Ožujak 28, 2024, 22:56:19 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Cube Reef  (Posjeta: 52083 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Cube Reef
« Odgovori #225 u: Veljača 26, 2013, 11:59:08 prijepodne »
Nemojte biti takvi..:)
Mislim....ono lose ide na dusu onoga koji je to napravio....jebenga, ja zaista u zivotu nisam nikada nisam nista prodao(a...nakupovao sam se :) istina, jos vise i nadobijao)....
Slazem se...malo popizdis kada vidis svoje poklonjeno u oglasima...ali, takav moze dobiti od mene samo 3 puta, prvi, zadnji i nikada vise...ali, ne treba generalizirati....
Tu smo da jedan drugome pomazemo...na kraju krajeva, uz sve, i to je ljepota ovog hobija...foruma....
Sorry ako sam uletio...ali...malkice budem zalostan kada vidim takve postove. Negativne je likove vise manje lako prepoznati...njih izbjegavati i, to je to....ne valja generalizirati.....
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Cube Reef
« Odgovori #226 u: Veljača 26, 2013, 12:26:05 poslijepodne »
Pa Alene šta je sad bilo s akvarijem?
I mogao si poklonit moje zoe koje sam ja tebi poklonio a ne ih prodavat ;)

hehe, tvoje su poklonjene, nebrini.. sve koralje koje sam eventualno dobio na poklon idu sa ostalim koraljima na poklon, nemoj ti mene gledat na krivi nacin, nisam ja kako ti mislis.. imam hrpu zoa koje sam nabavio/kupio/mjenjao kad su bili po 2-3 glave sad ih ima hrpa po 15+ glava na jednom kamenu, nevidim razlog cemu takvo sto..

ako ti smeta, slobodno dodi do mene, izvadim ti ja iz akvarija zoe neke i ponesi ih doma..  :)
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2013, 12:35:06 poslijepodne od alen_zgb »

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Cube Reef
« Odgovori #227 u: Veljača 26, 2013, 12:32:23 poslijepodne »
Hehe, ja čvrsto odlučio više nikome ne poklanjat koralje jer uvijek je bilo riječi o tome da će se sjetit mene kad se bude imalo koja nova vrsta, a kad ono sve oglasnici puni a mene se nitko ne sjeti  :D

Meni je još interesantnije kad "netko" žica koralje, onda mu ih pokloniš jer želiš čovjeku pomoć, a kad ono za 2 tjedna koralji se prodaju, a tvoji pokloni imaju čak i dobru cijenu  :D :D  :roll:

Šta reči? Koju posluku porati?!

a vidis ja ipak nisam takav, ako sam dobio nesto na poklon, ja nazovem ljude i pitam ih dal im to treba nazad da im vratim, nema veze sto je to kod mene preraslo 5 puta vise nego sto sam dobio..

al ustvari vecina forumasa je takva, jer i ja sam se opekao nedavno, dao sam nesto jako jeftino, a kasnije se cijena kod nekoga udvostrucila, i sto ja sad tu mogu, neka svatko radi ono sto on misli da je u redu.. a ako covjek neki krene s necim i shvati da nemoze, kakve veze ima ako se ide rjesavati, sta bi trebao bacit sve u smece.. ja bar stavim oglas i prodajem sve na minimalnoj cijeni i dajem dosta vise, dok neki stave cijene za poludit a dobijes trunku od koralja.. tako da nemojte pravit skandal i spamat temu.. ko hoce neka kupi, ko nece nemora.. uz svaki kupljeni koralj dajem svasta gratis, i vecinu akvarija sam poklonio zapravo..

Mislim da malo ipak komplicirate stvari zbog jednog zoanthusa, za kojeg sam ja buru pitao da mi proda, sam je rekao da ce dati, ja ga nisam zicao nit sam ikoga to trazio, tako da u tome svemu nevidim nikakvu nepravdu, a te zoe koje si mi dao sam poklonio kad sam ih nalijepio na kamen..  :down:
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2013, 12:53:56 poslijepodne od alen_zgb »

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Odg: Cube Reef
« Odgovori #228 u: Veljača 26, 2013, 13:24:57 poslijepodne »
Ispričavam se na spamu teme, potpuno si u pravu!

Mene to ne dira toliko, više mi je smiješno... kad me nešto dira - reagiram  :D
Ne bih htio generalizirati ljude, htio sam samo malo razvedriti temu da ne ode u krivom smjeru, a u biti dolio ulja na vatru - koliko vidim.

Tako da isprike s moje strane!

No more offtopic...

Offline IvanZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 555
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb, Dubrava
Odg: Cube Reef
« Odgovori #229 u: Veljača 26, 2013, 13:32:36 poslijepodne »
Ja nemrem prodat poklonjene koralje, jer sve kaj mi se pokloni za mjesec dana ugine  :D

Ne ostavljajte nista nedovrs

Offline Vipko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Trogir
    • http://www.NetEkipa.com
Odg: Cube Reef
« Odgovori #230 u: Veljača 26, 2013, 13:34:41 poslijepodne »
Takodjer nebi htjeo da se moj post negativno shvati. Tija sam samo rec za ovu nasu poslovicu jer sam se prepoznao u slicnim situacijama i ja sam inace onaj koji najcesce ispusi kada idem napraviti dobru stvar.

A za Alena definitivno sumljam da bi isao nesto ovako raditi jer mi je covjek poslao komadinu bijelog forexa sto mi je trebalo, i nije niti kune trazio da mu platim, iako sam trazio/kumio/molio :)

Offline Che*

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 192
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Zg east
Odg: Cube Reef
« Odgovori #231 u: Veljača 26, 2013, 13:55:09 poslijepodne »
To je bio moj forex.... :P  hahahahahahahahahhahahahahaha


Salim se i ja :D Od akvarista, on mi je najblizi i najcesci gost i znam i sam da je covjek posten i da stojim i sam iza svega kaj on kaze.

Offline zeki972

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Sisak
Odg: Cube Reef
« Odgovori #232 u: Veljača 26, 2013, 14:16:30 poslijepodne »
Ja kazem i ovako ono sto sam mu vec rekao: radi veliku glupost sto se odlucio ovako naprasno rjesiti svega , trebao je stati na loptu i jos jednom razmisliti ..e zato sam razocaran :-(

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Cube Reef
« Odgovori #233 u: Veljača 26, 2013, 14:19:06 poslijepodne »
Ispričavam se na spamu teme, potpuno si u pravu!

Mene to ne dira toliko, više mi je smiješno... kad me nešto dira - reagiram  :D
Ne bih htio generalizirati ljude, htio sam samo malo razvedriti temu da ne ode u krivom smjeru, a u biti dolio ulja na vatru - koliko vidim.

Tako da isprike s moje strane!

No more offtopic...
Uvijek mislis da se svi ljute na tebe :)  :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj:
Ja sam svojim postom samo pozelio da izbjegnemo generaliziranje...jer, nije lijepo.....kazem, loše je lako prepoznati (ti Stina sigurno tu ne spadas :zagrljaj:)
Lijepo je da si jedan drugome pomazemo i zajedno dijelimo...kada svi uzivamo u tom super hobiju....
I ja se...jako jako ispricavam na OffTopic-u..ali...eto, nisam izdrzao....
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Cube Reef
« Odgovori #234 u: Veljača 26, 2013, 14:44:58 poslijepodne »
To je bio moj forex.... :P  hahahahahahahahahhahahahahaha


Salim se i ja :D Od akvarista, on mi je najblizi i najcesci gost i znam i sam da je covjek posten i da stojim i sam iza svega kaj on kaze.

 :up:

fala Ivane.. nemoras me toliko falit, nisam ja bas toliko dobar hehe...

da bil je tvoj, pa moj, pa kasnije zavrsio dalje, znaci dijelimo stvari.. poanta hobija..  ;)

uglavnom sto se tice forexa to je bio meni visak i zasto nebi nekome ga dao, ne samo forex, bilo sto, ako imam viska, zasto nebi nekome nesto dao i pripomogao, ako sam ja to dobio, ja samo dalje proslijedim.. A to je bas ono sto Delbi kaze, treba dijeliti i pomagati jedni drugima, a toga ima na forumu, ali ne kao nekada, trenutno je dosta manje..

Ako sam ikada ikome ista ruzno napravio ili se zamjerio neka slobodno napise ovdje, jer ionako je sva tema otisla krivim putem, nadam se da ce administratori reagirati i maknuti svaki post koji nije vezan za temu.. Uglavnom, rijesavam se svega zbog osobnih stvari, zalosno jest, ali kad moras moras.. Znam da postoji forum i da ima dobrih ljudi i kad god se budem htio vratiti najljepsem hobiju, nadam se da mi to nece biti problem, ali pod uvjetom, nista vise necu primati na poklon  :D  :up:

Offline Sonny

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 580
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb
  • "Life is too short to drink bad wines"
Odg: Cube Reef
« Odgovori #235 u: Veljača 26, 2013, 16:06:30 poslijepodne »
I ja koristim priliku da se ispričam na spamu teme, ali samo na spamu  :D
Nisam spomenuo tebe Alene i vjerujem da si dobar lik, samo mi je tema uletila za pokudit neke druge koji kalkuliraju svaku kunu.  8) Ugl. žao mi je što prodaješ ovo, sviđa mi se napredak. :up:

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Cube Reef
« Odgovori #236 u: Veljača 26, 2013, 16:50:03 poslijepodne »
I ja koristim priliku da se ispričam na spamu teme, ali samo na spamu  :D
Nisam spomenuo tebe Alene i vjerujem da si dobar lik, samo mi je tema uletila za pokudit neke druge koji kalkuliraju svaku kunu.  8) Ugl. žao mi je što prodaješ ovo, sviđa mi se napredak. :up:

ma u redu je nema problema za spam, ionako vec smo ju skroz skrenuli s puta, pa neka se samo puni postovima, bitno je da se obnavlja i prati.. :)

slobodno pisite sto vas volja, jer trebalo je ovo da se dogodi, pa da malo iznesete iz sebe neke stvari koje vas muce ili ih drzite u sebi..

Nitko od nas nije isti, tako da svatko ima svoje misljenje o nekome, netko gleda na svaku kunu, netko na nesto drugo i td... Do sada nikoga nisam zeznuo, niti prevario, jer osjecao bi se krivim sve dok to nebi ispravio, tako da mi na umu nikad nije niti ce biti da od necega idem zaradjivat i td... ovo mi je hobi a ne namjera da od svakog pokupim nesto i prodam..

Offline Glumac ST

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 199
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Cube Reef
« Odgovori #237 u: Veljača 26, 2013, 19:06:20 poslijepodne »
 :D :D :D

Meni je još interesantnije kad "netko" žica koralje, onda mu ih pokloniš jer želiš čovjeku pomoć, a kad ono za 2 tjedna koralji se prodaju, a tvoji pokloni imaju čak i dobru cijenu  :D :D  :roll:

Šta reči? Koju posluku porati?!

Koju posluku porati?!

Kod nas se kaze "Budi dobar izij g*vno" :)
:D :D :D

Offline Glumac ST

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 199
  • Spol: Muški   Lokacija: Split
Odg: Cube Reef
« Odgovori #238 u: Veljača 26, 2013, 19:15:31 poslijepodne »
 :up:
:D :D :D

Meni je još interesantnije kad "netko" žica koralje, onda mu ih pokloniš jer želiš čovjeku pomoć, a kad ono za 2 tjedna koralji se prodaju, a tvoji pokloni imaju čak i dobru cijenu  :D :D  :roll:

Šta reči? Koju posluku porati?!

Koju posluku porati?!

Kod nas se kaze "Budi dobar izij g*vno" :)
:D :D :D
svi smo mi dica usebi  :up:
Steta sto se rjesavas svega

Offline Karlo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3494
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Karlovac
Odg: Cube Reef
« Odgovori #239 u: Veljača 26, 2013, 20:49:07 poslijepodne »
koliko poznam alena, znam da je covjek od riječi
Šteta što odustaješ

Offline bura2

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1128
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: ZG-Dubrava
  • 092 10000 36
Odg: Cube Reef
« Odgovori #240 u: Veljača 26, 2013, 23:21:38 poslijepodne »
Ajme šta moj komentarčić napravi :D

Znam i ja Alena i bio je par puta kod mene doma i tražio me da mu prodam zoe ali sam ih rađe poklonio nego mu naplatio nešto sitno.I na AkTeru mi je poklonio hrpu rakova samca :)

Kad budeš sljedeći akvarij rasprodavao napiši da ima koralja koji se poklanjaju :D :D :D
Ili si mogao ubaciti koralje i kamen kod mene u refigium i doć pa njih za par mjeseci kad se opet odlučiš za more :D
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2013, 23:27:26 poslijepodne od bura2 »

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Cube Reef
« Odgovori #241 u: Veljača 26, 2013, 23:56:48 poslijepodne »
U redu je nije nista strasno, sve je rijeseno.. ;)

uglavnom eto mozda sam zaboravio staviti neke na poklon, ali uz svaki koralj kupljeni neko nesto dobije tako da nemas brige oko toga..  :up:

a sljedeci put cu kamen dofurat, trebao si javit prije..  :D ali ipak hvala!
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2013, 00:01:11 prijepodne od alen_zgb »

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Cube Reef
« Odgovori #242 u: Veljača 27, 2013, 01:15:31 prijepodne »
Što ste odmah skočili na čovjeka. :D pa makar i u šali... Ako je i dobio na poklon onda je njegovo i može raditi s tim što god ga je volja! Pa nije ubio čovjeka ako prodaje par zoa. ;)
Alen voli pokloniti i sam sam svjedok. :122:

No dobro, s obzirom da ste stišali tenzije i skužili da ste pretjerali eto samo da kažem da je šteta što opet prodaješ reef Alene, pretvaraš se pomalo u rekordera Malkya. :)

Offline Malky

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4103
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: N.Zagreb, Odranski Obrež
    • Akvarij NET
Odg: Cube Reef
« Odgovori #243 u: Veljača 27, 2013, 01:48:05 prijepodne »
mislim da je alen jaci od mene barem u morskom, ja ih ionako raskopam iz dosade tak da se to ne moze bas mjerit, imas primjer u slatkim akvarijima di sam promjenio preko 30 setupa

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Cube Reef
« Odgovori #244 u: Veljača 27, 2013, 02:32:48 prijepodne »
mislim da svatko ima svoj gust i radi za sebe, to je njegova stvar. Al ovo je meni zadnji tank bio tako da nemojte brinut nebum postao rekorder heh.. Uglavnom ako bi isao ponovno to bi se moglo dogodit kroz par godina i kad sve poslozim na svoje mjesto. Usput kad se ozenim, pa cu sa zenom mastat o moru :D :D salim se..

Fala Renta i ostali na dobrim rijecima. Bit cu ja i dalje tu, promatrat cu vas i pomagat sto bude trebalo.. ;)

P.s. Sad nebi bilo lose da se bacim malo na teraristiku, jer uvijek sam zelio imat bradonju :D pa da i to okusim.. Hehe.. ;)
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2013, 02:43:54 prijepodne od alen_zgb »

Offline Saša Petrić

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 133
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Velika Gorica
Odg: Cube Reef
« Odgovori #245 u: Siječanj 12, 2014, 17:47:42 poslijepodne »
Nekako znam da ce se u ovu kocku vratit more!


Sent from my iPad using Tapatalk

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Cube Reef
« Odgovori #246 u: Siječanj 12, 2014, 19:53:37 poslijepodne »
Nekako znam da ce se u ovu kocku vratit more!


Sent from my iPad using Tapatalk

 :D naravno da hoce, vec se je i vratilo.. samo naprijed saša..  :up:

Offline Saša Petrić

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 133
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Velika Gorica
Odg: Cube Reef
« Odgovori #247 u: Siječanj 13, 2014, 09:05:54 prijepodne »
Čekam da se malo razraste pa će biti Return of the Reef Cube!   :D :D :D