Travanj 16, 2024, 20:24:29 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: 360 L  (Posjeta: 9122 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iris

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1032
  • Lokacija: ZG centar
  • Floccinaucinihilipilification
Odg: 360 L
« Odgovori #25 u: Lipanj 09, 2014, 13:12:22 poslijepodne »
Ima li tu kakvih novosti?  :a018:

Offline Smilas

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: 360 L
« Odgovori #26 u: Rujan 12, 2014, 01:21:23 prijepodne »
Naravno da ima, evo pardon na kasnom odgovoru no malo sam izbivao iz države pa se kolega Kells morao brinuti za akvarij. Generalno situacija je ova; od posljednjeg posta, ženka koja je položila jajašca je uginula, vječito je bila boležljiva i očito joj nije bilo pomoći. No da stvar bude ipak sretna, jedno od njenih dvoje djece koje sam našao je preživjelo i poraslo, prvo ja a onda mjesecima Kells brižno smo pazili na malca koji je danas več reprezentativna mala ribica. Još je malo rano i ne mogu skužiti dal je otac ovaj šareno zlatno-bijeli zlatac ili pak veliki debeli zlatni ryukin, no vidjet ćemo s vremenom.  Mali je več pravi mamlaz koji maltretira sve oko sebe.

P.s. Ribek bebek je ovaj bijeli.

Offline biosvera

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški   Dob: 25
  • Lokacija: samobor
Odg: 360 L
« Odgovori #27 u: Rujan 13, 2014, 00:42:19 prijepodne »
ajme preljep je  :klap: :klap: :P
nego di nalazis sve ove varijatete zlatica pogotovo ove crne prvi put ih vidim da ih neko u hr ima  :)

Offline zvonimir_s

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
  • Spol: Muški  
Odg: 360 L
« Odgovori #28 u: Rujan 13, 2014, 08:37:10 prijepodne »
Pozdrav.

Vidim da imas akvarij identicnih dimenzija kakav si janplaniram napraviti.
Gdje si ga uzeo..odnosno tko ga je radio?..koliko novceka?..imas kakav davjet za filter za njega?

Offline Smilas

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: 360 L
« Odgovori #29 u: Rujan 16, 2014, 02:57:31 prijepodne »
@biosfera
Hvala ti, pa sve ribe su kupljene u Zagrebu, očito sam uhvatio neki dobar period, u zadnje vrijeme opet nema nista nigdje, a u jednom od poznatijih naših Zoo ducana me prodavac izvređal jer imam Ranchue; Tako da preporucam potegnuti barem do Ljubljane po kvalitetnu ribu.

@zvonimir
Radila ga je aquaterra, izvrsno su sve napravili, ne sjecam se cifre više, to je  bila jedna od onih stvari koju sam potisnuo, a što se tice filtracije, ovisi za što imaš mjesta i koje ribe planiraš. Moj je upogonjen sa dva aqua cleara 500-ke (oni ogromni hang-onci, mjenjan im je naziv), no u nekom trenu planiram staviti još filtera unutra, ne može škoditi. Radim i iznimno redovne izmjene tako da se tješim da je dovoljno, no priznajem uvijek bi moglo više i da je ikako stalo išao bih na neki vanjski.

Offline chungaaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Hum na Sutli
Odg: 360 L
« Odgovori #30 u: Rujan 24, 2014, 20:49:47 poslijepodne »
Ajme, prekrasan ti je aqv.  :P Dok sam čitala o golom dnu nisam si mislila da će ovako dobro izgledati. Baš me zanima kako je s kakačima?

Offline Smilas

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
Odg: 360 L
« Odgovori #31 u: Listopad 15, 2014, 18:36:35 poslijepodne »
Sve je čisto jer ribeki sami razbrcaju po tome i sve te sitne cestice lagano podignu u filter ili ostanu u rupama  među kamenjem gdje posluze kao gnojivo za anubius, i kao mulj za kozice koje su se vremenom lucjno naselile i u taj akvarij.  :D