Ožujak 28, 2024, 18:49:23 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a  (Posjeta: 10856 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« u: Siječanj 03, 2018, 19:02:46 poslijepodne »
Dragi naši vjerni članovi,
danas smo sweet sixteen  :D

Vidim da vas još uvijek ima, dođete, pogledate..ja isto... tema više nema ni približno kao prije, preselilo se sve na mnogobrojne FB grupe, mijenjaju se vremena, načini komunikacije, učenja, izražavanja...
Ali...
Da, naravno da je uvijek neki ALI...  :diablolol:

Od svih knjiga u PDF-u ja još uvijek rađe čitam papirnate... Isto tako od svih FB grupa i dalje mi je ljepše doći na forum i na Portal i pročitati nešto što mi je isparilo...  Neka trajnija vrijednost, moj je dojam, ipak je na strani portala i foruma, rekao bih... A kako smo mi stariji prdonje skloniji kvaliteti nego kvantiteti ( :D ) ....

Evo, pišem ovo a malo dalje u koljevci Karlo Vjeko nekaj njurga... je, klonirao se Deda prije dva tjedna, sad sam opet tata...i to je još jedna akvarij.NET beba... Da nije bilo stranice, ne bi bilo AkTera, ne bi bilo, ha, preko nekoliko beba, jel' da?  8)
I nekako sam opet dobio volju pisati, još malo od sebe dati i vratiti joj za sve lijepo ovoj, pomalo staroj, ali vrijednoj, slobodno mogu reći- instituciji akvaristike u Hrvata.
Pa su neki od vas dobili poruke i partijske zadatke... Neki od vas će ih dobiti u danima koji dolaze..   :pioneer:
Tko se želi pridružiti,  :zagrljaj: , nikad problem bio...

Ovih dana kreće lagani redizajn stranice, stavljamo nove članke, objavljujemo nove projekte... peti mjesec je blizu... miris roštilja mi je uvijek bio jedan od dražih :D

Sretan rođendan akvarij.NETu, sretna nova godina SVIMA vama koji ste još tu i onima koji će ponovno biti ovdje...


akvarij.NET ekipa se vratila...  8)

pratite nas u danima koji dolaze....


Pusa od Dede  :a045k:
 



Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #1 u: Siječanj 03, 2018, 19:10:18 poslijepodne »
Akvarij Net Sretan Rodjendan,Deda iskrene cestitke na prinovi,kako si sve lijepo naveo,a uz mnogobrojne ljubavi,ovdje su zasnovana i neka odlicna prijateljstva koja sezu daleko u proslost.Svakako da je steta da ovaj forum ne iskoristi svoje potencijale koje ima.Na ovom prostoru je ovo svakako najveci forum i zasluzuje da tako ostane.
Deda tu smo ,sta god treba ;)

Offline Vorka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 908
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Rijeka
    • www.23whiskeystreet.com
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #2 u: Siječanj 03, 2018, 19:19:05 poslijepodne »
Opa, pa stvarno 16 godina, proletilo! 😀

Ja imam sesto culo za miris rostilja, pa eto da se veteranski javim na poziv komandanta (odojka) 😉. Bilo bi se lijepo okupiti na tako necemu, da stara ekipa nadje, a da starci upoznaju i mlade snage. Tko zna, uvijek ima mjesta za nove akva bebe 😁.
"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book. "

Offline Slim_okrug

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Okrug Gornji
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #3 u: Siječanj 03, 2018, 19:49:01 poslijepodne »
A kaj da kazem  :D nisam dugo ni u akvaristici ni na ovom forumu ali oduzeo mi je ovaj forum tocno 38 dana 23 sata i 24 minute i neka je nije mi zao ni sekunde i nekako sam se potajno nadao negdi u pozadini mojih mokrih zelja da ce se vratiti stara garda i malo vise uprit. Neka je sritan 16 i nadam se da cu ovo pisat i za 20 g plus.

Offline Rossonero

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1489
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Split
  • Malawi & Tanganyika
    • Hrvoje Jukica Photography
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #4 u: Siječanj 03, 2018, 20:25:39 poslijepodne »
OMG  :zagrljaj: :heart:
Hrvoje - Split

Offline Čiča

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1913
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #5 u: Siječanj 03, 2018, 21:33:03 poslijepodne »
Sretno!!!

Offline igi

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Zg Dubrava
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #6 u: Siječanj 03, 2018, 22:14:44 poslijepodne »
Ooo pa evo i iz ove kišovite  zemlje !  Veeeelike čestitke a nadam se i da se vidimo tamo negdije u 3 mj
 ;)

Online Rybak

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 401
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Jarun
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #7 u: Siječanj 03, 2018, 22:27:22 poslijepodne »
Happy bday, steta sto je forum mrtav, makar tesko je bilo i ocekivati da ce dugorocno izdrzati, ipak tehnologija ide dalje, a forum je stari tip komuniciranja kao i news grupe.... Podrzavam rekonstrukciju foruma, i ako treba neki help, tu sam! Lp

Sent from my LG-H818 using Tapatalk


Offline Plava_ptica

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 636
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb - Dubrava
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #8 u: Siječanj 03, 2018, 22:34:45 poslijepodne »
Sretan rockas.Ful bi mi bilo drago da forum opet zazivi.
Ako budemo mogao tu tome pomoc tu sam😉

Offline FixFox

  • Trade Count: (+24)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2409
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #9 u: Siječanj 04, 2018, 00:02:57 prijepodne »
Sretan  :th_birthday: :sm_alkashi: i da ih je bar još tolko  :)

Offline Monstrum

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 233
  • Spol: Muški   Dob: 41
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #10 u: Siječanj 04, 2018, 06:15:30 prijepodne »
čestitke :)  :klap:
"When I die bury me upside down, so the world can kiss my ass."

Offline petra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Ženski   Dob: 59
  • Lokacija: Zagreb
  • Sad sam malo veći
    • http:/
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #11 u: Siječanj 04, 2018, 07:52:41 prijepodne »
Sretan rođendan  :klap: :klap:
Zagreb/Botinec
 Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje

Offline Vorka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 908
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Rijeka
    • www.23whiskeystreet.com
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #12 u: Siječanj 04, 2018, 08:48:31 prijepodne »
Happy bday, steta sto je forum mrtav, makar tesko je bilo i ocekivati da ce dugorocno izdrzati, ipak tehnologija ide dalje, a forum je stari tip komuniciranja kao i news grupe.... Podrzavam rekonstrukciju foruma, i ako treba neki help, tu sam! Lp

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Pa u načelu, gledano sa strane korisnosti, forum je ustvari puno bolja platforma od društvenih mreža poput facebooka, a kamoli twitteta i instagrama. Pretraživanje određenih tema po facebooku je noćna mora, jer sama društvena mreža nije namijenjena za takav vid komunikacije, za što služe forumi. Problem ustvari nije u platformi, nego u mentalnom sklopu ljudi, koji u današnje vrijeme rijetko imaju strpljenja i vremena za bilo što drugo brzog osim zadovoljavanja svojih osobnih potreba za zabavom i informacijama.

Na facebooku svatko samo dođe, ispali post za ono što ga zanima u tom trenutku i sad tko odgovori, odgovori, jer nema šanse da se bilo što traži od ranije, dok na forumu nemaš mogućnost izlike za takvo nešto. Ima brdo starih tema koje se treba potruditi istražiti i pročitati, pa po kulturnim standardima foruma kao forme, tek ako ne nađeš, imaš pravo postaviti novu temu i priupitati što te zanima.

Ono gdje facebook ima određene prednosti je recimo oglasnik, jer se može dosta brzo odreagirati, te organizacija nekog eventa primjerice.
Može se o ovoj temi puno raspravljati, ali to da je forum forma koju je vrijeme pregazilo, ne drži vodu.
"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book. "

Online Rybak

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 401
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Jarun
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #13 u: Siječanj 04, 2018, 09:12:27 prijepodne »
Happy bday, steta sto je forum mrtav, makar tesko je bilo i ocekivati da ce dugorocno izdrzati, ipak tehnologija ide dalje, a forum je stari tip komuniciranja kao i news grupe.... Podrzavam rekonstrukciju foruma, i ako treba neki help, tu sam! Lp

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Pa u načelu, gledano sa strane korisnosti, forum je ustvari puno bolja platforma od društvenih mreža poput facebooka, a kamoli twitteta i instagrama. Pretraživanje određenih tema po facebooku je noćna mora, jer sama društvena mreža nije namijenjena za takav vid komunikacije, za što služe forumi. Problem ustvari nije u platformi, nego u mentalnom sklopu ljudi, koji u današnje vrijeme rijetko imaju strpljenja i vremena za bilo što drugo brzog osim zadovoljavanja svojih osobnih potreba za zabavom i informacijama.

Na facebooku svatko samo dođe, ispali post za ono što ga zanima u tom trenutku i sad tko odgovori, odgovori, jer nema šanse da se bilo što traži od ranije, dok na forumu nemaš mogućnost izlike za takvo nešto. Ima brdo starih tema koje se treba potruditi istražiti i pročitati, pa po kulturnim standardima foruma kao forme, tek ako ne nađeš, imaš pravo postaviti novu temu i priupitati što te zanima.

Ono gdje facebook ima određene prednosti je recimo oglasnik, jer se može dosta brzo odreagirati, te organizacija nekog eventa primjerice.
Može se o ovoj temi puno raspravljati, ali to da je forum forma koju je vrijeme pregazilo, ne drži vodu.
Slazem se sa navedenim, ali ne sasvim...

Ti pises da je forum puno bolja i preglednija platforma sto se u potpunosti slazem, i dugorocno je puno bolja baza podataka i vodjenje nekih 'dnevnika' nego bilo koji drugi nacin komuniciranja. Problem ne ovog nego dosta foruma je bila u tome da kad netko postavi pitanje, clanovi napisu da se o tome pricalo i da potrazi temu o tome... Po meni je to najveci problem a ne oglasnik, ne izgled foruma, ne jednostavnost, ne nista drugo nego; jer ako je netko postavio pitanje, mozda nije nasao ono sto je trazio, mozda mu je hitno i ne stigne traziti po temama starim 10 godina, a mozda je samo lijen :) i tu se desava onda da postavi pitanje na FB i dobije 10 odgovora, i pitanje je dal su ispravni, ali nitko mu nije napisao da potrazi odgovor jer se pisalo o tome.... I time osoba koja je poslala upit je puno zadovoljnija nego na forumu. U danasnje vrijeme kad svi imamo manje vise smartphoneove, postoji puno aplikacija koje omogucavaju citanje foruma jos jednostavnijim i preglednijom, tako da ni to nije vise problem, direktno uploadat sliku u temu ili slicno.
Naravno to je moje misljenje, mozda sam u krivu, ali kada sam se pridruzio forumu, forum je bio ziv, sad je pa usudio bi se reci mrtav... Nazalost...

Sent from my LG-H818 using Tapatalk


Offline Vorka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 908
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Rijeka
    • www.23whiskeystreet.com
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #14 u: Siječanj 04, 2018, 09:32:46 prijepodne »
Happy bday, steta sto je forum mrtav, makar tesko je bilo i ocekivati da ce dugorocno izdrzati, ipak tehnologija ide dalje, a forum je stari tip komuniciranja kao i news grupe.... Podrzavam rekonstrukciju foruma, i ako treba neki help, tu sam! Lp

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Pa u načelu, gledano sa strane korisnosti, forum je ustvari puno bolja platforma od društvenih mreža poput facebooka, a kamoli twitteta i instagrama. Pretraživanje određenih tema po facebooku je noćna mora, jer sama društvena mreža nije namijenjena za takav vid komunikacije, za što služe forumi. Problem ustvari nije u platformi, nego u mentalnom sklopu ljudi, koji u današnje vrijeme rijetko imaju strpljenja i vremena za bilo što drugo brzog osim zadovoljavanja svojih osobnih potreba za zabavom i informacijama.

Na facebooku svatko samo dođe, ispali post za ono što ga zanima u tom trenutku i sad tko odgovori, odgovori, jer nema šanse da se bilo što traži od ranije, dok na forumu nemaš mogućnost izlike za takvo nešto. Ima brdo starih tema koje se treba potruditi istražiti i pročitati, pa po kulturnim standardima foruma kao forme, tek ako ne nađeš, imaš pravo postaviti novu temu i priupitati što te zanima.

Ono gdje facebook ima određene prednosti je recimo oglasnik, jer se može dosta brzo odreagirati, te organizacija nekog eventa primjerice.
Može se o ovoj temi puno raspravljati, ali to da je forum forma koju je vrijeme pregazilo, ne drži vodu.
Slazem se sa navedenim, ali ne sasvim...

Ti pises da je forum puno bolja i preglednija platforma sto se u potpunosti slazem, i dugorocno je puno bolja baza podataka i vodjenje nekih 'dnevnika' nego bilo koji drugi nacin komuniciranja. Problem ne ovog nego dosta foruma je bila u tome da kad netko postavi pitanje, clanovi napisu da se o tome pricalo i da potrazi temu o tome... Po meni je to najveci problem a ne oglasnik, ne izgled foruma, ne jednostavnost, ne nista drugo nego; jer ako je netko postavio pitanje, mozda nije nasao ono sto je trazio, mozda mu je hitno i ne stigne traziti po temama starim 10 godina, a mozda je samo lijen :) i tu se desava onda da postavi pitanje na FB i dobije 10 odgovora, i pitanje je dal su ispravni, ali nitko mu nije napisao da potrazi odgovor jer se pisalo o tome.... I time osoba koja je poslala upit je puno zadovoljnija nego na forumu. U danasnje vrijeme kad svi imamo manje vise smartphoneove, postoji puno aplikacija koje omogucavaju citanje foruma jos jednostavnijim i preglednijom, tako da ni to nije vise problem, direktno uploadat sliku u temu ili slicno.
Naravno to je moje misljenje, mozda sam u krivu, ali kada sam se pridruzio forumu, forum je bio ziv, sad je pa usudio bi se reci mrtav... Nazalost...

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Dobro, to su sad neke stvari koje imaju određena odstupanja u našim pogledima, ali naravno možemo se složiti da sama forma kao takva nije mrtva, a ovaj forum kao "restoran" je dobrim dijelom izgubio goste na račun fast food lanaca (fb).  :)  Istina je, ljudi žele što više stvari učiniti u što manje vremena i digitalne tehnologije tu dosta dobro dođu, a sad koliko je to kvalitetno i koliko se netko zadovolji obilaskom cijelog Rima u jednom danu, opet osobna stvar. Generalno, mišljenja sam da ovaj naš restoran nije toliko izgubio goste na računa facebooka, koliko iz razloga što je prije par godina došlo do umora i prezasićenja svih nas koji smo to godinama držali, a da ne govorim koliko su tek Akteri uzimali energije ljudima.

Nije svaka kuća dom  ;)

"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book. "

Online Rybak

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 401
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Jarun
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #15 u: Siječanj 04, 2018, 09:39:26 prijepodne »
Happy bday, steta sto je forum mrtav, makar tesko je bilo i ocekivati da ce dugorocno izdrzati, ipak tehnologija ide dalje, a forum je stari tip komuniciranja kao i news grupe.... Podrzavam rekonstrukciju foruma, i ako treba neki help, tu sam! Lp

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Pa u načelu, gledano sa strane korisnosti, forum je ustvari puno bolja platforma od društvenih mreža poput facebooka, a kamoli twitteta i instagrama. Pretraživanje određenih tema po facebooku je noćna mora, jer sama društvena mreža nije namijenjena za takav vid komunikacije, za što služe forumi. Problem ustvari nije u platformi, nego u mentalnom sklopu ljudi, koji u današnje vrijeme rijetko imaju strpljenja i vremena za bilo što drugo brzog osim zadovoljavanja svojih osobnih potreba za zabavom i informacijama.

Na facebooku svatko samo dođe, ispali post za ono što ga zanima u tom trenutku i sad tko odgovori, odgovori, jer nema šanse da se bilo što traži od ranije, dok na forumu nemaš mogućnost izlike za takvo nešto. Ima brdo starih tema koje se treba potruditi istražiti i pročitati, pa po kulturnim standardima foruma kao forme, tek ako ne nađeš, imaš pravo postaviti novu temu i priupitati što te zanima.

Ono gdje facebook ima određene prednosti je recimo oglasnik, jer se može dosta brzo odreagirati, te organizacija nekog eventa primjerice.
Može se o ovoj temi puno raspravljati, ali to da je forum forma koju je vrijeme pregazilo, ne drži vodu.
Slazem se sa navedenim, ali ne sasvim...

Ti pises da je forum puno bolja i preglednija platforma sto se u potpunosti slazem, i dugorocno je puno bolja baza podataka i vodjenje nekih 'dnevnika' nego bilo koji drugi nacin komuniciranja. Problem ne ovog nego dosta foruma je bila u tome da kad netko postavi pitanje, clanovi napisu da se o tome pricalo i da potrazi temu o tome... Po meni je to najveci problem a ne oglasnik, ne izgled foruma, ne jednostavnost, ne nista drugo nego; jer ako je netko postavio pitanje, mozda nije nasao ono sto je trazio, mozda mu je hitno i ne stigne traziti po temama starim 10 godina, a mozda je samo lijen :) i tu se desava onda da postavi pitanje na FB i dobije 10 odgovora, i pitanje je dal su ispravni, ali nitko mu nije napisao da potrazi odgovor jer se pisalo o tome.... I time osoba koja je poslala upit je puno zadovoljnija nego na forumu. U danasnje vrijeme kad svi imamo manje vise smartphoneove, postoji puno aplikacija koje omogucavaju citanje foruma jos jednostavnijim i preglednijom, tako da ni to nije vise problem, direktno uploadat sliku u temu ili slicno.
Naravno to je moje misljenje, mozda sam u krivu, ali kada sam se pridruzio forumu, forum je bio ziv, sad je pa usudio bi se reci mrtav... Nazalost...

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Dobro, to su sad neke stvari koje imaju određena odstupanja u našim pogledima, ali naravno možemo se složiti da sama forma kao takva nije mrtva, a ovaj forum kao "restoran" je dobrim dijelom izgubio goste na račun fast food lanaca (fb).  :)  Istina je, ljudi žele što više stvari učiniti u što manje vremena i digitalne tehnologije tu dosta dobro dođu, a sad koliko je to kvalitetno i koliko se netko zadovolji obilaskom cijelog Rima u jednom danu, opet osobna stvar. Generalno, mišljenja sam da ovaj naš restoran nije toliko izgubio goste na računa facebooka, koliko iz razloga što je prije par godina došlo do umora i prezasićenja svih nas koji smo to godinama držali, a da ne govorim koliko su tek Akteri uzimali energije ljudima.

Nije svaka kuća dom  ;)
Uzalud je da se i 100 ljudi dnevno ulogira, kad se nema sto za ponuditi... Nitko svoje radove vise nema volje pisati, a to je jedino sto bi mozda privuklo nazad ljude...

Sent from my LG-H818 using Tapatalk


Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #16 u: Siječanj 04, 2018, 09:47:02 prijepodne »
Slažem se s obojicom u dosta toga što se tiče pogleda na forum i fb i trenutne obrasce društvenomrežnog ponašanja i djelovanja ljudi...
ali moram nadodati... uvijek je par budala bilo u stanju napraviti neočekivano i nevjerojatno ako se baš zainate...

A mi opet imamo par  budala... :D :D

..a i vjerojatno najveća budaletina od svih je pak dobre volje i nabrijana na svašta  :a01o0:

pa, hajd'mo šljakat djeco.... ostalo će sve doći po sebi... ;)

Offline draz

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 437
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Velika Gorica/Mičevec (Novi Zagreb/Dugave)
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #17 u: Siječanj 04, 2018, 10:16:11 prijepodne »
Budala Dva se prijavljuje spreman!  :zagrljaj:
Bolje švert u ruci nego diskus na grani

Offline Seba

  • Administrator
  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1218
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
    • http://www.akvarij.net
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #18 u: Siječanj 04, 2018, 10:45:03 prijepodne »
Slažem se s obojicom u dosta toga što se tiče pogleda na forum i fb i trenutne obrasce društvenomrežnog ponašanja i djelovanja ljudi...
ali moram nadodati... uvijek je par budala bilo u stanju napraviti neočekivano i nevjerojatno ako se baš zainate...

A mi opet imamo par  budala... :D :D

..a i vjerojatno najveća budaletina od svih je pak dobre volje i nabrijana na svašta  :a01o0:

pa, hajd'mo šljakat djeco.... ostalo će sve doći po sebi... ;)

Nije baš da ti vjerujem previše..  :P
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #19 u: Siječanj 04, 2018, 11:26:28 prijepodne »
Mučki provokator :D :D

Lepo si presložio forum za početak Seba..fala ti...

Eh, da, neke smo stvari maknuli da bude pregledniji forum...

Za vikend ide redizajn portala..i par novih članaka...
uskoro i redizajn foruma...

Pusa od Dede  8)

Offline ZDmarinero

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 268
  • Spol: Muški   Lokacija: Zadar
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #20 u: Siječanj 04, 2018, 12:55:11 poslijepodne »
sritan rođendan! :up: :up: :klap:

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #21 u: Siječanj 04, 2018, 20:13:57 poslijepodne »
Vedrane...čestitke prvo tebi na novoj prinovi i još jednim mokrim prstima u kući  :up: :zagrljaj:

a onda i forumu.... koji je eto u zadnje vrijeme takav kakav je ali tu je, živ je... neda se :) naučili smo puno preko njega, upoznali još više ljudi, napravili puno dobroga, skupili svašta i nadam se pomogli ljudima kojima je pomoć bila potrebna... nadam se i da bu sljedećih godina tako

zeleni report on duty  8)

Offline Puffy

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 798
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Valpovo (Osijek)
  • univ. bacc. biol.
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #22 u: Siječanj 04, 2018, 22:42:08 poslijepodne »
Sretan rođendan akvarij.net-u i od sveg srca želim portalu i forumu da postaju posjećeniji i da, kao nekada, zažive.

Lako neće biti, iz svih razloga koje je naveo Rybak.

Rybak je također naglasio nešto što je apsolutno istina - dakle, doista sam vidio par upita gdje su stari članovi odreagirali u stilu - koristi tražilicu, tema ti je prožvakana 101 put.
To mi se nikako ne sviđa jer je efekt krajnje odbijajući i takav član se može uputiti samo na facebook gdje se zaista odvijaju žustre, ali rijetko prave, konstruktivne rasprave na kakve smo ovdje navikli... Ali ipak, točnu informaciju, bez filozofiranja da je to mogao sam istražiti, dobije brzo i problem riješen.

Čak dapače, članovi koji takve upite vide, a imajući u vidu slabu aktivnost foruma, trebali bi se potruditi odgovoriti. Izgubiti to malo publike, koja svrati po odgovor, je zaista šteta.

U redu je ako se odmah u startu, uslijed prepoznavanja tipičnih početničkih grešaka (već u samom načinu razmišljanja), člana uputi na Priručnik za početnike (sjajan je), ali nije OK kada se primjerice postavi upit o (lupam sada) filteru ili LED rasvjeti pa da ekipa mrači jer mora odgovoriti to 10. put...

Ja sam neki dan ostao zapanjen temom "Uzdam se u početničku sreću" člana gradele. Kakvo vođenje dnevnika! Čitajući te detaljne, iscrpne, čak stručne postove, a opet uz neizostavni izvrstan smisao za humor, koji se provlači kroz cijelu temu, vratila mi se nada u 'bolje sutra' ovog foruma. Ta tema slobodno može biti ogledni primjer. Takav način predstavljanja svoga akvarija i brzi pronalazak informacija od prije nemoguće je voditi na facebook-u, a to su zamijetili i Vorka i Rybak.

A opet facebook... tamo se odvija život većine današnjih ljudi. Nažalost ili ne, neka svatko za sebe procijeni. Forum je tu facebook eru dobro osjetio.

I opet se vraćamo na početak,  da sve počinje s nama članovima, kreatorima foruma kakav zaslužuje biti.

Eto, sretno Vam / nam svima i od srca čestitke na 16 godina!
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2018, 22:49:57 poslijepodne od Puffy »
FILIP (Valpovo)

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #23 u: Siječanj 05, 2018, 18:00:10 poslijepodne »
Puffy, da smo na FB sad bih ti lajkao post! :D :D :D

Znate što me danas posebno razveselilo?

Ova poruka ..na FB msngeru :D :D :D

"Jutros sam napravil nekaj kaj nisam već duuuugo dugo...
Prvo sam otvoril Akvarij.net, a onda dalje index  i ostale portale"

Aha... gorivoooo samo takvo :)

Offline Vorka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 908
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Rijeka
    • www.23whiskeystreet.com
Odg: Danas je 16-ti rođendan AkvarijNET-a
« Odgovori #24 u: Siječanj 05, 2018, 19:50:24 poslijepodne »
Puffy, da smo na FB sad bih ti lajkao post! :D :D :D

Znate što me danas posebno razveselilo?

Ova poruka ..na FB msngeru :D :D :D

"Jutros sam napravil nekaj kaj nisam već duuuugo dugo...
Prvo sam otvoril Akvarij.net, a onda dalje index  i ostale portale"

Aha... gorivoooo samo takvo :)

Ja sam ti već izdijelio nekoliko puta posredstvom nekoliko kanala komunikacije, svako malo na forum, da vidim ima li šta.  :D
"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book. "