Ožujak 28, 2024, 18:41:27 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Lumix DMC-FX37E-K ili Canon IXUS 100 ili 110 IS  (Posjeta: 6917 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aquatic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 927
  • Spol: Muški   Lokacija: Opatija
    • Terra Vulcanica
Odg: Lumix DMC-FX37E-K ili Canon IXUS 100 ili 110 IS
« Odgovori #25 u: Srpanj 28, 2009, 07:08:13 prijepodne »
Za fx37 sam čitao loše recenzije.

Nego...nakon gledanja i gledanja, dilema je ostala između dva modela - canon ixus 110is i panasonic lumix tz7. Razlika u cijeni nije zanemariva, ja bih najradije dimenzije ixusa s mogućnostima tz7...ali to nije moguće.

Ixus mi bolje leži u ruci i praktičniji je, panasonic ima 12 puta zoom koji se može koristiti i kod snimanja videa, no, na kraju se pitam je li to meni zaista treba, ja sam od onih, priznajem, kad nešto kupim takvo pa nek ima sve što treba i zato me panasonic privlači, no je li ralika u optičkom zoomu vrijedna razlike u cijeni 700 kuna (ixus 4x i nemogućnost korištenja kod videa/panasonic 12x i u videu)?

Ixus je i cijenom prihvatljiviji, no, da ne zažalim poslije da nisam uzeo panasonica...znam, takva odluka je samo na meni, ali eto, uz već dovoljno iznesenih argumenata, na čemu zahvaljujem kolegama, da li imate još kakav savjet/argument u korist jednog ili drugog modela, što bi mi olakšalo odluku?

Hvala  :)

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: Lumix DMC-FX37E-K ili Canon IXUS 100 ili 110 IS
« Odgovori #26 u: Srpanj 28, 2009, 08:22:13 prijepodne »
Ne panasonic! Drzala to jednom u ruci i uzeti Canona nakon toga je ko sjesti iz  Twinga u ... nesto bolje :D Usprkos dobrim specifikacijama, panasonic u praksi jednostavno ne pokazuje ono sto pise!

Canon, canon i canon! Sto se kompakta tice, mozda bi se Fuji (Finepix) mogao natjecati, ostali... ne. Sony i Panasonic nek rade telefone.
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Lumix DMC-FX37E-K ili Canon IXUS 100 ili 110 IS
« Odgovori #27 u: Kolovoz 02, 2009, 17:47:05 poslijepodne »
Canon ixus 100 :up:

Offline aquatic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 927
  • Spol: Muški   Lokacija: Opatija
    • Terra Vulcanica
Odg: Lumix DMC-FX37E-K ili Canon IXUS 100 ili 110 IS
« Odgovori #28 u: Kolovoz 02, 2009, 19:48:20 poslijepodne »
Lijepe slike! Nakon što sam odvagnuo sve pro i kontra, odnos uloženo dobiveno, dimenzije te što meni od svega toga zaista treba, izbor će biti ixus 110.