Travanj 16, 2024, 07:07:44 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: a perfect day..  (Posjeta: 3055 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ars

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1702
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Split
a perfect day..
« u: Srpanj 04, 2004, 07:58:00 prijepodne »


evo me u cik zore je zvonila budilica, a sinoa sam bio vani do 3.. došlo mi je da udrem zamahom s live na desno.. naime danas napokon idem ronit.. spremila se oprema koju želim spremit vea fakin misec dana, ali zbog posla ne mogu nikako uhvatit jedan slobodan dan da odem ronit.. nakon što sam imao jadranski akvarij, ronjenje mi ima sasvim drugu "dubinu" pogleda na okoliš oko mene.. a neki od vas znaju da morski akvarij radim opet.. samo ovaj put kako spada.. s pravom filtracijom, te szanimljivijim živinama unutra.. ovaj put imam morske biologe iza sebe (hvalaTea, a itvom dragom..oni ubrzo isto slažu akvarij, pa smo na istoj "valnoj duljini" u rubrici pitanja & odgovori), ronioce, ljude s iskustvom, afiltracija je vea gotova..


plan današnjeg ronjenja se bazira na potrazi kamenja u dubinama našeg mora.. naravno i na proeavanje nekih stvari koje sam zabilježio da bi volio imat u tanku.. ukratko ovaj zaron izgleda kao san svakog akvariste..


evo dok pijuckam kavu, eekam poziv da se spustim s ronilaekom opremom ispred kuae i ukrcam se u auto s ekipom.. uf, kao malo dite sam koje zna da danas ide u veliki duaanod slatišas maminom karticom.. samo štoživot vea godinamane financira mama,nego ja, ali uopae me nije briga..


i još nešto.. popodne mi dolazi napokon cura, nakon 64 dana i 5 sati nakon što sam je zadnji put vidija.. joj.. pa zar ovo nije..............


just a perfect day.. Edited by: Ars

Offline Dubravko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Sv. Nedelja, Novaki
a perfect day..
« Odgovori #1 u: Srpanj 04, 2004, 09:23:00 prijepodne »
Nemoj se iscrpit na ronjenju!!!!    

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
a perfect day..
« Odgovori #2 u: Srpanj 04, 2004, 11:00:00 prijepodne »


samo stari pazi da voda ne bude prehladna pa da cura nebi bila ...





Uživaj i nadam se da ee bit svega u duaanu

Offline rott

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 587
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb,Dubrava
a perfect day..
« Odgovori #3 u: Srpanj 04, 2004, 15:18:00 poslijepodne »


pazi kako roniš,nemoj se iscrpljivat,a i uberi dole nekimorski cvijetak za dragu!


p.s.kad bi bar imo fotia da malo i mi nešto vidimo,kad vea ne možemo ronit!
Donja Dubrava/ZGB/Hrvatska

Offline Ars

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1702
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Split
a perfect day..
« Odgovori #4 u: Srpanj 04, 2004, 19:52:00 poslijepodne »


evo me vratija sam se, sada odma idem po dragu, pa se iskljueujem s foruma na neko vrime..


bilo je super.. momci su išli s brodom, a ja sam osta s puškom da donesem rueak i bacim oko na neke stvari što mi trebaju.. donili su jako puno kamena iz dubine.. nisam znao da su tako lagani.. ima ogromna hrpa kamenja koju jedna osoba nosi bez problema.. uglavnom - kamenja imam.. nalaze se u velikoj "mreži" koja je zavezana za plutajuau kantu malo van splita.. u moru naravno.. kada sredim tank, idemo s brodom po nju, tj. po ta kamenja..


evo mene taman idem po rueak..


p.s. jeli smo meso, jer nisam ništa ubija.. ja gleda okolo stvari za akvarij..






Offline Bach

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 517
  • Spol: Ženski   Dob: 47
  • Lokacija: Split
a perfect day..
« Odgovori #5 u: Srpanj 06, 2004, 10:33:00 prijepodne »


Ma mrak.... hoces li stici urediti akvarij do srijede navecer?


Izgleda da ce se Ivan vratiti s terena dan ranije (dakle srijeda navecer)... usput, upravo mi je javio da ti je skupio svasta lijepoga ... nadam se da ce prezivjeti!!!!! U svakom slucaju ako ti ne smeta poslat cu mu tvoj broj mobitela pa da ti se javi kad stignu...


Jedva cekam vidjeti kako ce ti izgledati akvarij!!!!!!!

Offline kukurjek2002

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1872
    • http://www.geocities.com/lighters_nice/
a perfect day..
« Odgovori #6 u: Srpanj 06, 2004, 15:24:00 poslijepodne »


64 DANA ,ili je general po zanimanju (sto pretpostavljam da nije)ili je strankinja sa blue eyes.ubrzaj rad na akvarijumu(ok ok znam da to nije lako, ni jeftino ,ni jednostavno)fali nam postova u morskoj aoni suuvijek interesantni
Oh sto te volim joj