, rekao bi iz one ture od 27.05  :) znači sada ima oko 7mj. Nisam je uzeo direktno od njega...neka zamjena je bila u pitanju,al dobio sam je kada je imala negdje oko 2-3mj. i bila je jos skroz malena.

Papa zelenjavu, rikolu, mrkvicu, zelenu salatu, a dubiama neda ni da po terariju prostaju kad zbirsu iz zdjelice. Pokušavam ju jednom dnevno hraniti iz ruke, malo zelenjave i to, da se privikne na ruke. U početku se jako bojala al sad već i trči lagano na ruku kad otvorim terarij.

Uglavnom to je to...moram uzeti fotoaparat pa poslikati jos malo lijepših slika. Ovo sam nabrzak mobitelom okinio par puta.