Ožujak 28, 2024, 12:02:17 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: AKVARISTIKA na AKTERU 2014 - važna obavijest  (Posjeta: 1249 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
AKVARISTIKA na AKTERU 2014 - važna obavijest
« u: Srpanj 24, 2014, 22:37:10 poslijepodne »
....neće je biti





 :P
Šalimo se... Ali kako bi bila što bolja i bogatija, trebamo vašu pomoć.
Tražimo slijedeće stvari:

BILJE
-na posudbu (donesete bilje na slaganje, odnesete isto ili neko drugo na dan rastavljanja izložbe)
-na poklon (javite se meni ili Wickermanu na pp, mobitel, mail..a idealno bi bilo kada bi ga mogli donjeti na velesajam od 27.-30.9.)

Taman kada se vratite s mora, akvariji ce vam trebati šišanje, a mi smo tu da pokupimo SVE što nudite :)


AKVARIJE I POSTOLJA
-na posudbu (tražimo na posudbu akvarije, pogotovo od 100cm i veće, kako bi u njih smjestili ribe koje će prvi puta biti u HR)
-na poklon (uvijek nam dobro dode staklo)
-na posudbu sa prodajom (prodajete akvarij, a vaš oglas na njuškalu nije baš popularan? Mi vam garantiramo puno veću količinu "pogleda" na AkTeru na vaš akvarij sa kontakt brojem i cijenom!

Po postolja dolazimo!


SLOŽENE AKVARIJE
Doma imate nanić ili pravi akvarij kojeg bi željeli pokazati svijetu? Donesite ga na AkTer Fest i tamo će biti snimljen i prikazan na jednom od najpopularnijih YouTube kanala na temu akvaristike - DefiniteAquascape TV (i ne, oni ne snimaju samo aquascape akvarije)
Ako želite, pored akvarija možemo istaknuti vaše ime i prezime i/ili nick na forumu.


RIBE
Smisao AkTera je da pokažemo kakve sve životinje doma držimo. Imate neke zanimljive ribe? Posudite nam ih (sa akvarijem ili bez) na par dana? Takoder možemo napisati ime vlasnika riba i broj telefona ako su na prodaju!


Slaganje izložbe traje od (27.)28.9. do 30.9.

Za sva ostala pitanja stojim na raspolaganju.

Petra