Ožujak 28, 2024, 18:34:55 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Poziv za izlaganje - AkTer FEST 2012. Zagreb  (Posjeta: 1579 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Poziv za izlaganje - AkTer FEST 2012. Zagreb
« u: Ožujak 30, 2012, 11:31:09 prijepodne »
Poštovani kolege teraristi!

Ovogodišnji AkTer FEST održati će se u Zagrebu, u Kineskom paviljonu Zagrebačkog velesajma od utorka 2. listopada od 11 sati pa do nedjelje 7. listopada u 18 sati.

Ovim putem vas želim pozvati da nam pomognete u organizaciji terarističkog dijela izložbe na način da  nam ustupite  svoje životinje za izlaganje.

S obzirom kako je AkTer prije svega edukativna izložba o pravilnom načinu držanja ovih ljubimaca osoba koja želi prijaviti svog ljubimca/e mora ispuniti neke kriterije.
1. Sve životinje koje se nalaze na CITES listi moraju biti prijavljene Ministarstvu kulture i posjedovati  rješenje o tome
2. Životinja mora biti zdrava i uhranjena, dakle da potječe iz dobrih uvjeta
3. Ako se životinja izlaže u vlastitom terariju onda taj terarij mora biti primjeren za životinju koja se u njemu nalazi, mora udovoljavati minimalne tehničke uvijete koji su potrebni za normalan rast i razvoj životinje te zadovoljiti i neku estetsku normu

Prijavljujete se meni na mail [email protected]  

Molim da mi pošaljete sljedeće podatke:
1. Naziv vrste (na lat.)
2. Ako je životinja na cites-u broj rješenja
3. Slike životinje i terarija u kojem bi ju izložili
4. Dimenzije terarija

Možete se prijaviti za izlaganje životinje i bez terarija, u tom slučaju mi vam nudimo jedan od AkTer-ovih terarija za smještaj vaše životinje.
Mi se obvezujemo na čuvanje vašeg ljubimca i osiguravamo mu sve što je potrebno za vrijeme trajanja izložbe (voda, vlaga itd., hranjenja u dogovoru s vlasnikom).

Svoje životinje možete prijaviti zaključno sa 1.07.2012.

Za sve ostale informacije možete mi se javiti na pm, navedeni mail ili me kontaktirati na 091-8956917.

Veselim se budućoj suradnji i lijepo vas pozdravljam  :)
« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2012, 11:37:04 prijepodne od Chilii »

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: Poziv za izlaganje - AkTer FEST 2012. Zagreb
« Odgovori #1 u: Ožujak 30, 2012, 17:47:00 poslijepodne »
Napomena: Po dogovoru, može se organizirati prijevoz vaših terarija na izložbu i nazad u Zagrebu i bližoj okolici.