Travanj 19, 2024, 09:48:29 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Amawaka - Amazon Biotope  (Posjeta: 11652 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zoomba

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški   Lokacija: Vinkovci
Odg: Amawaka - Amazon Biotope
« Odgovori #50 u: Travanj 09, 2013, 11:11:34 prijepodne »
dobra ideja sa kartonom... ja sam koristio samoljepljivu foliju za sječanje ali ovo je bolje jer možeš radit svaki tjedan kako te volja, samo premještaš karton...  :up:

da, lako se uklanja i vraca...a i kod pripreme ga se moze po malo reckati da se dobije sjena tamo gdje se zeli dobiti...
TikaTaka, MadaFaka

Offline Zoomba

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški   Lokacija: Vinkovci
Odg: Amawaka - Amazon Biotope
« Odgovori #51 u: Travanj 11, 2013, 13:45:22 poslijepodne »
Super biotop, još kad ribe dođu bit će bombon. Ja sam u svojem biotopu imao kombinaciju neonki i olovčica, i jedne i druge su lijepe i pašu u atmosferu, a drukčijeg su izgleda i ponašanja. Apistogramme su isto super ideja, mislim da sad slažem biotop da bi stavio njih umjesto jatnih riba i par Corydorasa.
A kaj se Limnobiuma tiče, pošalji mi na pp adresu pa ti pošaljem par komada početkom tjedna :)

iskoristit cu priliku da javno zahvalim kolegi wickerman-u koji je nicim izazvan i bez novcane naknade odlucio poslati limnobium za vinkovce! sto da kazem, hvala brate :)  :up:
limnobium je malo napacen od puta pa sam ga stavio u mali 5-litarski akvarij s jacim svjetlom i sa redovnom dnevnom prihranom...mislim da ce u njemu imati bolje uvjete za oporavak...kad se oporavi, seli malo manje od metra desno :)
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2013, 13:48:36 poslijepodne od Zoomba »
TikaTaka, MadaFaka

Offline Zoomba

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški   Lokacija: Vinkovci
Odg: Amawaka - Amazon Biotope
« Odgovori #52 u: Travanj 11, 2013, 13:53:33 poslijepodne »
a evo i mog tarzana...definitivno sam odusevljen tom zivotinjicom...vecinu vremena je aktivan...obilazi akvarij, penje se poliscu, granama i staklu, skace...hej! puz, a skace! :D
osim toga, novost je da sam se upisao za 5 corydoras pandi - 10 kn komad, uvjet je da narudzba dostigne broj od 150 riba...nadam se da cemo uspjeti :)
TikaTaka, MadaFaka

Offline Zorz

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1890
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb-Dubrava
Odg: Amawaka - Amazon Biotope
« Odgovori #53 u: Travanj 11, 2013, 13:53:59 poslijepodne »
Svaka cast ;)

Limnobium je pun pogodak za ovakav tip akvarija :)