Travanj 20, 2024, 07:34:53 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Otklanjanje Aiptasia  (Posjeta: 21482 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #50 u: Prosinac 18, 2012, 10:50:35 prijepodne »
Ma kontaktirajte Gorana -  https://www.akvarij.net/forum/index.php?action=profile;u=6885

On će vam ih nalovit i poslati kome god treba.



Grofe, moga si nam ih ti uzgojit, to je najbolja opcija.  :up: :)

P.S. posla sam Goranu poruku pa ako se javi...
« Zadnja izmjena: Prosinac 18, 2012, 10:54:37 prijepodne od Daimyo »

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #51 u: Prosinac 18, 2012, 11:06:13 prijepodne »

Grofe, moga si nam ih ti uzgojit, to je najbolja opcija.  :up: :)

P.S. posla sam Goranu poruku pa ako se javi...



A šta će mi to.....!?!?!

Jedva čekam da se javi netko na forum da mu je Lysmata seticaudata rješila problem aiptasia u akvariju.  :D

Goran je sad rjeđe na forumu ali s njim se čujem svaki tjedan putem moba.....



Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #52 u: Prosinac 18, 2012, 11:12:20 prijepodne »

Grofe, moga si nam ih ti uzgojit, to je najbolja opcija.  :up: :)

P.S. posla sam Goranu poruku pa ako se javi...



A šta će mi to.....!?!?!

Jedva čekam da se javi netko na forum da mu je Lysmata seticaudata rješila problem aiptasia u akvariju.  :D

Goran je sad rjeđe na forumu ali s njim se čujem svaki tjedan putem moba.....


Ma pusti oće li riješit problem ili neće, nego lipe su za vidit. :)

Aj ako se čuješ s njim napomeni mu za ovo.

Nego iman neku mršavu, duguljastu na kolutiiće polu-škamp polu-kozica :) u jednom od akvarija, nikad to prije nisam vidija pa ću ti stavit sliju kad ga slikam da identificiraš ako možeš...

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #53 u: Prosinac 18, 2012, 11:18:41 prijepodne »


Ma pusti oće li riješit problem ili neće, nego lipe su za vidit. :)

Aj ako se čuješ s njim napomeni mu za ovo.

Nego iman neku mršavu, duguljastu na kolutiiće polu-škamp polu-kozica :) u jednom od akvarija, nikad to prije nisam vidija pa ću ti stavit sliju kad ga slikam da identificiraš ako možeš...


I to je dvojbeno koliko je lijepa za vidit kad je više ne vidiš nego vidiš u akvariju, pošto su aktivnije noću.
Evo sam se sad čuo s Goranom.
Stavi fotku te kozice tamo u podforum Jadranski organizmi...


Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #54 u: Prosinac 18, 2012, 11:19:33 prijepodne »
Ja stojim iza narudžbe Daimyo,samo nemoj preduboko roniti,da cijena ne skoči u nebesa  :D,pokušaj onako ne da se previše smočiš,onako ....
moramo malo zeke ubaciti, inače ćemo ozbiljno nadrapati sa ciframa :)

Bilo bi najbolje da nam svima Bkaradza uhvati kozice na Benama pa da se ne moruam 6 sati smrzavati u moru i potrošiti 200 kn goriva...  :) :) :up:

Ja ću rado kupiti od njega.  :) :) ;)

Jebi ga, kad je umra oni ko je dava mukte, a i nema džabe ni u stare babe.  :) :) :)
A koliko tražiš za jednu kozicu? I ja bi uzeo 4-5 komada ako cijena ne bude previsoka

Nije direktno vezano za tebe, nego jedno čisto onako zapažanje -  Naime većina nas ovdje imaju akvarije preko 10K kn vrijednosti, akvaristika kako je poznato i nije baš socijalna kategorija, nego više onako spada u luksuz, pa ne znam zašto bi bio problem izdvojit par desetaka kuna za neki organizam kojeg se želi.

To mi nikad nije bilo jasno pa ako neko može objasniti, bio bi zahvalan.

Offline Bkaradza

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 911
  • Spol: Muški   Lokacija: Split - Hrvatska
    • Moja Osobna stranica
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #55 u: Prosinac 18, 2012, 11:21:06 prijepodne »
Ja imam akvarij na poslu u kojem su se nakotile apitasie a tia bi ih se riješiti pa bi proba sa ovim kozicama. Ako ne uspije onda ide pepermint shrimp tropski.

Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #56 u: Prosinac 18, 2012, 11:24:09 prijepodne »


Ma pusti oće li riješit problem ili neće, nego lipe su za vidit. :)

Aj ako se čuješ s njim napomeni mu za ovo.

Nego iman neku mršavu, duguljastu na kolutiiće polu-škamp polu-kozica :) u jednom od akvarija, nikad to prije nisam vidija pa ću ti stavit sliju kad ga slikam da identificiraš ako možeš...


I to je dvojbeno koliko je lijepa za vidit kad je više ne vidiš nego vidiš u akvariju, pošto su aktivnije noću.
Evo sam se sad čuo s Goranom.
Stavi fotku te kozice tamo u podforum Jadranski organizmi...



I ja sam doma aktivan uglavnom noću tako da mi to odgovara  :) :) :D :D

Offline bura2

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1128
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: ZG-Dubrava
  • 092 10000 36
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #57 u: Prosinac 18, 2012, 11:40:53 prijepodne »
Ja stojim iza narudžbe Daimyo,samo nemoj preduboko roniti,da cijena ne skoči u nebesa  :D,pokušaj onako ne da se previše smočiš,onako ....
moramo malo zeke ubaciti, inače ćemo ozbiljno nadrapati sa ciframa :)

Bilo bi najbolje da nam svima Bkaradza uhvati kozice na Benama pa da se ne moruam 6 sati smrzavati u moru i potrošiti 200 kn goriva...  :) :) :up:

Ja ću rado kupiti od njega.  :) :) ;)

Jebi ga, kad je umra oni ko je dava mukte, a i nema džabe ni u stare babe.  :) :) :)
A koliko tražiš za jednu kozicu? I ja bi uzeo 4-5 komada ako cijena ne bude previsoka

Nije direktno vezano za tebe, nego jedno čisto onako zapažanje -  Naime većina nas ovdje imaju akvarije preko 10K kn vrijednosti, akvaristika kako je poznato i nije baš socijalna kategorija, nego više onako spada u luksuz, pa ne znam zašto bi bio problem izdvojit par desetaka kuna za neki organizam kojeg se želi.

To mi nikad nije bilo jasno pa ako neko može objasniti, bio bi zahvalan.
Pa svakog zanima koliko košta kozica,ne znam šta ti tu nije jasno.
Znam da si prodavao jadranko kamen po cijeni skoro kao i tropski pa me zanima jel bude tako i sa kozicama

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #58 u: Prosinac 18, 2012, 11:54:42 prijepodne »
joj vecina vas je na moru, a niko nemoze nahvatat pa poslat koju. Dodje mi da sjednem u auto i iz zelje za tim nahvatam ih punu kantu i donesem u zg i podjelim ekipi. Ta koza sigurno jest ljepsa, al kak grof kaze, jos se nezna dal bi rijesila problem aiptasija, tako da se nezna koliko vrijedi.. A heba vas vrag, ak ja uskoro bum isao na more, racunam na njih i nosim vam. Ali uskoro, ovaj tjedan cu imat obicnih jadranskih, pa sto ostane, dodjete po koju kome zatreba.

Razumijem sto se tice cijene s vase strane, al eto ja sam ipak drugaciji coik pa bi ih dijelio. ;)

Forum i jest tu da bi se ljudima pomoglo na neki nacin, nemora sve bit u lovi..

Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #59 u: Prosinac 18, 2012, 12:02:29 poslijepodne »
Ja stojim iza narudžbe Daimyo,samo nemoj preduboko roniti,da cijena ne skoči u nebesa  :D,pokušaj onako ne da se previše smočiš,onako ....
moramo malo zeke ubaciti, inače ćemo ozbiljno nadrapati sa ciframa :)

Bilo bi najbolje da nam svima Bkaradza uhvati kozice na Benama pa da se ne moruam 6 sati smrzavati u moru i potrošiti 200 kn goriva...  :) :) :up:

Ja ću rado kupiti od njega.  :) :) ;)

Jebi ga, kad je umra oni ko je dava mukte, a i nema džabe ni u stare babe.  :) :) :)
A koliko tražiš za jednu kozicu? I ja bi uzeo 4-5 komada ako cijena ne bude previsoka

Nije direktno vezano za tebe, nego jedno čisto onako zapažanje -  Naime većina nas ovdje imaju akvarije preko 10K kn vrijednosti, akvaristika kako je poznato i nije baš socijalna kategorija, nego više onako spada u luksuz, pa ne znam zašto bi bio problem izdvojit par desetaka kuna za neki organizam kojeg se želi.

To mi nikad nije bilo jasno pa ako neko može objasniti, bio bi zahvalan.
Pa svakog zanima koliko košta kozica,ne znam šta ti tu nije jasno.
Znam da si prodavao jadranko kamen po cijeni skoro kao i tropski pa me zanima jel bude tako i sa kozicama

Rekao sam da ću cijenu formirati po uloženom trudu i trošku.

Ajde samnom loviti pa ti formiraj cijenu, ili ulovi sam pa ću ja od tebe kupiti, ja sam za sve opcije.

Isto vrijedi i za jadranski nikad sušeni ŽIVI kamen.  Nađi, izvadi, transportiraj, očisti, formiraj cijenu i reci je javno ovdje pa ćemo trgovati...  :) :);) :up:

Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #60 u: Prosinac 18, 2012, 12:13:28 poslijepodne »
joj vecina vas je na moru, a niko nemoze nahvatat pa poslat koju. Dodje mi da sjednem u auto i iz zelje za tim nahvatam ih punu kantu i donesem u zg i podjelim ekipi. Ta koza sigurno jest ljepsa, al kak grof kaze, jos se nezna dal bi rijesila problem aiptasija, tako da se nezna koliko vrijedi.. A heba vas vrag, ak ja uskoro bum isao na more, racunam na njih i nosim vam. Ali uskoro, ovaj tjedan cu imat obicnih jadranskih, pa sto ostane, dodjete po koju kome zatreba.

Razumijem sto se tice cijene s vase strane, al eto ja sam ipak drugaciji coik pa bi ih dijelio. ;)

Forum i jest tu da bi se ljudima pomoglo na neki nacin, nemora sve bit u lovi..

Nije jednako lako uhvatiti običnu kozicu (koju možeš uhvatiti bilo gdje s kraja bez da se smočiš) i crvenu kozicu - Lysmata seticaudata.

Ako misliš da je, sjedi u auto napravi si bar 400-tinjak kn troška do mora, uhvati par i donesi mi ih, eto čak ih i ne moraš pokloniti, ja ću ih otkupiti od tebe i javno reći po kojoj sam ih cijeni otkupio.

Jedno je dijeliti savjete s tipkovnice, a drugo kad se moraju "smočit gaće"   ;) :)

Offline bura2

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1128
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: ZG-Dubrava
  • 092 10000 36
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #61 u: Prosinac 18, 2012, 12:26:19 poslijepodne »
Da živim na moru bio bi ti konkurencija :D
Otišao bi do ribara i dao im 100kn i dovukli bi mi hrpu kamenja i još bi si mislili  "gle budale,dao nam 100 kn za kamenje" i eto love do krova :D

Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #62 u: Prosinac 18, 2012, 12:37:16 poslijepodne »
Da živim na moru bio bi ti konkurencija :D
Otišao bi do ribara i dao im 100kn i dovukli bi mi hrpu kamenja i još bi si mislili  "gle budale,dao nam 100 kn za kamenje" i eto love do krova :D

Moš mislit  ;), neide to baš tako, probaj pa ćeš vidit...  :)

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #63 u: Prosinac 18, 2012, 12:44:48 poslijepodne »
joj vecina vas je na moru, a niko nemoze nahvatat pa poslat koju. Dodje mi da sjednem u auto i iz zelje za tim nahvatam ih punu kantu i donesem u zg i podjelim ekipi. Ta koza sigurno jest ljepsa, al kak grof kaze, jos se nezna dal bi rijesila problem aiptasija, tako da se nezna koliko vrijedi.. A heba vas vrag, ak ja uskoro bum isao na more, racunam na njih i nosim vam. Ali uskoro, ovaj tjedan cu imat obicnih jadranskih, pa sto ostane, dodjete po koju kome zatreba.

Razumijem sto se tice cijene s vase strane, al eto ja sam ipak drugaciji coik pa bi ih dijelio. ;)

Forum i jest tu da bi se ljudima pomoglo na neki nacin, nemora sve bit u lovi..

Nije jednako lako uhvatiti običnu kozicu (koju možeš uhvatiti bilo gdje s kraja bez da se smočiš) i crvenu kozicu - Lysmata seticaudata.

Ako misliš da je, sjedi u auto napravi si bar 400-tinjak kn troška do mora, uhvati par i donesi mi ih, eto čak ih i ne moraš pokloniti, ja ću ih otkupiti od tebe i javno reći po kojoj sam ih cijeni otkupio.

Jedno je dijeliti savjete s tipkovnice, a drugo kad se moraju "smočit gaće"   ;) :)

sve to stoji, ja te razumijem, ali posto ja moram potrositi u putu, a ti ne, samo ces potrositi na trudu, onda moja ulovljena koza trebala bi kostat vise nego tvoja, jer ja sam dosao iz zga, ali opet bi ti ju ja dao, sigurno ti ju nebi prodao.. jer vec evo dugo zelim otici do mora, jer danas je tesko nekoga zamoliti za nesto, tj nezelim bas ljude uznemiravati oko toga, svaka cast izuzetcima koji mi jesu slali, ali ako odem uskoro, vidjet ces sto ti zelim reci.. jer vjeruj meni nije sve u lovi, jest da je kriza, ali to cu uciniti iz zelje i volje.. ali nemam nista protiv onih koji i zele nesto zaraditi, svako ima svoju cijenu i to je sve u redu..

pa eto ajde onda ti nama reci koliko bi trazio po komadu, ako bude cijena pristupacna, vidiš ima nas puno koji su zainteresirani, mozda dobijes za ulozen trud pa i nesto vise, jer tebi je more ajmo reci pred nosom..  :up:

Offline bura2

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1128
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: ZG-Dubrava
  • 092 10000 36
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #64 u: Prosinac 18, 2012, 12:50:23 poslijepodne »
Nije ni on blizu mora kad potroši 200 kn goriva

Offline Šule

  • Trade Count: (-1)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 43
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #65 u: Prosinac 18, 2012, 16:22:52 poslijepodne »
Grof kaj veli Goran ce bit kakvih koza na vidiku ?
 

Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #66 u: Prosinac 18, 2012, 16:57:08 poslijepodne »
Nije ni on blizu mora kad potroši 200 kn goriva

Evo se vidi ko razmišlja...  :up:

Relativno sam blizu mora, samo tamo di ih vatam imam bar 100 kn goriva u jednom i 100 kn u drugom smjeru. Triba se i vratit kući jel...  :)

Offline Daimyo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #67 u: Prosinac 18, 2012, 17:00:52 poslijepodne »
joj vecina vas je na moru, a niko nemoze nahvatat pa poslat koju. Dodje mi da sjednem u auto i iz zelje za tim nahvatam ih punu kantu i donesem u zg i podjelim ekipi. Ta koza sigurno jest ljepsa, al kak grof kaze, jos se nezna dal bi rijesila problem aiptasija, tako da se nezna koliko vrijedi.. A heba vas vrag, ak ja uskoro bum isao na more, racunam na njih i nosim vam. Ali uskoro, ovaj tjedan cu imat obicnih jadranskih, pa sto ostane, dodjete po koju kome zatreba.

Razumijem sto se tice cijene s vase strane, al eto ja sam ipak drugaciji coik pa bi ih dijelio. ;)

Forum i jest tu da bi se ljudima pomoglo na neki nacin, nemora sve bit u lovi..

Nije jednako lako uhvatiti običnu kozicu (koju možeš uhvatiti bilo gdje s kraja bez da se smočiš) i crvenu kozicu - Lysmata seticaudata.

Ako misliš da je, sjedi u auto napravi si bar 400-tinjak kn troška do mora, uhvati par i donesi mi ih, eto čak ih i ne moraš pokloniti, ja ću ih otkupiti od tebe i javno reći po kojoj sam ih cijeni otkupio.

Jedno je dijeliti savjete s tipkovnice, a drugo kad se moraju "smočit gaće"   ;) :)

sve to stoji, ja te razumijem, ali posto ja moram potrositi u putu, a ti ne, samo ces potrositi na trudu, onda moja ulovljena koza trebala bi kostat vise nego tvoja, jer ja sam dosao iz zga, ali opet bi ti ju ja dao, sigurno ti ju nebi prodao.. jer vec evo dugo zelim otici do mora, jer danas je tesko nekoga zamoliti za nesto, tj nezelim bas ljude uznemiravati oko toga, svaka cast izuzetcima koji mi jesu slali, ali ako odem uskoro, vidjet ces sto ti zelim reci.. jer vjeruj meni nije sve u lovi, jest da je kriza, ali to cu uciniti iz zelje i volje.. ali nemam nista protiv onih koji i zele nesto zaraditi, svako ima svoju cijenu i to je sve u redu..

pa eto ajde onda ti nama reci koliko bi trazio po komadu, ako bude cijena pristupacna, vidiš ima nas puno koji su zainteresirani, mozda dobijes za ulozen trud pa i nesto vise, jer tebi je more ajmo reci pred nosom..  :up:

Mislim da će to šta govoriš ostat samo na tome napisanome tu. Drugo nevirujem dok nevidim. :)

Nevirujem ni da ćeš je uspit uvatit. Ako uspiješ svaka čast samo na tome, za drugo ćemo otom-potom.  ;) :up:

Jebi ga, želje su jedno, realnost ipak nešto sasvim drugo.  :(

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #68 u: Prosinac 18, 2012, 17:25:52 poslijepodne »
ma sve je u redu, ja sam ti rakao, svako ima svoju cijenu, i ako ih nahvatas, slobodno ti reci svoju cijenu, a nas ima dosta koji bi ju uzeli,, tako da sa njima ces pokriti gorivo sigurno s nase strane, tak da oko toga nema problema.. znam da ih je tesko za uhvatiti, ako budem isao pokusat cu, ako neide, imam par kolega koji ce umjesto mene, tak da ce valjda doc sve na svoje..
citao sam na netu da ima nacina da ih se uhvati na zamke, jest da su nocne zivotinje, ima po internetu podosta nacina.. al ako imas volju i zelju da nam pomognes a i uhvatis par komada i za sebe, javi kad bi isao, a mi koji bi ih htjeli cemo se javiti i podjeliti i njih a i novce koje bi tebi slali.. jer nema smisla se prepirati oko toga..  :up:

Offline Šule

  • Trade Count: (-1)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 43
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #69 u: Prosinac 18, 2012, 17:28:28 poslijepodne »
Neznam al ja sam za to da se svakako plati pošteno naravno uz razumne cijene , baš da nije ko pravi šrimp iz austrije jer ipak nije stoposto sigurno da bu nam te koze riješile problem, dok ove tropske ziher riješavaju. Pa ako je cijena ok ja sam za probu sa par komada, a nace nas se još , vjerovatno ih nemreš ni nalovit toliko koliko bi mi.
 

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #70 u: Prosinac 18, 2012, 17:31:52 poslijepodne »
Neznam al ja sam za to da se svakako plati pošteno naravno uz razumne cijene , baš da nije ko pravi šrimp iz austrije jer ipak nije stoposto sigurno da bu nam te koze riješile problem, dok ove tropske ziher riješavaju. Pa ako je cijena ok ja sam za probu sa par komada, a nace nas se još , vjerovatno ih nemreš ni nalovit toliko koliko bi mi.

da slazem se sa tobom..  :up:

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #71 u: Prosinac 18, 2012, 17:35:20 poslijepodne »
Lega Daimyo nemoj ti mene krivo shvatiti, sve sto kazes stoji, nisam nista protiv tebe rekel, al ako si u mogucnosti i mas volju, tu smo, zacjeni koliko je potrebno i sve cemo dogovoriti..

inace ja sam ti previse darezljiv, zato i popusim na kraju..  :D :D

Offline white

  • Trade Count: (-1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški   Lokacija: ZAGREB
  • 095/742-0003
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #72 u: Prosinac 18, 2012, 17:51:47 poslijepodne »
Lega Daimyo nemoj ti mene krivo shvatiti, sve sto kazes stoji, nisam nista protiv tebe rekel, al ako si u mogucnosti i mas volju, tu smo, zacjeni koliko je potrebno i sve cemo dogovoriti..

inace ja sam ti previse darezljiv, zato i popusim na kraju..  :D :D

a ti malo slavonski malo purgerski pa oklen si ti hahahaahahaah
djeco mir...... ko hoce nek kupi ako mu cijena odgovara tko nece nemora i stvar rijesena ....damyio ce vjerovatno i pokloniti koze ali odredenima ....a ako si da truda i napravi trosak onda je uredu da svoj trud i naplati pa mora covjek od necega zivjeti.....

Offline Šule

  • Trade Count: (-1)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 43
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #73 u: Prosinac 18, 2012, 17:59:37 poslijepodne »
Ma samo da on njih ulovi i da su voljne odraditi posao i to je to, za dalje cekam izvjestaj o ulovu i cijenu sa ribarnice :)
 

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Otklanjanje Aiptasia
« Odgovori #74 u: Prosinac 18, 2012, 18:02:53 poslijepodne »
Lega Daimyo nemoj ti mene krivo shvatiti, sve sto kazes stoji, nisam nista protiv tebe rekel, al ako si u mogucnosti i mas volju, tu smo, zacjeni koliko je potrebno i sve cemo dogovoriti..

inace ja sam ti previse darezljiv, zato i popusim na kraju..  :D :D

a ti malo slavonski malo purgerski pa oklen si ti hahahaahahaah


eee... ja san ti od svakuda po malo, neznaju mi se korijeni..  :D :D