Travanj 19, 2024, 18:45:48 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Preseljenje akvarija iz usluge?  (Posjeta: 2019 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline adrijanazg32

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 175
  • Lokacija: Vrbani
Preseljenje akvarija iz usluge?
« u: Prosinac 23, 2014, 22:43:53 poslijepodne »
Pozdrav! Ima li itko s ovog foruma tko bi bio voljan preseliti akvarij iz usluge, dakle za novce? Radi se o stanovima udaljenim 200 metara, jedan je na drugom (ovaj iz kojeg selim), a drugi (ovaj u koji selim) na prvom katu. Akvarij je Rio 180 sa originalnim postoljem. Naravno, osoba/osobe bi trebale biti iskusne u takvom poslu, barem sa jednom sličnom selidbom. Ideja nije samo sve prenijeti jer za to mogu pokupit frendove nego opet sve posložiti da bude kako treba. Preseljenje je u veljači. Ako ima zainteresiranih neka se jave..ja naravno mogu pomoći, ali ne mogu to raditi sama.

Offline zvonimir_s

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
  • Spol: Muški  
Odg: Preseljenje akvarija iz usluge?
« Odgovori #1 u: Prosinac 24, 2014, 07:25:29 prijepodne »
Pozdav
Treba ti netko s prikolicom,  caddyem ili kombijem.

Ako ne nadjes nikoga..kolega mi zivi u blizini vrbana i mogli biti to napraviti eventualno poslijeposla..
Slaganje akvarija nije problem..

Offline zvonimir_s

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
  • Spol: Muški  
Odg: Preseljenje akvarija iz usluge?
« Odgovori #2 u: Prosinac 24, 2014, 12:04:04 poslijepodne »
eeee da..zaboravih reći....ja sam nedavno preselio sebi isti akvarij s postoljem... ;)


Offline FixFox

  • Trade Count: (+24)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2409
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Preseljenje akvarija iz usluge?
« Odgovori #3 u: Prosinac 24, 2014, 12:29:26 poslijepodne »
Pozdav
Treba ti netko s prikolicom,  caddyem ili kombijem.

Ako ne nadjes nikoga..kolega mi zivi u blizini vrbana i mogli biti to napraviti eventualno poslijeposla..
Slaganje akvarija nije problem..
:D pa netreba joj netko s prikolicom,  caddyem ili kombijem  :D pročitaj- Radi se o stanovima udaljenim 200 metara, jedan je na drugom (ovaj iz kojeg selim), a drugi (ovaj u koji selim) na prvom katu

Offline zvonimir_s

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
  • Spol: Muški  
Odg: Preseljenje akvarija iz usluge?
« Odgovori #4 u: Prosinac 24, 2014, 14:10:37 poslijepodne »
...jesi siguran da je baš o 200 m ili 300...400? ..koliko bi ti trebao vremena da akvarij, poslije ormarić i ostale stvari preneseš ručno?.. za koliko para?...nije to baš tako jednostavno nositi...uostalom ponudi se za pomoć kad se već ismijavaš...

u obični auto akvarij ne stane..te sam stoga napomenuo da ak joj se javi netko od frendova, da ima na umu to, a ne isprazni sve, iznese van i vidi da baš i ne stane..

u firmi imamo nekoliko kombija i caddy...a kolega živi do vrbana...tak da bi joj sigurno prebacio sve to ...a ak treba uskočio bih i ja ukoliko sam slobodan tih dana..

Offline FixFox

  • Trade Count: (+24)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2409
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Preseljenje akvarija iz usluge?
« Odgovori #5 u: Prosinac 24, 2014, 14:15:50 poslijepodne »
...jesi siguran da je baš o 200 m ili 300...400? ..koliko bi ti trebao vremena da akvarij, poslije ormarić i ostale stvari preneseš ručno?.. za koliko para?...nije to baš tako jednostavno nositi...uostalom ponudi se za pomoć kad se već ismijavaš...

u obični auto akvarij ne stane..te sam stoga napomenuo da ak joj se javi netko od frendova, da ima na umu to, a ne isprazni sve, iznese van i vidi da baš i ne stane..

u firmi imamo nekoliko kombija i caddy...a kolega živi do vrbana...tak da bi joj sigurno prebacio sve to ...a ak treba uskočio bih i ja ukoliko sam slobodan tih dana..
e ajde duboko udahni i pročitaj šta piše u postu pa će ti bit sve jasno  8)  ja sam joj već sve objasnio preko pp-a i nemoj da se ljutiš dobit ćeš bore  :D

Offline zvonimir_s

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
  • Spol: Muški  
Odg: Preseljenje akvarija iz usluge?
« Odgovori #6 u: Prosinac 24, 2014, 14:50:05 poslijepodne »
nemam se što ljutit.....ja sam joj pondio besplatni prijevoz ak ne nađe nikog drugog.....al vidim da ces joj ti to rjesit..tak da je tu kraj priče...

Offline FixFox

  • Trade Count: (+24)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2409
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Preseljenje akvarija iz usluge?
« Odgovori #7 u: Prosinac 24, 2014, 15:08:02 poslijepodne »
nemam se što ljutit.....ja sam joj pondio besplatni prijevoz ak ne nađe nikog drugog.....al vidim da ces joj ti to rjesit..tak da je tu kraj priče...
ti ako hočeš slobodno joj pomogneš  :up:  ja sam joj samo objasni kako će to izvest  ;)