Ožujak 28, 2024, 17:12:43 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Goat Pass  (Posjeta: 25468 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zeko1986

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Crikvenica
Odg: Goat Pass
« Odgovori #100 u: Listopad 11, 2012, 15:29:03 poslijepodne »
Dečki sad je vrijeme za užicat autogram od dell,jer kad ju primjete svjetske aquascape face nećemo ju moći više ulovit :D Dell tebi stvarno svaka čast,imaš ono nešto u sebi,iskoristi to :up: :up: :up:

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Goat Pass
« Odgovori #101 u: Listopad 11, 2012, 19:16:05 poslijepodne »
:-[  :-[
Opet pretjerujete..

Bio mi je neizmjeran gušt slagati akvarije na AkTeru i sretna sam što sam imala priliku sudjelovati na taj način. Hvala svima koji su pomogli u tome!
Daleko sam od titule kralja/kraljice jer imam još puno toga za naučiti i svladati. Obećala sam sama sebi da mi je sljedeća investicija co2 boca kako bi lakše ostvarila stvari koje sam naumila :D

Poslala sam riparij na AGA-u, međutim ne nadam se nekom rezultatu jer nisam baš zadovoljna cijelokupnim setupom i fotografijama. Ljeto je bilo dosta problematično... Pouka za buduće setupove: svaki puta fotkati kao za završnu fotku  8)
A IAPLC će morati malo pričekati za neki ozbiljniji aquascape setup ;)


A ja pak mislim da si skromna, što naravno nije loše. :)
Uvijek se ima što za učiti fala bogu, a jedan od dobrih načina je pripremanje postava za natjecanja, uvijek sam to isticao i nagovarao ljude da izlažu što više. Znam da se u današnjem tempu života nema vremena, koji put ni opreme, biljaka, dobrog fotića.. al treba skupljati iskustva na najprestižnijim natjecanjima, samo to.