Ožujak 29, 2024, 00:52:30 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: HUMANITARNE AUKCIJE - IVAN  (Posjeta: 5054 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline M23_Vu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 976
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: VUKOVAR
  • AqVu
HUMANITARNE AUKCIJE - IVAN
« u: Listopad 13, 2017, 11:10:56 prijepodne »
Ivan Mesic 10-ogodisnji je djecak iz Podgrađa (Vukovarsko-srijemska županija) s Downovim sindromom! Osim toga, Ivan ima brojne zdravstvene tegobe ali trenutno njega i njegovu obitelj najvise muce respiratorni problemi koji mu onemogucavaju normalan zivot! Naime, prohodnost njegovih disnih puteva je tek 4%, a prema procjeni lijecnika bez operacije ostaje mu maksimalno jos godina dana zivota! Najgore od svega jest to sto je Ivan trenutno u pravim mukama - gusi se, ne moze doci do zraka, nocu gotovo pa i ne spava! Ivanova majka je predivna zena koja se bori za svoje dijete, a kako sama kaze cak i kada zaspi, a to je rijetko, spava s rukom na njegovim prsima kako bi bila sigurna da dise!
Operacija je zakazana za 14.11. a potrebno je ukupno 7.500 eura! Obitelj je do sad prikupila nesto malo vise od 1.500 eura, a sa svojim skromnim primanjima od 3.500 kn mjesecno ne mogu samostalno podnijeti ovaj financijski teret! Napominjem da je otac srcani bolesnik, a majka je imala mozdani udar. Kada smo ih upitali sto ce uciniti ukoliko ne skupe sredstva majka nam je kroz suze odgovorila; spremna sam prodati i bubreg, sve samo da olaksam muke svom djetetu!
DRAGI LJUDI, KAD BI SVATKO OD NAS UPLATIO SAMO KUNU, KUPILI BISMO MU ZIVOT!! NEMOJTE BITI LIJENI, LAJKTI I IGNORIRATI...VAMA JE TO KAVA ILI KUTIJA CIGARETA, NJEMU JE ŽIVOT!
U nastavku su podaci za uplatu:
Ivan Mesić
Hr3423400093230212428
Braće Radića 4
Podgrađe

Offline M23_Vu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 976
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: VUKOVAR
  • AqVu
Odg: HUMANITARNE AUKCIJE - IVAN
« Odgovori #1 u: Listopad 13, 2017, 19:21:45 poslijepodne »
Stavljajte aukcije tko sta ima viska od opreme,ribica,biljaka,koralja,organizama...svaka kuna ce dobrodocu..

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: HUMANITARNE AUKCIJE - IVAN
« Odgovori #2 u: Listopad 22, 2017, 17:44:59 poslijepodne »
Akcija je provjerena, da ne velim verificirana ljudi dragi :)

Krenimo u AUKCIJE!

Zašto? Jesam Deda, ali me još sjećanje služi da smo na ovom forumu uspjevali skupiti puste tisuće kuna za dobra djela i sreću ljudi koji su već odustali i od sebe i od drugih da im pomognu...

I znam da sam često jamrao, jer cinik je idealist sa iskustvom, kažu mnogi, ali...
Pun mi je kufer crnjaka...
Pun mi je kufer ustaša i partizana...
Pun mi je kufer gdjesbiodevejstprvičara
Pun mi je kufer HDZ-SDP-HSS-HNS sranja, pljački, sinkopa, protjerivanja ljudi u negdje drugdje jer je drugdje bez njih definitivno bolje...
Osim nekih dijelova Afrike i Azije...been there, seen that, nećemo u detalje...
Pun mi je kufer NAŠE inertnosti, nezainteresiranosti, beznađa i predaje... Digli smo bijele zastave i tretiraju nas kao bijelo roblje, pravo nam budi...
Pun mi je kufer mojeg cinizma... i ironije..sarkazam si još toleriram, uvijek se nađe likova za koje mi zatreba...
Pun mi je kufer sranja kako se ništa neće popraviti.. NA NAMA je.. MI MOŽEMO promijeniti NEŠTO nabolje za IVANA!!
Pun mi je kufer HRPE stvari u fishroomu koja stoji bez koristi...
Pun mi je kufer pisanja dugog posta, kad jednostavno treba DJELOVATI!

I sad zamijenite riječ kufer u vulgarizam koji opisuje muški spolni organ, tek toliko da dobijete pravi prizvuk namjere u pisanju mojeg posta i KRENIMO OTVARATI AUKCIJE!

Zato jer MOŽEMO, a uz sve ovo sranje oko nas, zato jer MORAMO... da bude bolje onima kojima treba, ali i nama samima... Jer nema boljeg lijeka od gorenavedenih bolesti uma i društva oko nas, od toga da DJELUJEMO kontra njih, dobrotom i ZAJEDNIŠTVOM!

Dakle, nabijmo na kufer crvene i crne, plave i žute, od njih u ovome apsolutno nikakve koristi, dapače, samo štetu rade i KRENIMO OTVARATI AUKCIJE i sudjelovati u njima...

Voli vas Deda... a Ivan Vas treba!

AJMOOOOO!!!  :a045k:

Offline Desiderata

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 172
  • Spol: Ženski   Dob: 53
  • Lokacija: Jadranovo
Odg: HUMANITARNE AUKCIJE - IVAN
« Odgovori #3 u: Studeni 03, 2017, 18:54:11 poslijepodne »
Nisam vise cesto ovdje, ali aukcije su aktualne i na FB na grupi Akvaristika Hrvatska. @M23_VU, pretpostavljam da si ti u toku pa da te pitam do kad ima smisla odrzavat aukcije i da li mozes staviti kakav update koliko je do sada skupljeno

Offline M23_Vu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 976
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: VUKOVAR
  • AqVu
Odg: HUMANITARNE AUKCIJE - IVAN
« Odgovori #4 u: Studeni 06, 2017, 10:19:44 prijepodne »
Dragi prijatelji, zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da je prikupljen cjelokupan iznos potreban za operaciju malog Ivana Mesica! Ukoliko netko i dalje zeli uplatiti novac, moze to slobodno uciniti jer obitelj ima svakodnevne troskove odlazaka na terapije u Vinkovce i svaka pomoc im je dobrodosla! U ime obitelji Mesic te DPH-a Vukovar najiskrenije vam se zahvaljujemo! Zajedno smo ucinili veliku stvar, a ovaj djecak i njegova obitelj zasigurno su to zasluzili!

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: HUMANITARNE AUKCIJE - IVAN
« Odgovori #5 u: Studeni 06, 2017, 22:15:56 poslijepodne »
 :zagrljaj: :klap: 8)

Offline M23_Vu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 976
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: VUKOVAR
  • AqVu
Odg: HUMANITARNE AUKCIJE - IVAN
« Odgovori #6 u: Studeni 21, 2017, 09:40:29 prijepodne »
Ivan je uspješno operiran i došao je kući te se polako oporavlja od operativnog zahvata!
U ime obitelji Mesić zahvaljujem svima koji su sudjelovali u humanitarnoj akciji i pomogli da se skupi iznos potreban za operaciju.