Ožujak 28, 2024, 18:08:00 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Blokirani- Medonje  (Posjeta: 4049 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Blokirani- Medonje
« u: Studeni 27, 2006, 11:59:00 prijepodne »


Zbog grubog kršenja pravila Foruma , ali i nekih općih pravila kulturnog ponašanja, opće kulture štoviše...


- Neovlašteni ulazak u moderatorsko-administrativni dio Foruma, služeći se elementima koji su podložni krivičnom gonjenju, koje za sad ipak nećemo koristiti , iako imamo materijala...ako se slučajno ponovi nećemo imati razumijevanja za njihovu preveliku količinu radoznalosti ...ako piše da samo članovi sa dozvolom mogu pristupati pojedinim temama, tada opravdanje za hackiranje nije " ja moram vidjeti što tu piše" .


-uzeli smo u obzir i da je ovo DRUGI puta da su ponovili istu radnju , iako su se prvi puta koristili samo slučajnim pogađanjem (nakon čega smo morali uvesti kompleksnost šifri i slične gluparije koje su nam samo posla dale...) Prvi puta ih nismo ni pacnuli , jer smo očekivali da će ljudi u njihovim godinama shvatiti da su pogriješili i da im "nemojte to više raditi " bude dovoljno... očigledno nije bilo


- također mi je nevjerojatna činjenica da su se svojim saznanjima iz admin dijela pokušali "pravdati" sa jednim moderatorom AkvarijNET-a ? To mi već graniči s bedastoćom... koliko god da si je netko dobar sa bilo kime od nas , integritet stranice i Foruma svima dolazi na prvo mjesto i naravno da će takve informacije u roku odmah doći do mene. Zato i jesu moderatori i administratori. A ja bi za ovakvu bezobraznu glupost bannirao ( pa po potrebi i prijavio policiji) i puno bliže ljude (čitaj mamu) .


- uzimajući u obzir ipak veliki doprinos Medonja ovoj zajednici, kao i sudjelovanje u Internet humanitarnim akcijama , blokada korisničkog imena će trajati 3 mjeseca, tj. do 1.3.2007. Ukoliko će pak Medonje bilo što iz Admin/Moderator dijela Foruma na bilo koji način koristiti u javnosti , logovi koje smo skupili putuju prema nadležnim institucijama, a za posljedice oni sami snose punu odgovornost.


I za kraj moram samo nadopisati, kao "običan user" , a ne kao vlasnik stranice, da sam duboko razočaran njihovim postupkom i odnosom, ali još više sam razočaran time što su mnogi ljudi koji su ih cijenili ( za sada kompletan Admin i Moderatorski dio) jučer bili poprilično i razočarani irezignirani ... A ako ništa drugo, to je nešto što ne mogu prožvakati...


Pa se još jednom pitam - da li im se isplatilo...