Studeni 18, 2017, 11:13:05 prijepodneNajnoviji Član: bokica

Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Vrtna jezerca i ribnjaci / Odg: Planovi za novi ribnjak
« Zadnji post od DADOUMAG u Danas u 09:59:55 »
Bacit cu danas jednu podvodnu snimku ovih koje imam u ribnjaku...nemam bas nesto previse slika....
2
« Zadnji post od Sonic u Jučer u 17:02:31 »
Daj neke slike od tih riba, :) !?
3
« Zadnji post od DADOUMAG u Jučer u 15:59:41 »
Jako sam zadovoljan sa ovim japancima od Maruhira!rastu kao blesavi!
Na proljece cu prodat jis nekoliko komada jet ih imam previse u ribnjaku pa se mozemo dogovorit ako si zainteresiran.
Koji te varijetet zanima?
4
« Zadnji post od DADOUMAG u Jučer u 15:39:38 »
Stvarno dugo nisam bio na forumu....
Oni Japanci su otisli skoro svi,i da,busom ih saljem bez problema,frend mi vozi bus tako da znam da ce bit pazene😉
5
Oprema / Odg: AMTOP vanjski filteri
« Zadnji post od Vorka u Jučer u 10:30:06 »
Definitivno je to Atman, meni se CF1000 do sada odlično pokazao, radi već cca 7 godina.
Koliko ga cesto cistis mjesecno ili godisnje?
Jednom godišnje.
6
Oprema / Odg: Nabavka T5 lampi- Zagreb
« Zadnji post od Ivica07 u Jučer u 10:29:26 »
Ja sam imao slican problem (iz Rijeke sam) i naso jednu firmu, Elektromax se zove i narucio po, mislim 60-70kn kom... Znaci 39w 6.5k T5 model... Probaj malo proguglati...
7
Oprema / Odg: AMTOP vanjski filteri
« Zadnji post od Ivica07 u Jučer u 10:26:22 »
Definitivno je to Atman, meni se CF1000 do sada odlično pokazao, radi već cca 7 godina.
Koliko ga cesto cistis mjesecno ili godisnje?
8
Trgovine / Odg: Dogi trade Osijek
« Zadnji post od Puffy u Studeni 16, 2017, 20:02:17 poslijepodne »
U aquashopu su ti grijaci na akciji ovaj mjesec!

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Uzeo Aquael Comfort Gold 75W preko Pet centra s promo kodom (-10% i besplatna dostava). Mislim da je izašao 100 i nešto vrlo sitno kuna. Lijepo grije vodu :-) i izrazito je brzo stigao paket...

damirOS i ostali Osječani, koji sigurno zalazite u Dogi - dok opet ne odem, a to će biti uskoro, je li ponuda (ribe, bilje) bolja i veća nego ranije?
Trebam jedan omanji unutrašnji filter  :-[ po povoljnoj cijeni... ima li tamo takvo nešto, da sada opet ne naručujem? Čisto da mreška vodu i bude "ispomoć", kužite što hoću reći...  :D Možda Atman neki?

Pred kraj su, u starom prostoru, imali zaista očajno bilje. Petland je, primjerice, imao košarice vrhunske kvalitete - ali trenutno mi izgleda kao pred zatvaranje, apsolutno nema ničega.

Eto, ako netko može neki mali izvještaj iz Dogija napisati ... :)

9
Vaši slatkovodni akvariji / Odg: Moj prvi akvarij - Wave 90 lit
« Zadnji post od GeneralWoo u Studeni 16, 2017, 13:30:52 poslijepodne »
to bi možda mogao biti aquabasis....uglavnom,ako već nisi, obavezno pročitaj priručnik za početnike kojeg imaš ovdje na naslovnoj....tamo ti je puno informacija koje će ti trebati...ovdje na forumu se onda raspitaj za dalje,tu ćeš dobiti puno dobrih savjeta, nemoj vjerovati osoblju po pet centrima (osim onima za koje znamo da su ok) jer večina živi od toga da prodaju pa taman to bila i zlatna u kugli...

dobro došao u svijet akvaristike!...i samo strpljivo....

Hvala....obožavam se brinut za životinje i biljke a i isprobavati nove stvari. Bit će voljene, mažene i pažene.
10
Vaši slatkovodni akvariji / Odg: Moj prvi akvarij - Wave 90 lit
« Zadnji post od Iskra u Studeni 16, 2017, 13:27:08 poslijepodne »
to bi možda mogao biti aquabasis....uglavnom,ako već nisi, obavezno pročitaj priručnik za početnike kojeg imaš ovdje na naslovnoj....tamo ti je puno informacija koje će ti trebati...ovdje na forumu se onda raspitaj za dalje,tu ćeš dobiti puno dobrih savjeta, nemoj vjerovati osoblju po pet centrima (osim onima za koje znamo da su ok) jer večina živi od toga da prodaju pa taman to bila i zlatna u kugli...

dobro došao u svijet akvaristike!...i samo strpljivo....
 Str: [1] 2 3 ... 10