Ožujak 28, 2024, 12:19:10 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Silikon?  (Posjeta: 1312 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Silikon?
« u: Kolovoz 17, 2012, 22:59:56 poslijepodne »
Pozdrav!
Od kamena pravim 2 pećine za leopard gekona. Da bi bile što stabiljnije morao sam silikonom spojiti stranice. Silikon koji sam koristio je neki na kojem piše da je namjenjen za akvarije. Bijele je boje(ako je to uopce bitno  :nerd: ).  E,sad je problem pošto će jedna pećina bit na toplijoj strani kraj spotice pa me strah da se silikon ne otopi i zanima me jeli taj silikon siguran za gekona?
Unaprijed hvala  :up:
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres

Offline Kori

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1727
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Zagreb
  • Turtle Maniac
    • kornjace.com
Odg: Silikon?
« Odgovori #1 u: Kolovoz 18, 2012, 01:14:06 prijepodne »
Silikon ce ti trajno drzati samo izuzetno glatke povrsine tako da ti nije silikonom bas najpametnije lijepiti kamenje. Spotica ti ga nece rastopiti, ali svakodnevnim grijanjem i hlađenjem su jos vece sanse da ti brzo popusti. Mislim da ti je pametnije lijepiti sa ljepilom za plocice.
I'm only bad news for turtle keepers.
www.kornjace.com
www.akter.org

Offline Vice

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški   Dob: 26
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Vicko
Odg: Silikon?
« Odgovori #2 u: Kolovoz 18, 2012, 08:51:05 prijepodne »
Ali izdržat će tjedan dva dok ne smislim nesto bolje?
"I ask people why they have deer heads on their walls. They always say because it's such a beautiful animal. There you go. I think my mother is attractive, but I have photographs of her." ~Ellen DeGeneres