Ožujak 28, 2024, 17:53:15 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Ambystoma mexicanum-Axolotl  (Posjeta: 29878 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline octopus2020

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 107
Odg: Ambystoma mexicanum-Axolotl
« Odgovori #25 u: Prosinac 30, 2013, 06:55:02 prijepodne »
Mali update .U medjuvremenu sam dobila jos 4 kom i sada ih ukupno imam 6. Narasli su i preko 10 cm ,cak mozda i vise .  :up:

Uskoro cu ih prebaciti u veci akvarij jer su ovaj gotovo prerasli.
Ono sto prvo vidim na slici je najveca greska po meni je da imaju te male sitne kamencice kao supstrat, sto je najveca pogreska inace kod drzanja njih, zato sto gutaju sve oko sebe pa ih to cesto ubije, dakle treba im staviti ako se vec mora jako sitni pijesak, ili kamenje koje je vece od njihove glave da ne mogu to usisati,a normalno je da se jedu kao mali dok malo ne porastu, inace kad su u pitanju samo udovi narastu im novi, tako da to nije tako problem, samo se moraju veci i manji dok ne porastu malo najbolje odvojiti jer usisavaju sve sto se krece.

Offline jokka55

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Ambystoma mexicanum-Axolotl
« Odgovori #26 u: Kolovoz 30, 2014, 08:55:26 prijepodne »
Poz, razmišljamo o nabavci ovog pokemonića :D E sad imam par pitanja:
S obzirom da par puta godišnje idemo na kraće izlete a nemamo nikog ko bi ga hranio zanima me koliko dugo on može izdržat bez hrane (u pet shopu nam je lik rekao da može i tj dana što mi je malo čudno)
Zanima me i koliko im je često potrebno čistiti akvarij crijevom a koliko često kompletno mijenjanje vode.
Da li mu smijemo davat komarce i slične insekte za jest ili recimo morske ribice da ne bi jeo samo granulice jer nemamo mogućnost nabavke žive hrane iz pet shopa.
I još nešto kad smo imali kornjaču stalno je izgledala ko da želi van iz akvarija pa nam je konstantno bilo žao što "mučimo" jadnu životinju zanima me da li i ovi malci pokazuju nezadovoljstvo zatočeništvom?
I da da li ih je moguće povremeno dodirnuti ili je to nono

Offline aquaterra

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški   Lokacija: zagreb
Odg: Ambystoma mexicanum-Axolotl
« Odgovori #27 u: Siječanj 11, 2020, 18:15:40 poslijepodne »
prodajem jajašca axolotla
izliježeni 09.01.2020.
majka albino, mužjak golden
oba roditelja zdrava
imam oko 200 jajašaca i idealno bi bilo da ih sve riješim ali ako vas interesira manja količina dogovorit ćemo se
5 komada (150 kn)
20 komada (500 kn)
100 komada (1500 kn)

javite mi se na broj +385996399386
lokacija je Zagreb