Ožujak 28, 2024, 22:45:12 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Kupovina Diskusa  (Posjeta: 18948 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jurica75

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 826
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: sisak
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #25 u: Veljača 06, 2016, 00:12:21 prijepodne »
Već dugo ne vidjeh "konstruktivne"rasprave ovđe-mora da je ovo jedna od njih!
Da bi čovjek seljak imao kravu šampionku,morao ih je držati godinama,silne novce uložiti,muku mučit,zanat ispeći...
Da bi se netko bavio uzgojem orhideja-isto tako,pčelari isto.
Jedino kupci discusa kupuju ribu po 50-70 kn-i još traže popust,i da od 4 kupljene 7 budu šampioni!
Nikom od nas nije drago kad mu je riba za kurac-puno puta smo si sami krivi,ja dok svoje dvaput ne pobih-ne naučih!
Neki još uvijek ne naučiše......
A ti Draž ako imaš problem sa čovjekom-riješi sa njim-ovako je bez veze,započeo si pičkaranje za koje se nitko nije uhvatio,prema tome ovo nije prava discus tema gdje se svi lijepo steramo u p...materinu pa smo si fini kad se vidimo.
DAj malo bolje raspali-uključi i politiku i crkvu-bit će bolji fajt-ovo je jednostrano i mlako

Offline HRVOJE

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 921
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Osijek
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #26 u: Veljača 06, 2016, 08:13:57 prijepodne »
...evo info iz prve ruke kad se Ivica ne može javiti zbog posla...ribe koje su poslane su bile ok,u prvo vrijeme nije bilo reklamacije ni primjedbi,ali su hranjene sa "Sak" hranom koja proteinski nije dovoljna za rast mladih Discusa,te su ribe počele propadati zbog nemogućnosti razvijanja,te su na kraju bile manje nego kad su poslane...

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #27 u: Veljača 06, 2016, 09:18:10 prijepodne »
Hrvoje me preduhitrio!
Moj vlastiti primjer: Ivica,Hrvoje,ja i neznam dali je tada bio netko još od Slavonaca u dilu(mislim da ne) kupili smo malce red monk od lika iz EU. Tada ih još nitko nije imao u Hrvatskoj , a ni južnije od Hrvatske, od tih riba su nastali matičnjaci na ovim prostorima + još kasnije koje su kupljene. Došli su do granice tu kod mene na Bregani!
Preuzeli smo ribe, kod mene doma smo ih razdijelili i svatko na svoju stranu!
Od mojih cca desetak 4 su se razvile kako treba ostale zbogom pameti od tih 4 poslije se je izdvojio prekrasan mrijesni par! Kod Ivice i Hrvoja je bila skroz druga priča - POZITIVNA!
Zašto?! Zato jer su immali 100 puta bolje postavljenu karantenu, ishranu, brigu i nadzor!
Dok sam ja skužio da griješim sa ishranom tj. čega dajem previše,a čega premalo,da mi kvaliteta vode oscilira itd,itd oni malci koji su bili "nježniji" platili su to u svom razvoju dok ovi drugi su napredovali i kasnije nisu osječali posljedice mojeg NEZNANJA! Tada sam "mislio" da ZNAM !!!
NIKADA, ali NIKADA nisam bio zakinut za informaciju ili savjet od HRVOJA ili IVICE - N I K A D A !!!
Kod njih dvoje samo šta nisam spavao u uzgajivačnici, a poznavali smo se ravno 2 dolaska u Osijek!
Otiđite bilo gdje u Europu kod nekog uzgajivača i nečete otići dalje od pokaznog akvairija a kamoli da vam neko objašnjava kako i zašto! Toliko o tome !!!
Kako je rekao Hrvoje neka riba propadne za tjedan dana, a nekoj treba duže ukoliko se ne vodi briga o njoj kako treba!  Nije samo ubaciti RO+ pipovača, jedna biljka,filter i ja držim discuse!
Velika večina kako tu na forumu, tako i u dučanima kukaju za cijenu!
Znam teška su vremena i love nema na bacanje, no nije kvalitetan discus bez razloga toliko skup !!!
Sječam se da sam plačao leopard snakeskina  2002 godine od cca 6-8 cm 80€ !!!
Danas kada je sve dostupnije od internet dučana sa discusima, ponudom ljekova, savjeta, kada su ljudi podigli količine da se koliko toliko smanje cijene, neki još uvijek nisu zadovoljni sa cijenom od 10-30€ po ribi!???
Sve koji kukaju za cijenu savjetovao bi da se puste toga i drže mačku kao ljubimca!

Offline dinozd

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: zadar
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #28 u: Veljača 07, 2016, 10:22:04 prijepodne »
evo Jurica,Hrvoje ,Dubravko svaka rič je na svome mistu jer je to jednostavno tako kod tih riba  :up:

Offline gradele

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 793
  • Spol: Muški   Dob: 59
  • Lokacija: Zagreb
  • ponekad drvo, ponekad pas...
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #29 u: Veljača 07, 2016, 10:38:36 prijepodne »
Kibicirajući ovu intimnu prepisku, jedini zaključak koji sam ja, kao nediskusar, zaključio jest - diskuse treba izbjegavati!
Ako je to bio cilj teme - uspješnost je 100%
biljni 450, u nastajanju, godina treća

Offline max-max

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2291
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #30 u: Veljača 07, 2016, 11:00:30 prijepodne »
Ja sam iz ove vaše rasprave zaključio da diskusi nisu problem nego izazov  :up:

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #31 u: Veljača 07, 2016, 11:08:06 prijepodne »
Kibicirajući ovu intimnu prepisku, jedini zaključak koji sam ja, kao nediskusar, zaključio jest - diskuse treba izbjegavati!
Ako je to bio cilj teme - uspješnost je 100%

Krivo !
Treba biti strpljiv, ulagati u sebe i svoje znanje tako će i kvaliteta ononga što držiš u aq. biti veća! Tako je i u životu, možeš nešto naučiti i stati  - ti si tada ostao tu na tom mjestu dok drugi idu dalje!
Želim reći da kada iskustvo i znanje se poslože ti tada vidiš koja je riba za tebe ili nije, znaš kako ćeš ju držati i na vrijeme reagirati kada se počnu dešavati neke promjene!Ništa nije idealno i trajno ! Svaka škola se plaća i svi gledamo da bude to što jeftinija škola!
Discusi su zakon i teško se je sa te ovisnosti skinuti, meni je trebalo 6 godina apstinencije bez ijednog akvarija u kući i niz teških  životnih situacija da se odmaknem od njih!
Slažem se sa max-max da to u jednoj fazi držanja postaje izazov

Offline gradele

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 793
  • Spol: Muški   Dob: 59
  • Lokacija: Zagreb
  • ponekad drvo, ponekad pas...
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #32 u: Veljača 07, 2016, 11:12:49 prijepodne »
mission completed.
Nastavlja se o diskusima, a ne diskusarima  ;)
biljni 450, u nastajanju, godina treća

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #33 u: Veljača 07, 2016, 11:23:19 prijepodne »
Ja ne vidim u čemu je problem osim što je diskus kojeg danas držimo ne VRSTA nego PASMINA  ;) i kao takvi su podložni bolestima kao i sve PASMINE (psi prvenstveno) jer ih križaju ljudi,a nema prirodne selekcije i onda dobijete bolesne kriple koji NE MOGU IMATI STANDARD ,jer su MJEŠANCI-krv nije voda!

No i kripl ako ga pravilno držiš i hraniš može živjeti bez većih problema i razmnožavati se,ali i dalje imaš kriple jer su PASMINA ne VRSTA ;)

A da je diskus riba ko i svaka druga je davno utvrđeno samo je biznis napravio od nje KRIPLA i "tešku ribu" moji 7 kripla i dalje žive sa 60-ak drugih J.A. Tetri ik tome se i fukaju i bacaju jaja i sve to u 200 litara ;)
A u 7 mjeseci od kada su ušli u akvarij lijeka vidjeli nisu ni boleština!!!!
Naravno nisu degenerativni ko pit bulovi,već su više prirodne građe .....jer ih ne tovim,no vidim da im to ne smeta dapače zdravi su ,a govedinu i dalje jedem samo ja u Juhici i volim glođat kosti,a pogotovo teletinu ispod pekice....no ribeke sa tom teškom hranicom nisam nikad tovio!

Tako da i dalje kako sam i rekao prije 20 godina i sada na ljeto u jednom postu(ne samo ja ima u svijetu puno (ihtiologa) koji to potvrđuju ali biznis je biznis i ljudi su ti koji određuju ne riba!

Dakle i dalje stojim da je Diskus vrlo jednostavna riba kao i svaka druga (životinja opčenito) samo joj moraš dati ono što treba !

A to je ono što akvaristi (veliki dio radi) sve samo ne ono što joj treba i takvi su rezultati i na jednoj i na drugoj strani!!!

No što bi ljudi sa prirodnim znanostima kad je Filozofija -novac :D :D :D :up:
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline dinozd

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: zadar
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #34 u: Veljača 07, 2016, 19:34:23 poslijepodne »
nemoj se Mizerak ljutiti ali stvarno nisi za diskus diskusiju jer bez uvrede lupetaš o diskusima a da to nema veze sa stvarnošću zato ljudski nemoj o diskusima bez obzira koliko misliš da znaš o toj ribi ali spasi nas od tvojih komentara i svima će nam biti lakše i ugodnije živiti sa svojim diskusima  :klap:

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #35 u: Veljača 08, 2016, 12:41:03 poslijepodne »
...evo info iz prve ruke kad se Ivica ne može javiti zbog posla...ribe koje su poslane su bile ok,u prvo vrijeme nije bilo reklamacije ni primjedbi,ali su hranjene sa "Sak" hranom koja proteinski nije dovoljna za rast mladih Discusa,te su ribe počele propadati zbog nemogućnosti razvijanja,te su na kraju bile manje nego kad su poslane...
Ovo se referiralo na mene i moje ribe?
Nemoj prenositi i pisati o nečemu o čemu ne znaš, a ako ti je to Ivica rekao da napišeš onda on opet LAŽE. Neka se suoči samnom ako misli da je u pravu.
O mom načinu držanja diskusa dovoljno govore ribe koje su trenutno kod mene, a koje su u reprezentativnom stanju.

Ribe nisam NIKAD (pa ni sad) hranio sa SAK hranom nego sa goveđim miksom, smrznutim bloodwormsima i najbitnije, sa živim enhitrejama što će reći da su proteinski bili zadovoljeni. Kripl jednostavno ostaje kripl.
Naravno da prigovora u početku nije bilo kad su ribe bile male pa sam mislio da takve moraju biti, a nakon dva mjeseca, tri mjeseca itd. kad sam skužio da ribe takve ostaju onda je Ivica jednostavno nestao i sa foruma i sa facebooka na kojima je bio aktivan.
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #36 u: Veljača 08, 2016, 12:48:46 poslijepodne »
A ti Draž ako imaš problem sa čovjekom-riješi sa njim-ovako je bez veze,započeo si pičkaranje za koje se nitko nije uhvatio,prema tome ovo nije prava discus tema gdje se svi lijepo steramo u p...materinu pa smo si fini kad se vidimo.
DAj malo bolje raspali-uključi i politiku i crkvu-bit će bolji fajt-ovo je jednostrano i mlako
Vidiš da se nikad ne javlja. Uvijek "nema vremena zbog posla"
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #37 u: Veljača 08, 2016, 14:22:50 poslijepodne »
nemoj se Mizerak ljutiti ali stvarno nisi za diskus diskusiju jer bez uvrede lupetaš o diskusima a da to nema veze sa stvarnošću zato ljudski nemoj o diskusima bez obzira koliko misliš da znaš o toj ribi ali spasi nas od tvojih komentara i svima će nam biti lakše i ugodnije živiti sa svojim diskusima  :klap:
A što da ti odgovorim na provokaciju,jer da nije iznesi protukomentar na moje napisano.
Jer ovako me podsječaš na most. :D
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline cipli

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 116
  • Spol: Muški   Dob: 53
  • Lokacija: pula
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #38 u: Veljača 09, 2016, 19:34:13 poslijepodne »
da bi u saboru ovako raspravljali žustro o hrvatskoj i njenim problemima mi bi več bili kao Švicarska

Offline HRVOJE

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 921
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Osijek
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #39 u: Veljača 10, 2016, 10:33:04 prijepodne »

Ovo se referiralo na mene i moje ribe?
Nemoj prenositi i pisati o nečemu o čemu ne znaš, a ako ti je to Ivica rekao da napišeš onda on opet LAŽE[/quote]

...vidio fotke poslanih riba(i uživo),i tih istih nakon nekog vremena na fotkama što si poslao,znači da znam o čemu pišem...moj zadnji komentar u ovoj temi... ;)

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #40 u: Veljača 10, 2016, 11:34:05 prijepodne »

Ovo se referiralo na mene i moje ribe?
Nemoj prenositi i pisati o nečemu o čemu ne znaš, a ako ti je to Ivica rekao da napišeš onda on opet LAŽE

...vidio fotke poslanih riba(i uživo),i tih istih nakon nekog vremena na fotkama što si poslao,znači da znam o čemu pišem...moj zadnji komentar u ovoj temi... ;)
[/quote]
Opet pišeš o nečemu u što nisi upućen. Dakle svjesno lažeš.
Ribe su kod mene došle pred kraj listopada, hranjene su sa gore napisanom hranom i u veljači ili ožujku su otišle od mene gotovo  ISTE veličine kao i što su došle kad sam se otrijeznio i shvatio što sam dobio.
Drago mi je da je to tvoj zadnji komentar u temi.
« Zadnja izmjena: Veljača 10, 2016, 11:37:55 prijepodne od draz »
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #41 u: Veljača 10, 2016, 13:24:18 poslijepodne »
Molio bi sve učesnike da nastave u normalnom tonu, bez vredjanja, da ne bi morao zaključati temu.

Poslano sa mog HUAWEI Y530-U00 koristeći Tapatalk

"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #42 u: Veljača 10, 2016, 14:17:46 poslijepodne »
Molio bi sve učesnike da nastave u normalnom tonu, bez vredjanja, da ne bi morao zaključati temu.

Poslano sa mog HUAWEI Y530-U00 koristeći Tapatalk
A tko vrijeđa koga?
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #43 u: Veljača 10, 2016, 17:39:12 poslijepodne »
Svi znamo da se ovakvi razgovori na forumu najčešće završe zaključavanjem teme, jer počne vređanje, pa da ne bi došlo do toga...

Poslano sa mog HUAWEI Y530-U00 koristeći Tapatalk

"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline bura2

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1128
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: ZG-Dubrava
  • 092 10000 36
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #44 u: Veljača 18, 2016, 19:21:58 poslijepodne »

Ovo se referiralo na mene i moje ribe?
Nemoj prenositi i pisati o nečemu o čemu ne znaš, a ako ti je to Ivica rekao da napišeš onda on opet LAŽE

...vidio fotke poslanih riba(i uživo),i tih istih nakon nekog vremena na fotkama što si poslao,znači da znam o čemu pišem...moj zadnji komentar u ovoj temi... ;)
Opet pišeš o nečemu u što nisi upućen. Dakle svjesno lažeš.
Ribe su kod mene došle pred kraj listopada, hranjene su sa gore napisanom hranom i u veljači ili ožujku su otišle od mene gotovo  ISTE veličine kao i što su došle kad sam se otrijeznio i shvatio što sam dobio.
Drago mi je da je to tvoj zadnji komentar u temi.
[/quote]

Ovo je zakon, toliko znanja o diskusima i pružio im sve "najbolje" i onda nakon par mjeseci skužiš da si dobio kriple :D

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #45 u: Veljača 19, 2016, 07:06:10 prijepodne »

Ovo se referiralo na mene i moje ribe?
Nemoj prenositi i pisati o nečemu o čemu ne znaš, a ako ti je to Ivica rekao da napišeš onda on opet LAŽE

...vidio fotke poslanih riba(i uživo),i tih istih nakon nekog vremena na fotkama što si poslao,znači da znam o čemu pišem...moj zadnji komentar u ovoj temi... ;)
Opet pišeš o nečemu u što nisi upućen. Dakle svjesno lažeš.
Ribe su kod mene došle pred kraj listopada, hranjene su sa gore napisanom hranom i u veljači ili ožujku su otišle od mene gotovo  ISTE veličine kao i što su došle kad sam se otrijeznio i shvatio što sam dobio.
Drago mi je da je to tvoj zadnji komentar u temi.

Ovo je zakon, toliko znanja o diskusima i pružio im sve "najbolje" i onda nakon par mjeseci skužiš da si dobio kriple :D
[/quote]

Tada nisam imao znanja jer sam se prvi put susreo sa diskusima. A ribe su došle MALE i ostale MALE. Nema tu nekog znanja. Čitaj sa razumijevanjem.
O mom znanju sa držanjem diskusa dovoljno govore moje ribe koje su sada reprezentativni primjerci, za razliku od nekih koji su ih pobili svojim neznanjem.
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #46 u: Veljača 19, 2016, 09:44:31 prijepodne »
sam sebe demantiraš!
znači tada nisi imao znanja pa su ti ribe nazadovle i ostale male i izgubile svoju formu i postale kripli!
Ok, jedan si od rijetkih da ih nisi pobio u toj fazi, ALI si ih prodao dalje (uvalio) !
Prodao si ih takve u lošem stanju i znao si to kakvi su i sad se pitam koga bi tu trebalo prozivati??!
na svom neznanju si se naučio i sad imaš super discuse, super-vjerujem ti i želim ti da tako i ostane sve super!

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #47 u: Veljača 19, 2016, 13:38:45 poslijepodne »
sam sebe demantiraš!
znači tada nisi imao znanja pa su ti ribe nazadovle i ostale male i izgubile svoju formu i postale kripli!
Ok, jedan si od rijetkih da ih nisi pobio u toj fazi, ALI si ih prodao dalje (uvalio) !
Prodao si ih takve u lošem stanju i znao si to kakvi su i sad se pitam koga bi tu trebalo prozivati??!
na svom neznanju si se naučio i sad imaš super discuse, super-vjerujem ti i želim ti da tako i ostane sve super!
A gdje sam ja to napisao da sam ih prodao ili uvalio?  O čemu ti pišeš? Zakaj se miješaš?!?!
Da, tada sam se prvi put susreo sa diskusima. Sa malim diskusima. Kad sam vidio da je nakon par mjeseci izgled "diskusa" isti, da nema napretka progutao sam ponos i pitao iskusnije da mi kažu o čemu se radi. Dotad su svi šutjeli i nisu javno htjeli pisati o rabotama tog prevaranta Ivice Krajčeka.
Jedan dio tih riba koji je preživio se još nalazi "u obitelji". I grdo izgledaju. A dobili su svu njegu koju su trebali
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline bura2

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1128
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: ZG-Dubrava
  • 092 10000 36
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #48 u: Veljača 19, 2016, 14:39:52 poslijepodne »
Ne mogu ništa tvrditi ali po tvojim pričama da ti nakon par mjeseci nisu narasli ja bi rekao da diskusima nisu bili dobri uvjeti pa su zato i propali.

A to ti je bio prvi susret s diskusima pa si vjerovatno ih sam sje.....

Offline dinozd

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: zadar
Odg: Kupovina Diskusa
« Odgovori #49 u: Veljača 19, 2016, 16:47:20 poslijepodne »
ja sam isto uzeo od Ivice dosad barem 30-40 malaca pa sebi ostavija 10-15 i sve jedan baš sve jedan je izrastao u vrhunsku ribu i ove što su kod mene i sve druge koje su otišle od mene niti jedan nije ostao mali svi su ogromni diskusi i zato mi se gadi to prozivanje Ivice jer nitko u HR nikog ne proziva tako da je to debilizam  :klap: