Travanj 20, 2024, 02:11:56 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Da li naš forum polagano UMIRE ???  (Posjeta: 16255 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Narayan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 194
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #25 u: Ožujak 26, 2012, 12:40:01 poslijepodne »
Mislim da je to normalni ciklus na svim specijaliziranim forumima. Dođe do nekog zasićenja. S vremenom to opet dođe na svoje. Forum bi trebao služit razmijeni iskustava, poslužiti kao pomoć u rješavanju problema i sl. jer mu je to na kraju i osnovna namjena. Međutim, ne jednom, sam izgubio volju išta napisat jer uz jedan ili dva posta koja ti posluže, redovito dobiješ i hrpu beskorisnih naklapanja koja su često kontraproduktivna. Zato radije pošaljem pp onome kome vjerujem, a među takvima si i ti Damire, te znam da ću dobiti i kvalitetan odgovor. Na forumu sam upoznao mnoge divne ljude koji su zaista spremni izaći u susret i nesebično pomoći i na tome jedno veliko hvala. Zato vjerujem, da dokle god postoje takvi ljudi bit će i ovog foruma :up:

A ti napokon složi akvarij ;)


Offline Baja

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 226
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #26 u: Ožujak 26, 2012, 12:48:05 poslijepodne »
Sve ok..zasmetalo me da ovdje nije zatupljena morska akvaristika....jer, ne mogu se s time nikako sloziti...
Na samom forumu ima prekonekoliko akvarija koji su predstavljani..kojima je detaljno pracen razvoj..Pamook, Crni...Grof....evo, i stari Pletkov...ma, da ne nabrajam...
uz to, na samom portalu ima jako siroka baza organizama ...pisana od strane hobista, baza koja je 'zacinjena' i samim iskustvom i zapazanjima istih...tako da ni to nije zanemarivo...ovime sto si rekao, nekako...ponistio si trud jako puno ljudi koji su na tome radili....
Ja znam preko nekoliko vrhunskih akvarija koji nis predstavljeni ni na jednom forumu...pa, to opet ne znaci da je Akvarij.net los forum...barem mi se cini...
Slaganja i neslaganja je uvijek bilo i biti ce....ali...to samo daje sirunu da svatko odabere....isto tako, moguce se i stvari budu mijenjale.....
Uglavnom, forum kao takav(sada govorim opcenito) je 'zivo' bice, koje se mijenja, razvija i nazaduje...ali, to sve cinimo mi ...ljudi, clanovi istog....






Istina, krivo sam se izrazio, baza velika, članci su odlični i svaka čast na trudu ljudima koji su je napisali. Ja sam mislio na posljednje vrijeme kada nema baš velike aktivnosti na morskom dijelu foruma a akvarija ima.

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #27 u: Ožujak 26, 2012, 13:07:51 poslijepodne »
Ja sam na forumu od 2009 godine otkad se bavim akvaristikom , nedavno sam startao svoj novi akvarij od 200L , zabavljam se s njim i diskusima , a sa foruma nikad necu otici jer uvijek ce biti neka tema za napisat nesto . Je da je mnogo manje aktivnije nego proslih godina , kad su svi "stari" pisali na svaku temu i sve ...
Ja ostajem i ne odlazim , zao mi je sto su neki odustali al jebiga ...
Sve skupa sam proveo na forumu 24d 5h 37m svog zivota  :D

Offline profish

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 307
  • Spol: Muški   Dob: 60
  • Lokacija: rijeka
  • http://www.youtube.com/watch?v=3xbdF959AS0&feature
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #28 u: Ožujak 26, 2012, 13:12:50 poslijepodne »
Sve ok..zasmetalo me da ovdje nije zatupljena morska akvaristika....jer, ne mogu se s time nikako sloziti...
Na samom forumu ima prekonekoliko akvarija koji su predstavljani..kojima je detaljno pracen razvoj..Pamook, Crni...Grof....evo, i stari Pletkov...ma, da ne nabrajam...
uz to, na samom portalu ima jako siroka baza organizama ...pisana od strane hobista, baza koja je 'zacinjena' i samim iskustvom i zapazanjima istih...tako da ni to nije zanemarivo...ovime sto si rekao, nekako...ponistio si trud jako puno ljudi koji su na tome radili....
Ja znam preko nekoliko vrhunskih akvarija koji nis predstavljeni ni na jednom forumu...pa, to opet ne znaci da je Akvarij.net los forum...barem mi se cini...
Slaganja i neslaganja je uvijek bilo i biti ce....ali...to samo daje sirunu da svatko odabere....isto tako, moguce se i stvari budu mijenjale.....
Uglavnom, forum kao takav(sada govorim opcenito) je 'zivo' bice, koje se mijenja, razvija i nazaduje...ali, to sve cinimo mi ...ljudi, clanovi istog....






Istina, krivo sam se izrazio, baza velika, članci su odlični i svaka čast na trudu ljudima koji su je napisali. Ja sam mislio na posljednje vrijeme kada nema baš velike aktivnosti na morskom dijelu foruma a akvarija ima.
Lako je nama danas,upises problem na google i imas pregrst rijesenja problema na postovima.Divim se akvaristima koji nisu imali internet ili se tek formirao a sa njim i forumi.Primjer:pocetnik,sve sto ga zanima sazna u vrlo kratkom roku,poslije se samo rijesavaju finese,pise se u pocetku,tko zadovoljan a tko nije ide dalje.Proljece je,treba se malo maknuti na zrak a ne stalno buljiti u akvarije(barem ja).Kazem(opet)sva je sreca da imamo ovaj i slicne forume i divim se onima koji ga nisu imali ili nisu se imali kome obratiti.Tocno je to za savjete i ja sam jedan od njih,pitat cu radije na PP nego raditi post i vaditi zito iz kukolja,hvala
  

Offline profish

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 307
  • Spol: Muški   Dob: 60
  • Lokacija: rijeka
  • http://www.youtube.com/watch?v=3xbdF959AS0&feature
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #29 u: Ožujak 26, 2012, 13:16:11 poslijepodne »
Ja sam na forumu od 2009 godine otkad se bavim akvaristikom , nedavno sam startao svoj novi akvarij od 200L , zabavljam se s njim i diskusima , a sa foruma nikad necu otici jer uvijek ce biti neka tema za napisat nesto . Je da je mnogo manje aktivnije nego proslih godina , kad su svi "stari" pisali na svaku temu i sve ...
Ja ostajem i ne odlazim , zao mi je sto su neki odustali al jebiga ...
Sve skupa sam proveo na forumu 24d 5h 37m svog zivota  :D
Nego,reci ti meni je bilo sto od onih jaja od Corya?Kod mene nista :'(
  

Offline Astrobobo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #30 u: Ožujak 26, 2012, 15:06:46 poslijepodne »
Ja sam novi na forumu i u akvaristici. Međutim na netu sam još od doba newsgrupa i općenito su mi forumi konfuzni. A ovdje ima miljon podforuma i dok nađem gdje se šta nalazi već prođe voz i moram nešto i na poslu raditi ;)

IMHO, fali akvarijskih dnevnika iskusnih akvarista, na tome se najbolje vidi na što se sve može naletjeti u hobiju - bilo na probleme ili na razne konfiguracije. To je sjajna inspiracija početnicima poput mene koji prvi put startaju, da mogu sliniti nad tuđim akvarijima dok se vlastiti još ciklira ;)

Kaj se tiče početničkih problema ili se postavljaju ista dosadna pitanja ili se koristi search pa se ne postavljaju nikakva (ja sam u drugoj kategoriji).

Pa evo dajte vi "starci" malo češće apdejtajte pučanstvo sa svojim iskustvima ;)

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #31 u: Ožujak 26, 2012, 15:35:40 poslijepodne »
pa normalno da propada kad vidis da vise nema kulture, probranog drustva, ljudi koji se znaju ponasat, intelektualci..sad kad pustaju ovakve poput mene odmah znas da je neka frka u vrhovodstvu :D

dolazi do zasicenja uvjek ali nevjerujem da bih to bio glavni razlog, nekom starom clanu dosadi, ima drugog  posla, ali opet bi dolazili noviji clanovi onda, isto nemislim bas da je zbog konkurencije, danas imam mnogo foruma svugdje ali isto tako i ovdje dolaze clanovi i iz okolnih zemalja ovdje. prije da bih onda ta recesija, trenutna situacija, bila glavni problem, danas se sve lakse nabavi, s logisticke strane, ali s financijske je sve teze, a ovo je prilicno skup hobi, pogotovo nekom tko pocinje iz nule a htjeo bi ozbiljno uci u to, ne samo drzati zlatnu ribu u vodenoj kugli. nevjerujem da ima puno ljudi koji si uz sve zivotne troskove mogu jos prisutiti i puno luksuza, starijima je skupo, a tek onda nekom srednjoskolcu, studentu..

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #32 u: Ožujak 26, 2012, 15:53:25 poslijepodne »
Lako je nama danas,upises problem na google i imas pregrst rijesenja problema na postovima.Divim se akvaristima koji nisu imali internet ili se tek formirao a sa njim i forumi.


eh kad se sjetim svojih početaka sredinom osamdesetih..to su bila vremena. Čista ljubav, strast, neznanje :D, papigica, dežmanov, ribnjak...a učio sam iz srbijanske revije ZOV - čiji članci o akvaristici su izrezani i poljepljeni u fascikle kao uvezena knjiga - pravi čisti neiskvareni i nekomercijalizirani hobi...da, to su bila vremena... :'(

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #33 u: Ožujak 26, 2012, 16:01:50 poslijepodne »
svaki vrag da ima smjer i intenzitet mora imati barem jednog bedaka koji gura ko mutavi...

ja sam na forumu bio 5 minuta u zadnja 3 dana, jer ne stižem..slično je i s ostatkom ekipe...ježi ga, dok smo bili u dvadesetima, bez žena, djece, briga i obaveza, lako je bilo gurati Anet...sad su se stvari malo promijenile..

Offline Narayan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 194
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #34 u: Ožujak 26, 2012, 18:27:29 poslijepodne »
Lako je nama danas,upises problem na google i imas pregrst rijesenja problema na postovima.Divim se akvaristima koji nisu imali internet ili se tek formirao a sa njim i forumi.


eh kad se sjetim svojih početaka sredinom osamdesetih..to su bila vremena. Čista ljubav, strast, neznanje :D, papigica, dežmanov, ribnjak...a učio sam iz srbijanske revije ZOV - čiji članci o akvaristici su izrezani i poljepljeni u fascikle kao uvezena knjiga - pravi čisti neiskvareni i nekomercijalizirani hobi...da, to su bila vremena... :'(

Slažem se. Sve je bilo puno jednostavnije. I ja sam započeo tamo početkom 80-ih, ali sada mi se čini kao da je u pitanju drugi hobi. Istina, mnogo toga se danas uzgaja što tada nije bilo moguće. Ili je bilo moguće malobrojnima  :)

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #35 u: Ožujak 26, 2012, 18:36:04 poslijepodne »
Istina, mnogo toga se danas uzgaja što tada nije bilo moguće. Ili je bilo moguće malobrojnima  :)

Je, ali ne zaslugom interneta. Anubias nanu i microsorium sam  u sedamdestim mogao samo gledati jer su bili skupi za plakati. A da ponovo imam 15 godina, e to bi bila vremena  :)

Offline kikoporto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1470
  • Spol: Muški  
  • M A L A W I
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #36 u: Ožujak 26, 2012, 18:36:49 poslijepodne »
ja sam na forumu od 2006 i onda je bilo zlatno doba od tema do novih slika, stalno se nešto dešavalo a ovo sada je nešto totalno suprotno, nema više one stare ekipe koja je pisala dobre teme postavljala odlične fotke
Virovitica - Brezovica

Offline DRC VZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Varazdin
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #37 u: Ožujak 26, 2012, 18:56:20 poslijepodne »
a da velim i ja sam bio nekad po tri , cetri sata na forumu ali mogu reci da nije vise kao prije ima raznih odgovora zbog cega i zasto mala zasicenost , recesija , komentari drugih forumasa sve vise losih , jal ,prcanja , podjebavanja i podvaljivanja nekih forumasa

Offline Brljator

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1111
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Pavlovac
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #38 u: Ožujak 26, 2012, 19:50:54 poslijepodne »
Član sam malo više od 2 god, za  forum imam samo riječi hvale. :zagrljaj:
Nisam nigdje više registriran, jer mi je tuj,sasvim  dobro i zadovoljan sam, a i vidim da sam u te 2 god skratio si život za 20 dana , :D :D  ali ne žalim ni za jednom minutom

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #39 u: Ožujak 26, 2012, 19:56:42 poslijepodne »
Ma kaj Vi mlatite, na području teraristike u zadnje vrijeme imamo toliko novih stručnjaka da ne stignem pohvatat sve novine u ovom hobiju....


Comeee comeeeee,  akvići on the dark side, pri nama je parti!!!!!
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline DRC VZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Varazdin
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #40 u: Ožujak 26, 2012, 19:58:14 poslijepodne »
pa nikom nije lose na forumu svi mi uzivamo stekli smo velik krug poznanika , prijateljstva , ljudi koje mozda nikad nebi ni upoznali , čak i vise od prijateljstva , druženja i uživanja zajedno i naravno velik dio dobrih ljudi koji su uvijek tu kad trebamo pomoć

Offline igor8

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2082
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Koprivnica-Zagreb-Rijeka
  • Malawi mbuna
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #41 u: Ožujak 26, 2012, 20:00:55 poslijepodne »
Comeee comeeeee,  akvići on the dark side, pri nama je parti!!!!!
:) :) :)

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #42 u: Ožujak 26, 2012, 20:04:09 poslijepodne »
Ma kaj Vi mlatite, na području teraristike u zadnje vrijeme imamo toliko novih stručnjaka da ne stignem pohvatat sve novine u ovom hobiju....


Comeee comeeeee,  akvići on the dark side, pri nama je parti!!!!!

 :D :D :D odi vrit, popljuvala sam ekran od smijeha  :D :D :D

Offline leopard gecko Trevor

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški  
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #43 u: Ožujak 26, 2012, 20:15:46 poslijepodne »
Moram priznat da je podforum guster utihnuo, sve slika od ove godine su bili Timon lepidusi od Nino G
1.0.0 Bradata agama
0.1.0 Leopard gekon
1.1.1 Divovski africki puz

Offline Pamook

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija
  • Stark Raving Mad
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #44 u: Ožujak 26, 2012, 20:47:56 poslijepodne »
Bioritam, i to je normala... isto kao kad za vrijeme GO bude zatisje... pa opet u jesen svi pocnu nesto pravit/pisat...

Cinjenica jest da je sve u manjem obimu i da je dosta toga usporilo ili potpuno stalo, ali isto tako imam osjecaj da je to privremeni zastoj, ljudi se opet okrenu necem novom (ili starom) sa novim idejama, eventualno cak i materijalom za realizaciju istih...

Ne vjeruj u cuda, osloni se na njih  :D :up:
O mjeseče, sunčeva guzico.
Što siješ, a ne griješ.....
Pizdo.

Offline leopard gecko Trevor

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški  
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #45 u: Ožujak 26, 2012, 20:51:31 poslijepodne »
Bioritam, i to je normala... isto kao kad za vrijeme GO bude zatisje... pa opet u jesen svi pocnu nesto pravit/pisat...

Cinjenica jest da je sve u manjem obimu i da je dosta toga usporilo ili potpuno stalo, ali isto tako imam osjecaj da je to privremeni zastoj, ljudi se opet okrenu necem novom (ili starom) sa novim idejama, eventualno cak i materijalom za realizaciju istih...

Ne vjeruj u cuda, osloni se na njih  :D :up:

Da, u jesen imamo Akter koji probudi forum, ali možda će to sad napraviti Sloexo... :up:
1.0.0 Bradata agama
0.1.0 Leopard gekon
1.1.1 Divovski africki puz

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #46 u: Ožujak 26, 2012, 21:05:57 poslijepodne »
Tera dio foruma je zamro, samo podforum Novi u teraristici svaki dan raste. Neki početnici u 3mj. imaju više posteva od ljudi koji su tu godinama!
Po meni, veliki dio problema leži u tome što mladi, novi članovi uopće ne žele čitati i pretraživati po forumu, već očekuju sve servirano. Mislim da je mojih zadnjih 100 posteva su samo odgovori na takva pitanja. I da stvar bude još gora krenu davati potpuno krive/polovične savjete o životinjama, koje možda čak nisu nikad uživo vidjeli. I kad im želiš pomoći za uzvrat, od nekih, se dobije vrijeđanje.

Moram priznati da se ozarim kad vidim da je netko od znalaca objavio post u tera dijelu.

I zabranila bi posteve u tipu:  :up: , super su, baš su fora i ine.




Offline leopard gecko Trevor

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški  
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #47 u: Ožujak 26, 2012, 21:10:24 poslijepodne »
Tera dio foruma je zamro, samo podforum Novi u teraristici svaki dan raste. Neki početnici u 3mj. imaju više posteva od ljudi koji su tu godinama!
Po meni, veliki dio problema leži u tome što mladi, novi članovi uopće ne žele čitati i pretraživati po forumu, već očekuju sve servirano. Mislim da je mojih zadnjih 100 posteva su samo odgovori na takva pitanja. I da stvar bude još gora krenu davati potpuno krive/polovične savjete o životinjama, koje možda čak nisu nikad uživo vidjeli. I kad im želiš pomoći za uzvrat, od nekih, se dobije vrijeđanje.

Moram priznati da se ozarim kad vidim da je netko od znalaca objavio post u tera dijelu.

I zabranila bi posteve u tipu:  :up: , super su, baš su fora i ine.






Pa nismo valjda baš tako grozni... :D

Budem ja pripazio što pišem...
1.0.0 Bradata agama
0.1.0 Leopard gekon
1.1.1 Divovski africki puz

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #48 u: Ožujak 26, 2012, 21:18:39 poslijepodne »
Tera dio foruma je zamro, samo podforum Novi u teraristici svaki dan raste. Neki početnici u 3mj. imaju više posteva od ljudi koji su tu godinama!
Po meni, veliki dio problema leži u tome što mladi, novi članovi uopće ne žele čitati i pretraživati po forumu, već očekuju sve servirano. Mislim da je mojih zadnjih 100 posteva su samo odgovori na takva pitanja. I da stvar bude još gora krenu davati potpuno krive/polovične savjete o životinjama, koje možda čak nisu nikad uživo vidjeli. I kad im želiš pomoći za uzvrat, od nekih, se dobije vrijeđanje.

Moram priznati da se ozarim kad vidim da je netko od znalaca objavio post u tera dijelu.

I zabranila bi posteve u tipu:  :up: , super su, baš su fora i ine.



Hehe, ima spamera i kod nas, iako nešto manje... ;) Baš se dobro nasmijem kad škicnem na Novi u teraristici  :D
A ovi postevi sa smajlićima su stvarno iritantni i beskorisni..





Offline baica_s

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1936
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: SL.Brod Kaniža 38
  • ulovi i pusti
Odg: Da li naš forum polagano UMIRE ???
« Odgovori #49 u: Ožujak 26, 2012, 21:23:27 poslijepodne »
ma ljudi jednostavno Proljeće je stiglo i pun nam je kufer buljenja u sve te silne ekrane i sjedenja u prostorijama
izlazimo ko zmije..............
a i za dobar tekst i sliku treba vremena...........
biće bolje kad zagrije prek 35c  eto nas uz klime na kompu
Slaven Jurkiv 0989815052    035433028
Facebooku "malawi mbune"
[email protected]